Na słodkie mam osobną szufladę
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Ikony
Tylko ty możesz rozwiązać tę sprawę Bob
To się nie może nie udać
Zdeklasowani znowu
Nie znoszę kleszczy
To musiało być męczące
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież21 grudnia 2020, 20:43
Jestem pusty.
Odpisz
21 grudnia 2020, 20:43
@Patichan: Hollow
Odpisz
17 grudnia 2019, 23:04
Pusty pusty
Ten bit tłusty
Jestem hollow
Pusty
Ten bit tłusty
Hollow pusty
Bit tłusty
Odpisz
13 grudnia 2019, 10:10
Gorzej jak jest z rodzynkami
Odpisz
13 grudnia 2019, 10:59
lubię rodzynki
Odpisz
13 grudnia 2019, 13:44
@smierd: Jak z rodzynkami to najlepiej
Odpisz
Edytowano - 16 grudnia 2019, 21:28
Ale lody z rodzynkami dobre
Odpisz
Edytowano - 16 grudnia 2019, 22:37
@Pan_Olek: Ja po zobaczeniu, że istnieje takie coś jak lody z rodzynkami:
Odpisz
17 grudnia 2019, 06:18
@Pan_Olek: lody z rodzynkami według mnie nie są dobre
Odpisz
17 grudnia 2019, 08:52
no to piona,ja też xD
Odpisz
17 grudnia 2019, 08:53
@Letycja: *przybija piątkę*
Odpisz
17 grudnia 2019, 08:51
Święta prawda,polać mu xd
Odpisz
17 grudnia 2019, 07:50
kilo mandarynek
Odpisz
13 grudnia 2019, 10:03
Nie moge sie odczekać całego tego jedzenia :D
Odpisz
13 grudnia 2019, 10:07
@aniam_131: no ja też Mmm serniczek
Odpisz