Nie jest łatwo być gwiazdą
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Niegrzeczny Oskarek
Były nóżki, nie ma nóżek
Mało znany szczegół
Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?
Ładne rzeczy
Jak myślicie, skąd się tam wziął?
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież28 listopada 2020, 14:44
Ciekawe czy moja babcia k-popistka też tak robi 🤔🤔🤔🤔🤔🤔
Odpisz
14 grudnia 2019, 20:40
Niby śmieszne ale w ciągu ostatnich 3 miesięcy już 3 k-popowych artystów popęłniło samobójstwo ;-;
Odpisz
Edytowano - 14 grudnia 2019, 20:47
@wilczek_3: nawet nie 3 miesięcy. Dwóch dokładnie tydzień po tygodniu a jeden miesiąc wcześniej. Tragiczne i prawdziwe, głównie przez to, że fanki które traktują swoich idoli jak bóstwa bardzo im szkodzą o czym sami celebryci wspominali, mówiąc o włamaniach czy ludziach, którzy nagle ich obmacywali w tłumie a potem chwalili się tym w internecie
Odpisz
14 grudnia 2019, 17:14
Odpisz
Edytowano - 14 grudnia 2019, 14:13
to ze kupuja albumy w masowych ilosciach to nic zlego, tylko raczej bardzo dobrego dla twórców
Odpisz
14 grudnia 2019, 16:40
@vzxcxzvz: *wytwórni płytowej. Sami twórcy mają prze*ebane pod tym względem
Odpisz
14 grudnia 2019, 14:20
Boże, mam w klasie taką jedną, całą szafe ma w plakatach z BTS, kupiła se książki do nauki koreańskiego i czyta na wattku fanfiki z shipów lub x reader
Odpisz
14 grudnia 2019, 16:39
I co w związku z tym? To jej hobby, niech czerpie z tego przyjemność.
Odpisz
14 grudnia 2019, 16:30
Gwaizdy
Odpisz
10 grudnia 2019, 16:27
Odpisz
Edytowano - 10 grudnia 2019, 16:32
Jak dla mnie, to oni wyglądają jak kobiety, więc wątpie żeby jakikolwiek facet chciał tak wyglądać
Odpisz
10 grudnia 2019, 16:33
@Cotosiestanelo: To wina rasy już
Odpisz
10 grudnia 2019, 16:33
szczerze, mogę zaskoczyć. Kpopowy idol uznawany za jednego z najmniej atrakcyjnych na standardy gwiazd kpopu, jest po prostu przeciętny. Jeden z bardzo niewielu przypadków, które wybiły się głosem a nie wyglądem. Rzadki przypadek, ale jednak takie istnieją. To poprotu najpopularniejszy
Odpisz
10 grudnia 2019, 16:34
@Cotosiestanelo: bo oni mają wyglądać jak kobiety 😂 bo to się sprzedaje. Justin Bieber też się sprzedał za wyglądanie jak kobieta xD
Odpisz
14 grudnia 2019, 14:59
@Chenderella: Xd 🤣
Odpisz
14 grudnia 2019, 14:48
Nieważne czy jesteś furasem, czy anty-furasem. Za lewicą, centrum czy prawicą. Homofobem czy LGBT+. Wszyscy zgadzamy się w jednym. Je**ć k-pop.
Odpisz
10 grudnia 2019, 17:12
Ogólnie 99% idoli żyje podobnie do niewolników. Jeśli pracuje się dla kogoś tam to często jest sytuacja, że trzeba ćwiczyć śpiewanie znienawidzonej piosenki i tańczyć do niej, bo tak. Nie liczy się twoje zdanie, tylko występ. Kolejny problem to treningi, które są dosłownie źródłem wszelkich nieszczęść. Po pierwsze studio może zażyczyć sobie perfekcji i idole będą musieli ćwiczyć kilka godzin dziennie i jeść tyle co modliszka. Nawet była sytuacja gdzie idolka zemdlała z przemęczenia i później studio tłumaczyło się tym, że ona chciała usiąść/poślizgnęła się. Druga rzecz część chce zachować miejsce treningów w tajemniczy, więc często idole nie mogą się spotykać z rodziną przez to lub przez brak czasu. Wyjście do kawiarni? Jedynie w przebraniu lub wcale. Trzecia rzecz to często idole mają dosłownie grosze, bo studia tłumacza się tym że płacą za ich sale, jedzenie, kostiumy itp, więc sami nie muszą za nie płacić. Czasem jest tak, że początkujące idole nie dostają nic. A na koniec idole muszą uważać co mówią i jak się zachowują. Wsród idoli jest popularne tworzenie postaci scenicznej, aby dać faną tego co chcą… Wyobrażcie to, że muszą się zachowywać jak ktoś inny przez dłuższy czas. Jak coś złego powiedzą mogą zostać wykopani.
Odpisz
10 grudnia 2019, 17:18
@Skleroza: do tego stałe poczucie bycia ocenianym przez ludzi z całego świata, zrezygnowanie z zachowywania się jak normalny człowiek i bycie częścią jednego, wielkiego systemu, w którym jest się tylko hodowaną maszyną do zarabiania
Odpisz
12 grudnia 2019, 14:51
@Skleroza: Dobrze prawisz. Cenę za karierę celebryty można nie wyolbrzymiając porównać do podpisania cyrografu z diabłem. To, co widzisz, to, co celebryci udostępniają, to jest produkt, który tworzą, pracując 24/7. Każda gwiazda jest starannie wykreowanym produktem, z którym ci ukryci pod toną makijażu ludzie bardzo często nie mają nic wspólnego
Odpisz
10 grudnia 2019, 17:08
psychofanki*
Odpisz
10 grudnia 2019, 16:27
ale po północnemu czy południowemu
Odpisz
10 grudnia 2019, 16:29
@Grandsoniusz: po środkowemu
Odpisz
10 grudnia 2019, 16:30
@Grandsoniusz: w Korei Północnej takie dewiacje zostałyby raczej szybko wyeliminowane... poza tym tam już mają ołtarzyki. Swojego wodza
Odpisz
10 grudnia 2019, 16:30
@Grandsoniusz: wydaje mi się że władza na północy jest mądrzejsza od *tfu* kapytalistów i zakazali to
Odpisz
10 grudnia 2019, 16:40
@UZMAjejownik: chodzi o sposób śmierci
:)
Odpisz
10 grudnia 2019, 16:27
Bywa
Odpisz