Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar AliceMadnessReturn

21 grudnia 2019, 08:44

U mnie leciało na wigilii klasowej Never gonna give you up i Dragonsta di dei

Avatar Chi1San

20 grudnia 2019, 23:19

Puszczali Kukiego jak nauczycielka wyszła a potem prawie krzesło wyleciało przez okno xDD

Avatar amazonka4321

20 grudnia 2019, 17:40

Dokładnie, dzisiaj na wigili ja z przyjaciółką puszczamy emo a chłopacy polski rap

Avatar
schopenhauer7

Edytowano - 20 grudnia 2019, 17:16

A ty przychodzisz ze swoim i puszczasz Queen, Jacksona i Presleya

Avatar Prawa

20 grudnia 2019, 17:13

Dzisiaj na wigilii klasowej narysowałem to

Avatar Nemezis_

20 grudnia 2019, 15:51

Ale wchodzi ten dzieciak z Akordeonem

Avatar Stulej4

20 grudnia 2019, 16:02

@Nemezis_: Po czym przybywa typ z fortepianem

Avatar Crln_7

20 grudnia 2019, 16:22

@Stulej4: po czym przychodzi wychowawca z radiem

Avatar Erykolo12

20 grudnia 2019, 15:47

Avatar Nokia_701

20 grudnia 2019, 14:41

Ja nienawidzę dzielnicy w moim mieście

JBL-owców

Avatar Oloest

18 grudnia 2019, 10:57

Ostateczna walka jest jak jeden lubi rocka i metal a drugi to fan disco polo

Avatar Domkri

18 grudnia 2019, 11:13

@Oloest: mnie ostatnio wysmiali bo słuchałem one step closer od linkink park :\

Avatar Oloest

18 grudnia 2019, 11:14

@Domkri: ignoranci

Avatar arenak1111

Edytowano - 20 grudnia 2019, 14:05

@Domkri: Mnie wyśmiali za "Decadence" Disturbed, okazało się jednak że w mojej klasie jest więcej metali niż ja i moich 3 ziomków i masowo rzucili się na frajerów którzy coś do mnie mieli XD niezła batalia była fajną mam klasę generalnie

Avatar Domkri

20 grudnia 2019, 14:09

@arenak1111: a ja ziomka który był na czarnej mszy i czyta Biblię szatana

Avatar arenak1111

20 grudnia 2019, 14:13

@Domkri: No to ten jeden z mojej ekipy po*** mocno na dworcu PKS recytował Biblię LaVeya xD

Avatar Domkri

20 grudnia 2019, 14:20

Avatar
Marowak12

Edytowano - 18 grudnia 2019, 11:45

I tak polecą kolędy, bo tak pani będzie kazała

Avatar MajnkraftAlusiek

18 grudnia 2019, 11:10

Co lepsze? Dobra muzyka, czy bass?

Avatar BUBER

18 grudnia 2019, 11:18

Avatar arenak1111

20 grudnia 2019, 14:02

@MajnkraftAlusiek: Mam nadzieję że komentarz dla żartu

Avatar Dardanelle

20 grudnia 2019, 16:02

@MajnkraftAlusiek: co to w ogóle jest ten bass, bo pod każdym memem o muzyce na niego narzekasz, a ja nawet nie wiem co to jest? Wymień chociaż jednego wykonawcę.

Avatar arenak1111

20 grudnia 2019, 17:25

@Dardanelle: Ehh bas jest w muzyce...no to tyle w sumie co można powiedzieć, ale generalnie pewnie chodzi o ludzi którzy stawiają mocne dudnienie nad samą jakość utworu, ci wszyscy wixiarze, hardbassiarze itp

Avatar Dardanelle

20 grudnia 2019, 17:37

@arenak1111: aaa o taki bas chodzi. Myślałem że to nazwa jakiegoś gatunku/podgatunku

Avatar Domkri

Edytowano - 18 grudnia 2019, 11:12

Ło juz to widzę:
Disco polo/rap vs rock/metal

Avatar LubieTostyPL

18 grudnia 2019, 11:00

ja nie mam wigilii klasowej elo

Avatar aniam_131

18 grudnia 2019, 10:59

Polskie rapy vs. disco polo

Avatar didujakaskemm

18 grudnia 2019, 11:34

@aniam_131: a pomiędzy tym last christmas

Avatar aniam_131

18 grudnia 2019, 11:39

@didujakaskemm: to by mi akurat nie przeszkadzało

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Avatar quirell
Dodane przez: quirell

Bośnia to drugi najlepszy po Polsce kraj na świecie

Ostry ten sędzia

Można, tylko trzeba wstawać rano

Rel

Niestety nie dla pracownika banku kiełbasa

Jesteś wybrańcem panie profesorze

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka