"Wiesz, jakie to niebezpieczne?!"
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Drewniany kominek
Jak myślicie, skąd się tam wziął?
Dobry sposób na spędzanie wolnego czasu
Angielskie śmieszki
Niezniszczalne
Dobrze czasem się oderwać
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież15 grudnia 2019, 00:20
Ja nigdy nie rozumiem o co chodzi z tym nie zapala niem światła w samochodzie
Odpisz
17 grudnia 2019, 18:10
@Domkri: Widać, że nie jesteś jeszcze kierowcą. Jak się zapali to światło to ch*jowo widać co się dzieje na drodze
Odpisz
17 grudnia 2019, 18:20
@ToFFeXPL: Ja mam prawojazdy i też nie rozumiem czemu to przeszkadza. Jak ktoś zapali światło to jakoś odrazu gorzej nie widze drogi. Mi to jest obojętnie.
Odpisz
17 grudnia 2019, 18:34
@BLAWK: zależy jeszcze jaką drogą jedziesz. Środek miasta jest zwykle bardzo jasny, ale jedź mniejszą dróżką słabo oświetloną i nagle widoczność znacznie się pogarsza. To trochę jak wyjść na pole w pełnię księżyca. Widzisz sporo bez latarki, a jak ją zapalisz, nagle oczy widzą tylko tyle co jest w jej świetle
Odpisz
17 grudnia 2019, 20:22
@Nocta: Ja mieszkam na pół wsi więc jeżdżę 70% na wiejskich drogach gdzie jak jedzie z drugiej strony samochód to musisz zjechać na bok. Światło w samochodzie nie przeszkadza mi WGL.
Odpisz
17 grudnia 2019, 22:19
@BLAWK: może przywykłeś zatem albo coś. W każdym razie jeżeli jakiemuś kierowcy to przeszkadza to powinno się przynajmniej powiedzieć o zamiarze włączenia światła
Odpisz
17 grudnia 2019, 20:28
Z czego szablon bo nie pamiętam
Odpisz
17 grudnia 2019, 20:48
@tartak: "Minionki Rozrabiają"
Odpisz
14 grudnia 2019, 18:43
kto używa tego rysika?
Odpisz
14 grudnia 2019, 18:59
o ile do DSi lite jest znośny to do new 2DS xl jest za mały. Więc ja kupiłem sobie takiego fat boia
Odpisz
14 grudnia 2019, 19:01
Ja do mojego Ds Lite
Odpisz
14 grudnia 2019, 19:19
ja do mojego 2ds'a
Jakoś mi wygodniej
Odpisz
14 grudnia 2019, 21:26
Ja do mojego DS Lite
Odpisz