memy
Dodaj komentarz obrazkowy
Ważne informacje:
30 czerwca 2020, 04:11
ble
Odpisz
18 grudnia 2019, 07:15
14 grudnia 2019, 11:57
Ja zawsze wpieprzałam masło
14 grudnia 2019, 12:15
@miki322: Co jest ku*wa z tobą nie tak?
17 grudnia 2019, 22:49
@miki322: Ja też ale tylko takie co miało w składzie sól
Edytowano - 17 grudnia 2019, 22:33
Dalej wyjadam i mam się świetnie, słynne MR jest do tego najlepsze. Wolę tak niż z chlebem, pieczywo zabija smak.
17 grudnia 2019, 19:23
ja tak jem masło...
17 grudnia 2019, 19:08
Jak byłam dzieckiem to jadłam margarynę z cukrem. Dzieci są dziwne i zawsze będą :)
17 grudnia 2019, 19:04
17 grudnia 2019, 18:57
Chwila, zjeść opakowanie... Smak 1/4.. Wtf😐
17 grudnia 2019, 19:18
@Wouk26: we don't do that here
17 grudnia 2019, 19:40
@Wouk26: don't use emotes on jeja.pl
18 grudnia 2019, 14:41
@aibox666: in polish please
18 grudnia 2019, 18:25
@Wouk26: pierwszy kom Nie robimy tego tutaj Drugi Nie uzywamy emoji na jeja
14 grudnia 2019, 13:11
Opie jesteś epicki soczek dla ciebie
14 grudnia 2019, 22:13
Jabłkowy Orange juice?
15 grudnia 2019, 00:42
@Pozytywny_wariat: dokładnie
17 grudnia 2019, 18:29
to żeś mnie zaskoczył
17 grudnia 2019, 18:05
Masło>margaryna
14 grudnia 2019, 12:14
Gosku- origin story
14 grudnia 2019, 12:28
u made my day bro
14 grudnia 2019, 11:46
To pasta czy autorskie xD
@Ares011: to autentyczna historia z mojego życia
14 grudnia 2019, 11:48
@SyntezatorChleba: także szacunek dla ciebie, jesteś epicki
14 grudnia 2019, 12:21
@SyntezatorChleba: Nadaje Ci przydomek Stalowe Jelito. Możesz powstać. Pewnie pijesz szklankę spirytusu i się nie krzywisz
Moja mała siostra też potrafiła to jeść w podobny sposób.
Dołącz screena
Komentarze
Odśwież30 czerwca 2020, 04:11
ble
Odpisz
18 grudnia 2019, 07:15
Odpisz
14 grudnia 2019, 11:57
Ja zawsze wpieprzałam masło
Odpisz
14 grudnia 2019, 12:15
@miki322: Co jest ku*wa z tobą nie tak?
Odpisz
17 grudnia 2019, 22:49
@miki322: Ja też ale tylko takie co miało w składzie sól
Odpisz
Edytowano - 17 grudnia 2019, 22:33
Dalej wyjadam i mam się świetnie, słynne MR jest do tego najlepsze.
Wolę tak niż z chlebem, pieczywo zabija smak.
Odpisz
17 grudnia 2019, 19:23
ja tak jem masło...
Odpisz
17 grudnia 2019, 19:08
Jak byłam dzieckiem to jadłam margarynę z cukrem. Dzieci są dziwne i zawsze będą :)
Odpisz
17 grudnia 2019, 19:04
Odpisz
17 grudnia 2019, 18:57
Chwila, zjeść opakowanie... Smak 1/4..
Wtf😐
Odpisz
17 grudnia 2019, 19:18
@Wouk26: we don't do that here
Odpisz
17 grudnia 2019, 19:40
@Wouk26: don't use emotes on jeja.pl
Odpisz
18 grudnia 2019, 14:41
@aibox666: in polish please
Odpisz
18 grudnia 2019, 18:25
@Wouk26: pierwszy kom
Nie robimy tego tutaj
Drugi
Nie uzywamy emoji na jeja
Odpisz
14 grudnia 2019, 13:11
Opie jesteś epicki soczek dla ciebie
Odpisz
14 grudnia 2019, 22:13
Jabłkowy Orange juice?
Odpisz
15 grudnia 2019, 00:42
@Pozytywny_wariat: dokładnie
Odpisz
17 grudnia 2019, 18:29
to żeś mnie zaskoczył
Odpisz
17 grudnia 2019, 18:05
Masło>margaryna
Odpisz
14 grudnia 2019, 12:14
Gosku- origin story
Odpisz
14 grudnia 2019, 12:28
u made my day bro
Odpisz
14 grudnia 2019, 11:46
To pasta czy autorskie xD
Odpisz
14 grudnia 2019, 11:46
@Ares011: to autentyczna historia z mojego życia
Odpisz
14 grudnia 2019, 11:48
@SyntezatorChleba: także szacunek dla ciebie, jesteś epicki
Odpisz
14 grudnia 2019, 12:21
@SyntezatorChleba: Nadaje Ci przydomek Stalowe Jelito. Możesz powstać. Pewnie pijesz szklankę spirytusu i się nie krzywisz
Odpisz
14 grudnia 2019, 11:48
Moja mała siostra też potrafiła to jeść w podobny sposób.
Odpisz