Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Młodzi gniewni
Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?
Tylko dzięki temu mega wulkany pod Polską nie wybuchają
Pyrkon pewnie też łączy ludzi
Ładne rzeczy
Totalnie
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież20 grudnia 2019, 14:23
Pamiętam panią od matmy jak zamówiła sobie pizzę i jadła na lekcji a my się patrzyliśmy z nadzieją, że się podzieli
Odpisz
20 grudnia 2019, 14:30
@ALKATRAZ: a to ku*wa
Odpisz
20 grudnia 2019, 16:22
@ALKATRAZ: Do nauczycielki:
Odpisz
20 grudnia 2019, 16:13
Mój kolega miał w 1-3 te samą nauczycielkę, co w 4-6. Wiedział o tym ile to będzie równe, ale nauczycielka powtarzała, że liczby ujemne nie istnieją. W 5 klasie zaczęliśmy dział z działaniami na liczbach ujemnych. Był na nią,porządnie wk###iony.
Odpisz
16 grudnia 2019, 21:46
Ale tak według mnie takich rzeczy powinno się uczyć dzieci wcześniej, bo jakoś bardzo trudne to to nie jest
Odpisz
16 grudnia 2019, 21:56
@Wilhelm_II_Hohenzollern: 8 klasa podstawówki a debile szybko dodawać nie umieją. Wszystko się może zdarzyć.
Odpisz
Edytowano - 16 grudnia 2019, 21:59
@polandszczalka: U nas była karkówka z tabliczki mnożenia, bo na próbnych egzaminach 4 osoby miały powyżej 30%. Może te parę lat by coś zmieniło.
Odpisz
16 grudnia 2019, 22:57
A dobra chociaż ta karkówka była?
Odpisz
16 grudnia 2019, 23:12
@Zicher: proszę, spróbuj i powiedz czy dobre
Odpisz
16 grudnia 2019, 23:30
@polandszczalka: auć
Odpisz
17 grudnia 2019, 07:14
u nas na próbnych średnia klasy tu 35 % a klasy równoległej 20%
Odpisz
Edytowano - 17 grudnia 2019, 09:29
@polandszczalka: my mieliśmy 25% średniej. Przez dwa lata mieliśmy nauczyciela który miał nas gdzieś, nawet nie zwracał na nas uwagi. Pisał na tablicy zadania i dowidzenia
Odpisz
17 grudnia 2019, 11:34
@mkus29: a my mamy po prostu debili w szkole
Odpisz
20 grudnia 2019, 14:14
Czyli nie tylko u nas cienko na próbnych matematyki. Nikt u nas z klasy nie miał powyżej 50%
Odpisz
Edytowano - 20 grudnia 2019, 15:13
@Veilla: U nas z próbnych 51%. Podobnie było w pobliskich szkołach, ale w jednej było 15%
Odpisz
20 grudnia 2019, 15:32
u nas na wejściowych do matfizu na LO 35% xd
Odpisz
20 grudnia 2019, 15:20
ej ale powiedzenie że pani w podstawówce jest błędne bo ja miałem w 4 klasie liczby na minusie
Odpisz