Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Ameron

10 maja 2016, 21:37

Przed ostatnie XD
A tak serio to te problemy 1 świata są czasem wk*rwiające....
A co do tego masła to niech mi da ktoś numer do niego to mu troche sprzedam :D

Avatar niki23

15 września 2013, 20:32

Narzekanie na deszcz spoko, ogólne narzekanie spoko. Tylko po co dzielić się tym z całym światem? Takie jak na obrazku są "naprawdę druzgocące"... -_-

Avatar Galex

11 września 2013, 15:39

Murder time
Murdet time
Time to murder some motherfucking's assholes

Avatar
Konto usunięte

11 września 2013, 18:44

@Galex: Nie tak szybko! Może ja też chce się pobawić? Może Jeff też chce? Może inni też chcą?

Avatar Galex

11 września 2013, 19:05

Trudno, byłem pierwszy, na na na na na!

Avatar
Konto usunięte

11 września 2013, 19:14

@Galex: Czemu ludzie muszą być tacy samolubni? ; - ;

Avatar Galex

11 września 2013, 19:24

Jakos trzeba przeżyć Panie Kartoniku

Avatar
Konto usunięte

11 września 2013, 19:37

@Galex: Może zacząć wszystkich wybijać,tak jak Hankę?

Avatar Galex

11 września 2013, 19:45

Du łot ju wont

Avatar
Konto usunięte

11 września 2013, 18:45

Kolejny,z***ny problem teraźniejszości:
- Mój telefon nie ma Androida,co ja teraz zrobię? ; - ;

Avatar mikulek04

11 września 2013, 18:28

This world shall know Pain

Avatar
Konto usunięte

Edytowano - 11 września 2013, 16:35

Problemy trzeciego świata:
-Nie mogę znaleźć kromki chleba.Śniadanie z***ne :/
-Właśnie zachorowałem na AIDS.Życie z***ne :/
-Nie mogłem policzyć wszystkich ludzi w wiosce,bo potrafię liczyć tylko do 7:/
-Właśnie zaczął nam się roz***ać i nie mamy gówna na załatanie :/

Avatar Krychomir

11 września 2013, 16:10

Ja mam "Mój portfel jest zbyt pusty" :D

Avatar Omeg12

11 września 2013, 15:52

A co jest dziwnego w tym, że ktoś narzeka na deszcz?

Avatar pater256

11 września 2013, 15:10

Moje cele w życiu:
1.Ukończyć dobrą szkołę i studia.
2.Znaleźć dobrze płatną pracę
3.Kupić bilety w jedną stronę do Afryki i dać tym zjebom

Avatar jacek1s

11 września 2013, 15:15

@pater256: Wykonanie :
Pójście do dobrej szkoły i do studiów i o***anie się
znaleźć jaką kolwiek pracę
kupić bilet i rozbić się na smoleńsku

Avatar pater256

11 września 2013, 15:29

@jacek1s: cóż zawsze to jakaś alternatywa

Avatar Rav239

11 września 2013, 15:18

chyba było

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Totalnie

Dobrze czasem się oderwać

To musiało być męczące

Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?

Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?

Rel

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka