To jest tło Star Wars do diabła!
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Zdeklasowani znowu
Fajnie że odpowiedzieli
Dwa oblicza
Tylko ty możesz rozwiązać tę sprawę Bob
Były nóżki, nie ma nóżek
Brawo za czujność!
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież18 grudnia 2019, 21:49
A ja mam Messenger lite i mam to gdzieś :}
Odpisz
19 grudnia 2019, 11:05
@MrDanonix: wszyscy mamy ciebie gdzieś :)
Odpisz
22 grudnia 2019, 20:49
@snajpercat: Jeszcze jak
Odpisz
17 grudnia 2019, 23:39
Hello There
Odpisz
17 grudnia 2019, 18:22
Odpisz
16 grudnia 2019, 20:29
Mi nie działa
Odpisz
16 grudnia 2019, 21:13
@Szczur00: A jesteś na komputerze?
Odpisz
16 grudnia 2019, 21:37
@Szczur00: zaktualizuj messengera i wyłącz i włącz wygląd konwersacji gwiezdne wojny i tyle
Odpisz
17 grudnia 2019, 06:30
@Szczur00: Ewentualnie odinstaluj i zainstaluj ponownie, bo tak jedna moja znajoma miała, nawet po aktualizacji się nie pojawiło.
Odpisz
17 grudnia 2019, 07:03
tak
Odpisz
17 grudnia 2019, 10:33
@Szczur00: Na kompie nie działa, ku*wa dlaczego miałoby działać?
Odpisz
17 grudnia 2019, 13:56
@Szczur00: No to mi też nie działa
Odpisz
17 grudnia 2019, 08:50
Mem z mojej grupy lol
Odpisz
17 grudnia 2019, 10:32
@snajpercat: Lol nie
Odpisz
17 grudnia 2019, 11:55
@d0wek: lol tak
Odpisz
17 grudnia 2019, 12:10
@snajpercat: To jest mem z mojej grupy.
Odpisz
Edytowano - 17 grudnia 2019, 12:24
@d0wek: ah okej zauważyłem wybacz mój debilizm, myślałem że to któryś z moich ziomków dodał
Odpisz
17 grudnia 2019, 07:11
Rozstrzelać
Odpisz
17 grudnia 2019, 06:57
Jak zrobić
Odpisz
17 grudnia 2019, 06:07
Tak się tym podjarałem, że ustawiłem to na chyba wszystkie konwersacje
Odpisz
16 grudnia 2019, 20:43
O Jezu miałam tak już z kilkoma osobami
Odpisz
16 grudnia 2019, 20:39
Mam takie, ustawiłam na rozmowy z siostrą
Odpisz
16 grudnia 2019, 20:14
@ArtoArtik prawda
Odpisz
16 grudnia 2019, 20:01
Najlepsze tło kosmosu jest z Lego Star Wars the complete saga
Odpisz
Edytowano - 13 grudnia 2019, 11:54
ej jak zrobić to tło bo ustawiliśmy sobie kolorki ale tła nie widzę
Odpisz
13 grudnia 2019, 12:01
@bandit_the_drug_lord: w motywach wybierasz "Star Wars"
Odpisz
13 grudnia 2019, 12:12
@bandit_the_drug_lord: Trzeba mieć chyba zaktualizowanego messa
Odpisz
13 grudnia 2019, 12:50
@Sokolik: Mam zaktualizowanego messa, ale gdzie są motywy to ja nie wiem, głupi jestem albo coś.
Odpisz
13 grudnia 2019, 12:53
@Przemek572: To jest tak, gdzie wybierasz kolory czatu.
Odpisz
13 grudnia 2019, 12:56
@d0wek: dobra dzięki
Odpisz
13 grudnia 2019, 12:59
@bandit_the_drug_lord: To świąteczne. Też nwm jak.
Odpisz
Edytowano - 13 grudnia 2019, 13:04
@JaJestemZWami: To jest star wars, a nie świąteczne. Znajduje się na samej górze kolorów po zaktualizowaniu Messenger'a.
Odpisz
13 grudnia 2019, 13:08
@d0wek: Idź się nie znać gdzie indziej :C ŚWIĄTECZNE I KONIE:C
Odpisz
13 grudnia 2019, 11:58
???
Odpisz
13 grudnia 2019, 12:07
@massesd: to nie jest świąteczne tło ale ze star wars, a op to chyba fanboi gwiezdnych wojen
Odpisz