Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Mało znany szczegół
Nie idź!
Najbardziej realistyczny spośród modów
Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku
Pozdrawiam świetliki
Można, tylko trzeba wstawać rano
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież15 grudnia 2019, 18:21
I ma być pozwana przez Disneya?
Odpisz
12 grudnia 2019, 18:27
EVA?
Odpisz
9 grudnia 2019, 23:35
Ale tylko jeżeli będzie miał pomocnika w formie Evy
Odpisz
10 grudnia 2019, 02:05
@Nocta: Eva była wyżej statusem czy czymś
Odpisz
10 grudnia 2019, 07:33
@Weffer: a Wall-e zbierał śmieci na ziemi, a nie biegał po marsie
Odpisz
11 grudnia 2019, 00:59
@Nocta: wiem
Odpisz
12 grudnia 2019, 01:28
@Nocta: Jedna z najpiękniejszych historii miłosnych w kinematografii
Odpisz
12 grudnia 2019, 09:14
@koberek: zgodzę się
Odpisz
10 grudnia 2019, 08:06
Nie chce psuć wam planów ale walle był za mały i jest niezbyt wydajmy jeśli chodzi o rozmieszczenie podzespołów zasilania. Poza tym ma gąsienice które raczej zbyt wydajne nie są jeśli chodzi o zasilanie, no i te łapki trochę do dupy
Odpisz
10 grudnia 2019, 09:02
@Marequel: ale Wallego to ty szanuj
Odpisz
10 grudnia 2019, 20:08
@Marequel: a czym będzie kamienie łapał jak nie łapkami
Odpisz
11 grudnia 2019, 23:21
@Ten_Leniacz_Netu24: no kamienie będzie łapał łapkami ale poza podniesieniem kamienia to nic za bardzo nie przebada tym
Odpisz
10 grudnia 2019, 21:54
Ja jak byłem mały to miałem grę walliego i była najlepsza
Odpisz
10 grudnia 2019, 09:01
Jego miejsce jest na ziemii, kiedyś się przyda jak uciekniemy z tej latającej kulki
Odpisz
9 grudnia 2019, 21:06
Sory za psucie wam humoru ale walle był na ziemi i tam sprzątał
Odpisz
9 grudnia 2019, 21:09
@Wojtaseq63: ale co to ma do tego że ma być wysłany podobny łazik na marsa
Odpisz
9 grudnia 2019, 21:33
@mkus29: no bo było by to bez sensu biorąc pod uwagę fakt że w filmie był na ziemi
Odpisz
9 grudnia 2019, 21:36
@Wojtaseq63: i w kosmosie
Odpisz
10 grudnia 2019, 06:08
@Wojtaseq63: no i co z tego? Był na Ziemi, to czemu nie może polecieć na Marsa?
Odpisz
10 grudnia 2019, 08:54
@Kahol05: właśnie
Odpisz
7 grudnia 2019, 17:38
Wywalenie miliardów/milionów dolarów z podatków na mema
Odpisz
7 grudnia 2019, 17:39
@kazdan480: plan życia
Odpisz
9 grudnia 2019, 22:02
@kazdan480: jakiego mema
WallE to nie mem
Odpisz
9 grudnia 2019, 22:04
@Szczur00: ale teraz jest na stronie z memami, więc to mem
Odpisz
9 grudnia 2019, 22:37
@kazdan480: ja też jestem na stronie z memami, więc jestem memem
Odpisz
9 grudnia 2019, 22:47
@Szczur00: wszyscy jesteśmy memami
Odpisz
9 grudnia 2019, 23:02
@Szczur00: tak
Odpisz
10 grudnia 2019, 06:07
@kazdan480: z podatków, ale nie naszych
Odpisz
10 grudnia 2019, 07:59
@kazdan480: ale nie naszych podatków więc wyje**ne
Odpisz
10 grudnia 2019, 07:02
Już prędzej spaceX to zrobi
Odpisz
9 grudnia 2019, 23:13
Jestem za
Odpisz
9 grudnia 2019, 22:55
Szybciej bedzie do ESA
Odpisz
9 grudnia 2019, 22:39
Hmmm
Odpisz
9 grudnia 2019, 21:19
Panie OPie, jeżeli mógłbym (a nie moge) wposmogl bym ten pomysł w realizacji
Odpisz
9 grudnia 2019, 21:17
Eleon by się na pewno zgodził
Odpisz
7 grudnia 2019, 19:11
WE NEED TO BUILD A WALL-E
Odpisz