Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Z klasą się trzeba urodzić
Mało znany szczegół
Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom
Zapraszamy
To musiało być męczące
Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież21 grudnia 2019, 13:14
Dzisiaj są moje 18 urodziny. Życzcie mi udanego samobójstwa.
Odpisz
21 grudnia 2019, 13:22
@JaBezTrybu: wszystkiego najlepszego przyjacielu odemnie 😁😁
Odpisz
21 grudnia 2019, 13:47
@JaBezTrybu: a co ty na zbiorowe samobójstwo?
Odpisz
21 grudnia 2019, 13:52
@PoTeST: Nawet lepiej, bo w kupie raźniej
Odpisz
21 grudnia 2019, 13:54
@JaBezTrybu: no to kiedy?
Odpisz
21 grudnia 2019, 13:54
@PoTeST: jak najszybciej
Odpisz
21 grudnia 2019, 13:55
@JaBezTrybu: dobrze, tylko jeszcze gdzie i jak?
Odpisz
21 grudnia 2019, 14:00
@PoTeST: Jak nie jesteś ze Śląska to gdziekolwiek indziej niż Śląsk jest za daleko
Odpisz
21 grudnia 2019, 14:01
@JaBezTrybu: jestem ze sląska ja tez chce
Odpisz
21 grudnia 2019, 14:04
@bulazpasztetem: Miejscowość?
Odpisz
21 grudnia 2019, 14:11
@JaBezTrybu: dobra, jestem w pi**u od Śląska ale przyjadę
Odpisz
21 grudnia 2019, 15:10
@JaBezTrybu: okolice katowic
Odpisz
21 grudnia 2019, 15:25
@bulazpasztetem: Ja też okolice Katowic
Odpisz
21 grudnia 2019, 15:50
@JaBezTrybu: o to git podaj powod czm chcesz sie zabic
Odpisz
21 grudnia 2019, 15:55
@bulazpasztetem: *sekacz dołączył do konwersacji*
Odpisz
21 grudnia 2019, 16:10
@sekacz: siemanko
Odpisz
21 grudnia 2019, 20:46
@JaBezTrybu: proszę pana/pani otóż proponuję samobójstwo sposobem
"Salto przy otwartym oknie" a tak właściwie to proponuję ze znajomymi bo oni też będą uczestniczyć
Odpisz
21 grudnia 2019, 20:51
@PoTeST: Ja mieszkam na drugim piętrze, więc nie mogę u siebie niestety
Odpisz
21 grudnia 2019, 20:54
@JaBezTrybu: trudno, coś się wymyśli
Odpisz
21 grudnia 2019, 23:25
@JaBezTrybu: drugie piętro by wystarczyło, tylko musisz na główkę (wiem z "doświadczenia")
Odpisz
22 grudnia 2019, 00:10
@sekacz: ej a zastanawialo mnir zawsze czm czlowiek umiera po strzale w glowe
Odpisz
21 grudnia 2019, 15:26
Odpisz
Edytowano - 19 grudnia 2019, 21:50
Jak wyglądają NAPRAWDĘ
Odpisz
19 grudnia 2019, 21:55
@Oloest: Jak dla mnie ten koleś wygląda zajebiście
Odpisz
19 grudnia 2019, 21:56
@Henzej: nie wtrącam się w czyjeś fetysze
Odpisz
19 grudnia 2019, 22:08
@Oloest: lub
Odpisz
19 grudnia 2019, 22:10
@Oldjedai: a no tak ja po 40 chcę wgądać tak
Odpisz
19 grudnia 2019, 22:13
@Oloest: Chcesz zostać drugim shadmanem? Niezły plan
Odpisz
19 grudnia 2019, 22:14
@Oldjedai: plan na życie
Odpisz
21 grudnia 2019, 13:13
@Oloest: mr shadmaaaan...
Odpisz
21 grudnia 2019, 12:37
Davidddd
Odpisz