A potem sobie przypominasz, że nie masz kolegów
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?
Natychmiast grajcie lepiej, bo jak nie...
Jakby trochę nie fair
To by wystarczyło
Nieuczciwa ocena
Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież14 grudnia 2019, 14:01
W sumie chciałabym rodzinnego sylwestra. Na ten moment szykuje mi się impreza z kotem, rodzice wychodzą się bawić, a moje dwie przyjaciółki mają plany. Wiecej znajomych nie mam.
Odpisz
14 grudnia 2019, 23:55
@Rimea: F
Odpisz
13 grudnia 2019, 20:11
Jak to tak
Odpisz
13 grudnia 2019, 18:56
Ja:*zostaje w domu na Sylwestra*
Rodzina" A ty byś tylko w domu siedział na komputerze siedział. Idź ty się gdzieś wyrwij na tego sylwestra
Ja:*mówię rodzicom ze chce wyjść i spędzić Sylwestra z kumplami
Rodzina*
Odpisz
13 grudnia 2019, 18:28
Aby jak ja bym chciał spotkać się gdzieś z kolegami...
Odpisz
12 grudnia 2019, 16:10
OP : * pisze, że kradzione *
Jejacy : * wgóręgłosy *
Odpisz
12 grudnia 2019, 16:13
OP :*wrzuca kradzionego mema którregi ktoś inny już wrzucił*
Jejacy:
Odpisz
12 grudnia 2019, 16:13
nawet poprzedniego wodnyznaku nie usunął
Odpisz
12 grudnia 2019, 16:14
watermarka, jak już
Odpisz
13 grudnia 2019, 18:11
przynajmniej się przyznał
Odpisz
13 grudnia 2019, 18:10
A potem " CZeMU NiGdZIe nIE WycHoDZiSZ tYlKo W Tym doMu siEDZISz?"
Odpisz
12 grudnia 2019, 16:42
Mnie tam od zawsze zostawali, by się bawić samemu.
Odpisz
12 grudnia 2019, 16:13
A potem się czepiają że nie wychodzisz z domu i myślą że nie masz kolegów
Odpisz
12 grudnia 2019, 16:13
u mnie by powiedzieli, że nareszcie gdzieś wychodze
Odpisz