memy
Dodaj komentarz obrazkowy
Ważne informacje:
22 września 2013, 23:47
Starfleet w tle :D
Odpisz
22 września 2013, 14:16
Ciemna strona dyni :D
13 września 2013, 15:20
I taką sie robi na haloween a nie jakieś ku*wa wzorki, pierdołki i świeczka w środku :D
13 września 2013, 16:36
@saskacz: Ja na halloween raz miałam ale była trochem za bardzo przed halloween i się rospjertoliua
13 września 2013, 20:29
@Zwierzakowa: A ja nie obchodzę.
13 września 2013, 21:08
@Maks2603: Ja tak dla zabawy a se bo se tag xd
@Zwierzakowa: Hanuka lepsza ._.
22 września 2013, 13:00
Pomysłowe wykonanie,ale teraz takie rzeźbione dynie są popularne,wiec raczej się nie namęczyłeś w szukaniu tej foty :)
13 września 2013, 23:06
Nice ale 2/5
14 września 2013, 10:49
Fajnie, napisałeś 2/5, ale nie oceniłeś.
14 września 2013, 12:18
@Domijeja: chodzi mi o główną zły moment
Dołącz screena
Komentarze
Odśwież22 września 2013, 23:47
Starfleet w tle :D
Odpisz
22 września 2013, 14:16
Ciemna strona dyni :D
Odpisz
13 września 2013, 15:20
I taką sie robi na haloween a nie jakieś ku*wa wzorki, pierdołki i świeczka w środku :D
Odpisz
13 września 2013, 16:36
@saskacz: Ja na halloween raz miałam ale była trochem za bardzo przed halloween i się rospjertoliua
Odpisz
13 września 2013, 20:29
@Zwierzakowa: A ja nie obchodzę.
Odpisz
13 września 2013, 21:08
@Maks2603: Ja tak dla zabawy a se bo se tag xd
Odpisz
22 września 2013, 14:16
@Zwierzakowa: Hanuka lepsza ._.
Odpisz
22 września 2013, 13:00
Pomysłowe wykonanie,ale teraz takie rzeźbione dynie są popularne,wiec raczej się nie namęczyłeś w szukaniu tej foty :)
Odpisz
13 września 2013, 23:06
Nice ale 2/5
Odpisz
14 września 2013, 10:49
Fajnie, napisałeś 2/5, ale nie oceniłeś.
Odpisz
14 września 2013, 12:18
@Domijeja: chodzi mi o główną zły moment
Odpisz