Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar MajnkraftAlusiek

18 grudnia 2019, 12:00

Oni muszą być dobrzy we wszystkim.

Avatar Brzychu2710

11 grudnia 2019, 22:59

Nigdy tak nie było

Avatar Holandia

11 grudnia 2019, 19:06

Może mi ktoś wyjaśnić co się odwala na tym zdjęciu?

Avatar Reichtangle

11 grudnia 2019, 20:52

@Holandia: Chińska kobieta wykonuje egzekucje poprzez skręcenie karku drzwiami, na swoim synu, który dostał 5- zamiast 5.

Avatar Piket

Edytowano - 11 grudnia 2019, 21:32

@Reichtangle: Strach pomyśleć co by było gdyby dowiedziała się że używał kalkulatora...

Avatar Oloest

9 grudnia 2019, 15:32

Avatar Ploopyczek

11 grudnia 2019, 19:32

Avatar Oloest

11 grudnia 2019, 19:33

Avatar Ploopyczek

11 grudnia 2019, 20:43

@Oloest: już cię lubię

Avatar komzler

Edytowano - 11 grudnia 2019, 19:31

to to jest ku*wa 1-3 w podstawowce ze 5- to slaba ocena?

Avatar Urzad_od_spraw_niczego

11 grudnia 2019, 20:09

@komzler: Wydaje mi się, że raczej chodzi o tych surowych rodziców, dla których oceny ich dzieci ( nie ważne od wieku) są niesamowicie ważne. Jeśli dobrze mi się wydaje właśnie w Azji jest takich rodziców sporo

Avatar Legolas9988

11 grudnia 2019, 19:14

Ale 5- to i tak 5

Avatar Revant42

11 grudnia 2019, 19:32

@Legolas9988: (Kapitan Oczywisty mode on)
Śmieszność mema opiera się na streotypie że każdy azjata jest geniuszem w każdej dziedzinie,i nawet takie obniżenie jakości to hańba na cały ród
(Kapitan Oczywisty mode off)

Avatar Legolas9988

11 grudnia 2019, 19:34

@Revant42: Gdyby to była prawdziwa Azjatka to chciałaby 6+ ultra

Avatar
Konto usunięte

11 grudnia 2019, 19:05

Azjaci zawsze wymagający

Avatar mateusz123_hiro

9 grudnia 2019, 16:47

Dostałem z biologii 5- i chciałem się wyższyć przy koleżance, która jest teraz na biol-chemie, się poszedłem żebrać o całą piątkę, a wróciłem z 4+ ¯\_(ツ)_/¯

Avatar Denom

9 grudnia 2019, 16:56

@mateusz123_hiro: a ty jesteś na ?

Avatar mateusz123_hiro

9 grudnia 2019, 17:05

@Denom: liceum mundurowe, sytuacja ta była w podstawówce

Avatar starmagedon

9 grudnia 2019, 16:12

Ja dostałem dzis 5- z angola
Boję się wrocić do domu

Avatar Grandsoniusz

9 grudnia 2019, 15:33

A ociec to pewnikiem Mao ZeDONG

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Niegrzeczny Oskarek

Rel

Ostry ten sędzia

To właśnie dlatego dzieci uważają je za takie cool

Jesteś wybrańcem panie profesorze

Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka