Pająk usiadł na włączniku światła?
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Jak myślicie, skąd się tam wziął?
Chłodno to na pewno nie jest
Fajnie że odpowiedzieli
Drewniany kominek
Typowy NPC
Przerwa na herbatkę
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież13 września 2013, 17:32
Skoro posiedzi w ciemności --> to znaczy że wcześniej siedział po ciemku --> potem chciał zapalić światło --> ale gdy zobaczył pająka --> wolał nie zapalać światła. TYLKO JAK PO CIEMKU ZOBACZYŁ PAJĄKA? Where is the logic?
Odpisz
19 września 2014, 18:09
@ola11: Pająk zgasił światłow.
Odpisz
11 lipca 2014, 00:31
But w dłoń i ku chwale
Odpisz
13 września 2013, 18:44
A może był dzień ?lol
Odpisz
13 września 2013, 17:00
Po co siedzi w ciemności jak światło zapalone?
Odpisz
12 września 2013, 22:01
sztuczny
Odpisz
12 września 2013, 23:01
@kobi83: W takiej jakości zdjęcia trudno stwierdzić, ale chyba nie sztuczny.
Odpisz
13 września 2013, 12:49
@kobi83: prawdziwy, nie widziałeś takiego dużego pająka?
Odpisz
12 września 2013, 22:04
to jest WYŁĄCZNIK pozdrawia student edukacji techniczno-informatycznej
Odpisz
12 września 2013, 21:51
Ja bym zapalił światło kapciem :)
Odpisz
12 września 2013, 21:50
I w tym czasie skurczybyk idzie opierdzielić Ci nogę ;_;
Odpisz
12 września 2013, 20:26
chyba żarówka padła
Odpisz