Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar ALKATRAZ

20 grudnia 2019, 14:23

Pamiętam panią od matmy jak zamówiła sobie pizzę i jadła na lekcji a my się patrzyliśmy z nadzieją, że się podzieli

Avatar polandszczalka

20 grudnia 2019, 14:30

@ALKATRAZ: a to ku*wa

Avatar Wilhelm_II_Hohenzollern

20 grudnia 2019, 16:22

@ALKATRAZ: Do nauczycielki:

Avatar Xentez

20 grudnia 2019, 16:13

Mój kolega miał w 1-3 te samą nauczycielkę, co w 4-6. Wiedział o tym ile to będzie równe, ale nauczycielka powtarzała, że liczby ujemne nie istnieją. W 5 klasie zaczęliśmy dział z działaniami na liczbach ujemnych. Był na nią,porządnie wk###iony.

Avatar Wilhelm_II_Hohenzollern

16 grudnia 2019, 21:46

Ale tak według mnie takich rzeczy powinno się uczyć dzieci wcześniej, bo jakoś bardzo trudne to to nie jest

Avatar polandszczalka

16 grudnia 2019, 21:56

@Wilhelm_II_Hohenzollern: 8 klasa podstawówki a debile szybko dodawać nie umieją. Wszystko się może zdarzyć.

Avatar
Krzakoslaw

Edytowano - 16 grudnia 2019, 21:59

@polandszczalka: U nas była karkówka z tabliczki mnożenia, bo na próbnych egzaminach 4 osoby miały powyżej 30%. Może te parę lat by coś zmieniło.

Avatar Zicher

16 grudnia 2019, 22:57

A dobra chociaż ta karkówka była?

Avatar Azkis

16 grudnia 2019, 23:12

@Zicher: proszę, spróbuj i powiedz czy dobre

Avatar mkus29

16 grudnia 2019, 23:30

Avatar polandszczalka

17 grudnia 2019, 07:14

u nas na próbnych średnia klasy tu 35 % a klasy równoległej 20%

Avatar mkus29

Edytowano - 17 grudnia 2019, 09:29

@polandszczalka: my mieliśmy 25% średniej. Przez dwa lata mieliśmy nauczyciela który miał nas gdzieś, nawet nie zwracał na nas uwagi. Pisał na tablicy zadania i dowidzenia

Avatar polandszczalka

17 grudnia 2019, 11:34

@mkus29: a my mamy po prostu debili w szkole

Avatar Veilla

20 grudnia 2019, 14:14

Czyli nie tylko u nas cienko na próbnych matematyki. Nikt u nas z klasy nie miał powyżej 50%

Avatar
Konto usunięte

Edytowano - 20 grudnia 2019, 15:13

@Veilla: U nas z próbnych 51%. Podobnie było w pobliskich szkołach, ale w jednej było 15%

Avatar lulul

20 grudnia 2019, 15:32

u nas na wejściowych do matfizu na LO 35% xd

Avatar
Konto usunięte

20 grudnia 2019, 15:20

ej ale powiedzenie że pani w podstawówce jest błędne bo ja miałem w 4 klasie liczby na minusie

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Młodzi gniewni

Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?

Tylko dzięki temu mega wulkany pod Polską nie wybuchają

Pyrkon pewnie też łączy ludzi

Ładne rzeczy

Totalnie

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka