Od przyszłego roku uczę się systematycznie!
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Jesteś wybrańcem panie profesorze
Dwa oblicza
To musiało być męczące
Młodzi gniewni
Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom
Ładne rzeczy
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież5 stycznia 2020, 00:18
Jakie to anime?
Odpisz
7 stycznia 2020, 10:39
@wyrwe_ci_organy: Gabriel DropOut.
Odpisz
7 grudnia 2019, 23:52
22w
Odpisz
7 grudnia 2019, 18:05
padoru intensifies
Odpisz
7 grudnia 2019, 18:35
@Voymir:
Odpisz
7 grudnia 2019, 14:05
Jaki jest kontekst tej grafiki?
Odpisz
7 grudnia 2019, 14:17
Jak się dowiem to ci odpisze właśnie oglądam to anime
Odpisz
Edytowano - 7 grudnia 2019, 17:39
Są święta i główne bohaterki zbierają się, aby świętować, ta przebrana za Mikołaja to Raphiel anielica której ulubionym zajęciem jest znęcanie się nad Satanią która jest demonem i choć aspiruje do bycia największym władcą demonów(czy jakoś tak) bywa dość naiwna. Raphiel namówiła ją, że powinny się przebrać z okazji świąt i wkręciła w strój renifera.
Odpisz
7 grudnia 2019, 16:17
DropOut
Odpisz
4 grudnia 2019, 22:09
Jak tam u was koniec semestru? Ja będę miał 2 pały, a wy?
Odpisz
4 grudnia 2019, 22:11
Nawet nieźle a za co 2 paly
Odpisz
4 grudnia 2019, 22:12
@Pracownik_Fundacji_SCP: Matma i biologia.
Odpisz
4 grudnia 2019, 22:12
Narazie wychodzi mi 1 z wf, ale od tego tygodnia zaczynam ćwiczyć
Odpisz
4 grudnia 2019, 22:20
Zbyt dużo 3 mam. Na drugi semestr muszę mieć co najmniej 7 piątek i 7 czwórek na koniec
Odpisz
4 grudnia 2019, 23:20
Ja mam standardowo dwie pały z majcy i fizyki
Odpisz
5 grudnia 2019, 00:04
ledwo zdaję z matmy i chemii.
Odpisz
7 grudnia 2019, 14:05
Jak na razie wszyściuteńko na farcie, braku nauki i uważaniu na lekcjach. Generalnie to piątki ale 6 z historii, biologii i chemii. Poza tym 4 z WF-u i hiszpańskiego. Nigdy nie ogarnę odmiany czasowników.
Odpisz
7 grudnia 2019, 14:49
@Jadczukov: boziuu jak nam pan powiedział że jest 18 czasów to sie zesrałem, bo od podstaw robimy i wydawał się taki łatwy ten język
Odpisz
7 grudnia 2019, 15:05
@Cotosiestanelo: Ja też robię od podstaw a podręcznik jest dla "weteranów" uczących się od 6/7 roku życia, czyli wszystko jest po hiszpańsku i nikt prawie że nic z tego nie rozumie
Odpisz
7 grudnia 2019, 15:53
@Pracownik_Fundacji_SCP: U mnie 1 z dość ciekawą historią, facet dał mi 3 jedynki w dwa tygodnie, a facet ma taki zwyczaj, że pierwsza lekcja to jest rozmowa o współczesnych problemach, i na jego ostatniej lekcji mówił, jakie to jedynki są złe, demotywujące i wgl, i mówił to do ucznia któremu wpisał 3 jedynki...
Odpisz
7 grudnia 2019, 15:56
Na razie 3 pały, matma, chemia i fizyka. Chemię i fizykę może jeszcze ogarnę, ale z matmą może być problem
Odpisz
7 grudnia 2019, 14:52
a ja mam luźne liceum, bo sportowe i nauczyciele spk, wychkdzą mi 5, 4 i troche 3, lrzy dobrych wiatrach zostanie mi chemia do podciągnięcia jakąś prezentacją na tą 3 bo nigdy jej nie kumałem i kumał nie będe
Odpisz
7 grudnia 2019, 14:45
co to za anime
Odpisz
7 grudnia 2019, 14:50
@KasjanTV: Gabriel Dropout
Odpisz
7 grudnia 2019, 14:33
Mogę komuś zrobić korepetyzje z matmy ze wszystkiego co było do 8 klasy. Za darmo.
Odpisz
7 grudnia 2019, 14:33
co to za anime ?
Odpisz
7 grudnia 2019, 14:14
Co?
Odpisz
7 grudnia 2019, 14:09
Ma ktoś może szablon ?
Odpisz
4 grudnia 2019, 21:53
*zwyczajowe pytanie*
Odpisz
4 grudnia 2019, 21:53
Gabriel Dropout
Odpisz
4 grudnia 2019, 21:55
@cotthlette: *blasterk boczku w nagrodę*
Odpisz
4 grudnia 2019, 22:20
Haps :3
Odpisz
5 grudnia 2019, 07:34
@cotthlette: *komentarz do nie zagubienia nazwu5
Odpisz
5 grudnia 2019, 13:14
screena zrób
Odpisz
7 grudnia 2019, 14:04
@cotthlette: Dziękuję
Odpisz
4 grudnia 2019, 22:40
*ja patrzący jak polaczki cebulaczki się męczą z ocenami wiedząc że mimo że teraz mam luz to w 2021 jak przyjdzie matura się zesram literalnie*
Odpisz
4 grudnia 2019, 21:54
Nigdy się w nocy nie uczyłem
Odpisz
4 grudnia 2019, 21:55
@Antonio331: teoretycznie zawsze gdzieś jest noc, więc... no, ten teges
Odpisz
4 grudnia 2019, 21:57
@Antonio331: Jeszcze przyjdzie na ciebie czas....
Odpisz
4 grudnia 2019, 22:02
@BDMVIP: Normalnie to powiedziałbym, a go dzisiaj zarywam nocke, ale próbny mam jutrom
Odpisz