Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Niegrzeczny Oskarek
Rel
Ostry ten sędzia
To właśnie dlatego dzieci uważają je za takie cool
Jesteś wybrańcem panie profesorze
Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież18 grudnia 2019, 12:00
Oni muszą być dobrzy we wszystkim.
Odpisz
11 grudnia 2019, 22:59
Nigdy tak nie było
Odpisz
11 grudnia 2019, 19:06
Może mi ktoś wyjaśnić co się odwala na tym zdjęciu?
Odpisz
11 grudnia 2019, 20:52
@Holandia: Chińska kobieta wykonuje egzekucje poprzez skręcenie karku drzwiami, na swoim synu, który dostał 5- zamiast 5.
Odpisz
Edytowano - 11 grudnia 2019, 21:32
@Reichtangle: Strach pomyśleć co by było gdyby dowiedziała się że używał kalkulatora...
Odpisz
9 grudnia 2019, 15:32
Odpisz
11 grudnia 2019, 19:32
@Oloest:
Odpisz
11 grudnia 2019, 19:33
@Ploopyczek: Yes
Odpisz
11 grudnia 2019, 20:43
@Oloest: już cię lubię
Odpisz
Edytowano - 11 grudnia 2019, 19:31
to to jest ku*wa 1-3 w podstawowce ze 5- to slaba ocena?
Odpisz
11 grudnia 2019, 20:09
@komzler: Wydaje mi się, że raczej chodzi o tych surowych rodziców, dla których oceny ich dzieci ( nie ważne od wieku) są niesamowicie ważne. Jeśli dobrze mi się wydaje właśnie w Azji jest takich rodziców sporo
Odpisz
11 grudnia 2019, 19:14
Ale 5- to i tak 5
Odpisz
11 grudnia 2019, 19:32
@Legolas9988: (Kapitan Oczywisty mode on)
Śmieszność mema opiera się na streotypie że każdy azjata jest geniuszem w każdej dziedzinie,i nawet takie obniżenie jakości to hańba na cały ród
(Kapitan Oczywisty mode off)
Odpisz
11 grudnia 2019, 19:34
@Revant42: Gdyby to była prawdziwa Azjatka to chciałaby 6+ ultra
Odpisz
11 grudnia 2019, 19:05
Azjaci zawsze wymagający
Odpisz
9 grudnia 2019, 16:47
Dostałem z biologii 5- i chciałem się wyższyć przy koleżance, która jest teraz na biol-chemie, się poszedłem żebrać o całą piątkę, a wróciłem z 4+ ¯\_(ツ)_/¯
Odpisz
9 grudnia 2019, 16:56
@mateusz123_hiro: a ty jesteś na ?
Odpisz
9 grudnia 2019, 17:05
@Denom: liceum mundurowe, sytuacja ta była w podstawówce
Odpisz
9 grudnia 2019, 16:12
Ja dostałem dzis 5- z angola
Boję się wrocić do domu
Odpisz
9 grudnia 2019, 15:33
A ociec to pewnikiem Mao ZeDONG
Odpisz