Za anime nie przepadam. Sam język japoński nie jest zbyt miły dla mojego ucha oraz sam styl tworzenia anime. I żeby nie było, to kiedyś oglądałem dawno temu, jednak z niezbyt dużym zapałem.
@Eliteq_PL: moja opinia na temat anime jest taka że sam chętnie oglądam lepsze tytuły, głównie anime typu bijatyki, historyczne, czasem inne typy. W samym anime podoba mi się kreska, oraz zwykle fabuła i dobór głosu. Mam parę ciekawszych i takich których nie tkne nawet przez rękawiczki.
@Eliteq_PL: to prawda wiedźmin w wersji anime nie powinien się pojawić. Lecz to prawda że każda osoba lubi to co lubi i w tym przypadku się z tobą w pełni zgadzam. Miło mi było porozmawiać, bywaj jejaku.
Kiedyś na komisji wojskowej babka chce uzupełnić jakieś tam informację, i pyt "Gdyby został pan ranny, kogo mamy powiadomić? Mamę? Tatę?" W tym momencie obudziły się moje geny poszukiwcza śmierci, i bez wahania powiedziałem "Lekarza"...
Komentarze
Odśwież12 grudnia 2019, 17:41
Anime to zajebisty środek koncepcyjny, chociaż pewnie mango-piwniczne świry same w sobie są środkiem koncepcyjnym i bez tego xD
Odpisz
11 grudnia 2019, 20:44
Anime samo w sobie jest dobrym środkiem antykoncepcyjnym.
Odpisz
12 grudnia 2019, 08:12
@Eliteq_PL: szanuje odmienność twojej opinii, lecz się z nią nie zgadzam, więc chciałbym wdać się w krótką dyskusje.
Odpisz
12 grudnia 2019, 09:37
Szanuję twoje zdanie i z chęcią wysłucham dalszej części.
Odpisz
12 grudnia 2019, 10:43
@Eliteq_PL: dziękuję, zatem chciałbym spytać co sądzisz o anime?
Odpisz
12 grudnia 2019, 11:06
Za anime nie przepadam. Sam język japoński nie jest zbyt miły dla mojego ucha oraz sam styl tworzenia anime. I żeby nie było, to kiedyś oglądałem dawno temu, jednak z niezbyt dużym zapałem.
Odpisz
12 grudnia 2019, 11:07
@Eliteq_PL: rozumiem
Odpisz
12 grudnia 2019, 11:14
@Eliteq_PL: moja opinia na temat anime jest taka że sam chętnie oglądam lepsze tytuły, głównie anime typu bijatyki, historyczne, czasem inne typy. W samym anime podoba mi się kreska, oraz zwykle fabuła i dobór głosu. Mam parę ciekawszych i takich których nie tkne nawet przez rękawiczki.
Odpisz
12 grudnia 2019, 11:22
Lubisz to co lubisz. Tobie może Wiedźmin się nie podobać, albo chciałbyś go w wersji anime (oby nigdy to się nie stało)
Odpisz
12 grudnia 2019, 12:56
@Eliteq_PL: to prawda wiedźmin w wersji anime nie powinien się pojawić. Lecz to prawda że każda osoba lubi to co lubi i w tym przypadku się z tobą w pełni zgadzam. Miło mi było porozmawiać, bywaj jejaku.
Odpisz
12 grudnia 2019, 13:19
Powodzenia na szlaku.
Odpisz
12 grudnia 2019, 08:26
Gorzej gdyby powiedziała hentai heven
Odpisz
11 grudnia 2019, 20:31
Kiedyś na komisji wojskowej babka chce uzupełnić jakieś tam informację, i pyt "Gdyby został pan ranny, kogo mamy powiadomić? Mamę? Tatę?" W tym momencie obudziły się moje geny poszukiwcza śmierci, i bez wahania powiedziałem "Lekarza"...
Odpisz
11 grudnia 2019, 22:27
@Grayland: Może to było pytanie podchwytliwe
Odpisz
9 grudnia 2019, 20:52
Zawsze mogło być gorzej, mogła poda nazwę anime.
Odpisz
11 grudnia 2019, 20:03
@ewelkapl:
-z jakich tabletek antykoncepcyjnych korzystasz?
-z JoJo
-ku*wa pianek?!
Odpisz
11 grudnia 2019, 20:35
@Damond: Tak, widzi pan, wsadzam je pod napleta.
Odpisz
11 grudnia 2019, 20:41
@KayonPL: Dobra, nic pan nie słyszał, JASNE?!
Odpisz
11 grudnia 2019, 21:07
@KayonPL: jasne
Odpisz
9 grudnia 2019, 20:56
Kiedyś założę firmę produkującą tabletki antykoncepcyjne o nazwie "moja twarz".
"- Z jakiego sposobu antykoncepcji korzystasz?
- Z mojej twarzy"
Odpisz
11 grudnia 2019, 20:07
@ewelkapl: to jest naraz najzabawniejsza i najsmutniejsza rzecz jaką dziś przeczytałem
Odpisz
9 grudnia 2019, 22:34
Jak dla mnie d-on i vk to najlepsze playery
Odpisz
9 grudnia 2019, 20:53
Zawsze mogła podać nazwę tabletek "dzień po"
Odpisz