Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Ketrabnt

22 grudnia 2019, 22:29

Więc tak:
1) jest to polska drużyna siatkarska kobiet z I ligi, utworzona w 2014 roku
2) jest to fikcyjny klub piłkarski z serialu "Synowie" z 2009 roku

Avatar
Konto usunięte

16 grudnia 2019, 17:59

A drugie dziecko Warszawa Kraków

Avatar Polish_conqueror2000

16 grudnia 2019, 18:05

a 3cie Legia Kraków

Avatar
Konto usunięte

21 grudnia 2019, 15:32

@Polish_conqueror2000: 4 to Legia Wisła

Avatar KotBartek

22 grudnia 2019, 13:24

5 jest adoptowane.Jest to Bayern Wisła

Avatar bulazpasztetem

21 grudnia 2019, 13:23

FC Warszawa XDDDD

Avatar crewpostorC3Po

5 marca 2021, 14:06

@bulazpasztetem: Mój klub w Fifa 21 nazywa się FC Warszawa

Avatar Mati200416

21 grudnia 2019, 12:41

Co to wgl ma znaczyć warszawa?

Avatar aibox666

21 grudnia 2019, 13:04

Avatar Grox5

21 grudnia 2019, 13:05

Avatar bulazpasztetem

21 grudnia 2019, 13:22

@Mati200416: aha Xdd

Avatar InsaneFOX13

21 grudnia 2019, 12:28

Co to wgl jest polonia warszawa

Avatar MeliPL

Edytowano - 16 grudnia 2019, 18:01

Ogólnie go powiem wam, że...

LEGIA TO CH*JE A LECH MISTRZ POLSKI

Avatar Polish_conqueror2000

16 grudnia 2019, 18:02

@MeliPL: nasza duma Wielkopolski

Avatar MeliPL

16 grudnia 2019, 18:02

@Polish_conqueror2000: OKO ZA OKO

Avatar Polish_conqueror2000

16 grudnia 2019, 18:02

@MeliPL: mistrzostwo za ząb

Avatar MeliPL

16 grudnia 2019, 18:03

@Polish_conqueror2000: KOLEJORZ MISTRZEM JEST CO ROK

Avatar Denom

16 grudnia 2019, 19:11

@MeliPL: nie

Avatar
schopenhauer7

16 grudnia 2019, 23:38

@Denom: je**ć Poznań
I całą wielkopolskę
Tam wiele złych doznań
I wstyd na całą polskę

Avatar Broski

Edytowano - 21 grudnia 2019, 12:05

Je**ć wszystkie polskie kluby piłkarskie, ta sama cholerna patologia im kibicuje.

Avatar splashradek

21 grudnia 2019, 12:33

@MeliPL: Lech Gdańsk?

Avatar splashradek

21 grudnia 2019, 12:33

@Polish_conqueror2000: Co jest ta waszą dumą? Lechia Poznań?

Avatar Jakrubo

21 grudnia 2019, 17:47

*oprzerwowanie wątku przez typa z Wielkopolski*

Avatar Cherrysan

21 grudnia 2019, 19:28

@Jakrubo: *inhales*

POGOŃ SZCZECIŃSKA TO NAJLE-

\__/

Avatar DoubleHelix

16 grudnia 2019, 17:54

tylko metallica bruk bet

Avatar Polish_conqueror2000

16 grudnia 2019, 18:01

@DoubleHelix: masz na myśli termalica?

Avatar DoubleHelix

16 grudnia 2019, 18:02

Avatar Polish_conqueror2000

16 grudnia 2019, 18:03

@DoubleHelix: bo mettalica pierwszy raz słyszę

Avatar kazekage895

16 grudnia 2019, 17:55

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Można, tylko trzeba wstawać rano

To by wystarczyło

Ikony

Trochę to nie fair wobec pozostałych

Niestety nie dla pracownika banku kiełbasa

Pilne

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka