Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Fergus
Trochę to nie fair wobec pozostałych
Szokujące jak zmieniło się życie w Stanach przez 40 lat
To by wystarczyło
Można, tylko trzeba wstawać rano
Jak myślicie, skąd się tam wziął?
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież28 marca 2020, 09:05
Z jakiego eventu ten Pikachu?
Odpisz
3 maja 2020, 19:54
@mr2005vc: Halloween
Odpisz
17 października 2021, 18:59
@WielkiMoffPoppns: ja mam piplupa 2 halloween owej czapce
Odpisz
11 grudnia 2019, 00:09
Chciałbym grać w pokemon gi ale mam xiaomi i nie mogę :(
Odpisz
11 grudnia 2019, 07:23
@snajpercat: jaki sposób posiadanie xiaomi uniemożliwia granie w pokemon go?
Odpisz
11 grudnia 2019, 08:08
@PeeHa: to że urządzenie jest niekompatybilne
Odpisz
11 grudnia 2019, 08:33
@snajpercat: Dokładniej niantic banuje graczy poksów na xiaomi i nie wiadomo czemu
Odpisz
11 grudnia 2019, 17:47
@snajpercat: apdoid pomaga
Odpisz
11 grudnia 2019, 18:29
@MWKGS: gdzie co jak
Odpisz
10 grudnia 2019, 18:52
Uświadomi mnie ktoś, jakim pokemonem jest ten pierwszy? Bo coś nie kojarzę
Odpisz
10 grudnia 2019, 20:31
@Princess_Peach: spiritomb
Odpisz
11 grudnia 2019, 07:48
@Anteq1231: Dziękuję, miły jejaku
Odpisz
10 grudnia 2019, 19:09
na początku grania nazywałem każdego np "sku*wol", ale potem przestałem bo to niepraktyczne i czasochłonne
Odpisz
10 grudnia 2019, 17:26
A w fortnite też gra?
Odpisz
11 grudnia 2019, 13:24
@LoginLoginLoginLogin:
Odpisz
10 grudnia 2019, 16:26
To jest prawdziwe
Odpisz
10 grudnia 2019, 16:21
Ej ja mam każdego z nich ( każdy jest shiny)
Odpisz
10 grudnia 2019, 17:36
@v0rtex1353: A wiesz co ja mam?
Odpisz
10 grudnia 2019, 17:37
@v0rtex1353: Mam to w dupie.
Odpisz
10 grudnia 2019, 21:30
@xMacius: No to po co piszesz
Odpisz
10 grudnia 2019, 22:22
@v0rtex1353: wiesz dlaczego?
Odpisz
11 grudnia 2019, 08:32
@xMacius: bo nie grasz
Odpisz
11 grudnia 2019, 19:29
@v0rtex1353: bo mam to w dupie
Odpisz
8 grudnia 2019, 14:39
O tak hehe
Odpisz
8 grudnia 2019, 13:02
Pikacepcja
Odpisz
8 grudnia 2019, 12:59
Ja jak pierwszy raz grałem to wszystkie nazywałem jakimś gównem
Odpisz
8 grudnia 2019, 12:13
Dla mojej mamy każdy pokemon to Pikachu a postać to Naruto
Odpisz
8 grudnia 2019, 11:40
Stawiam na Pikachu
Odpisz
Edytowano - 8 grudnia 2019, 11:18
nice shiny ewoluvja medititea (nie bijcie nie pamiętam nazwy)
Odpisz
8 grudnia 2019, 11:21
@Nuzjn: Medicham*
Odpisz
8 grudnia 2019, 11:26
@Nuzjn: mediherbata
Odpisz
8 grudnia 2019, 11:28
@Gh0st01: no co nazywa się meditite to jak mam to odmienić?
Odpisz
8 grudnia 2019, 11:36
@Nuzjn: meditite'a
Odpisz