Problemy pierwszego świata na Twitterze
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Totalnie
Dobrze czasem się oderwać
To musiało być męczące
Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?
Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?
Rel
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież10 maja 2016, 21:37
Przed ostatnie XD
A tak serio to te problemy 1 świata są czasem wk*rwiające....
A co do tego masła to niech mi da ktoś numer do niego to mu troche sprzedam :D
Odpisz
15 września 2013, 20:32
Narzekanie na deszcz spoko, ogólne narzekanie spoko. Tylko po co dzielić się tym z całym światem? Takie jak na obrazku są "naprawdę druzgocące"... -_-
Odpisz
11 września 2013, 15:39
Murder time
Murdet time
Time to murder some motherfucking's assholes
Odpisz
11 września 2013, 18:44
@Galex: Nie tak szybko! Może ja też chce się pobawić? Może Jeff też chce? Może inni też chcą?
Odpisz
11 września 2013, 19:05
Trudno, byłem pierwszy, na na na na na!
Odpisz
11 września 2013, 19:14
@Galex: Czemu ludzie muszą być tacy samolubni? ; - ;
Odpisz
11 września 2013, 19:24
Jakos trzeba przeżyć Panie Kartoniku
Odpisz
11 września 2013, 19:37
@Galex: Może zacząć wszystkich wybijać,tak jak Hankę?
Odpisz
11 września 2013, 19:45
Du łot ju wont
Odpisz
11 września 2013, 18:45
Kolejny,z***ny problem teraźniejszości:
- Mój telefon nie ma Androida,co ja teraz zrobię? ; - ;
Odpisz
11 września 2013, 18:28
This world shall know Pain
Odpisz
Edytowano - 11 września 2013, 16:35
Problemy trzeciego świata:
-Nie mogę znaleźć kromki chleba.Śniadanie z***ne :/
-Właśnie zachorowałem na AIDS.Życie z***ne :/
-Nie mogłem policzyć wszystkich ludzi w wiosce,bo potrafię liczyć tylko do 7:/
-Właśnie zaczął nam się roz***ać i nie mamy gówna na załatanie :/
Odpisz
11 września 2013, 16:10
Ja mam "Mój portfel jest zbyt pusty" :D
Odpisz
11 września 2013, 15:52
A co jest dziwnego w tym, że ktoś narzeka na deszcz?
Odpisz
11 września 2013, 15:10
Moje cele w życiu:
1.Ukończyć dobrą szkołę i studia.
2.Znaleźć dobrze płatną pracę
3.Kupić bilety w jedną stronę do Afryki i dać tym zjebom
Odpisz
11 września 2013, 15:15
@pater256: Wykonanie :
Pójście do dobrej szkoły i do studiów i o***anie się
znaleźć jaką kolwiek pracę
kupić bilet i rozbić się na smoleńsku
Odpisz
11 września 2013, 15:29
@jacek1s: cóż zawsze to jakaś alternatywa
Odpisz
11 września 2013, 15:18
chyba było
Odpisz