Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar
Konto usunięte

27 grudnia 2019, 19:17

potwierdzam

Avatar Grojd9

26 grudnia 2019, 22:38

pēpē pēpē

Avatar MajnkraftAlusiek

26 grudnia 2019, 00:40

Pēpē pēpē.

Avatar Nuzjn

19 grudnia 2019, 07:24

Pepe nie z tej dekady jest z 2005

Avatar Nuzjn

19 grudnia 2019, 07:25

@Nuzjn: memem dekady powinien być pieseł albo Robbie Rotten

Avatar
Marowak12

19 grudnia 2019, 07:51

komentarz obrazkowy

Avatar Desuv

19 grudnia 2019, 08:11

akurat prawdę mówi
pepe zyskał popularność na 4chanie w 2008

Avatar
Konto usunięte

19 grudnia 2019, 08:21

@Nuzjn: Moim zdaniem Shrek i Spongebob bo po tylu latach nadal istnieją

Avatar Desuv

19 grudnia 2019, 08:21

SpongeBob jak dla mnie

Avatar
Konto usunięte

21 grudnia 2019, 08:12

a star wars? Cały czas są nowe szablony z nich.

Avatar Axyui

21 grudnia 2019, 08:16

@Nuzjn: pieseł tylko trzyma się na jeja i to nie uważam go za śmiesznego. Ja bym głosował na tego kota śmiejącego się czy krzyczącego.

Avatar Poszczuwacz

Edytowano - 25 grudnia 2019, 14:55

@Axyui: jak to "tylko trzyma się na jeja"? Jest z nim wiele subredditów czy też różne peje, i nie są tu śmieszne, bo głównie ludzie postują tu smutne pieseły

Avatar Nuzjn

25 grudnia 2019, 15:59

@Poszczuwacz: Jak mówiłeś o smutnych piesełach przypomniał mi się jedyny film na którym płakałem

Avatar MajnkraftAlusiek

24 grudnia 2019, 10:17

Baby Yoda nie może być memem dekady bo za późno powstał.

Avatar Stulej4

21 grudnia 2019, 10:59

Na bym na Drake'a zagłosował

Avatar kamil2506

21 grudnia 2019, 11:27

@Stulej4: i bardzo słusznie

Avatar
Konto usunięte

23 grudnia 2019, 20:00

@Stulej4: Drake przez swoją uniwersalność zostanie memem stulecia

Avatar
Konto usunięte

21 grudnia 2019, 11:28

ja głosuje na Subscribe to Pewdiepie

Avatar kroljanjulian

21 grudnia 2019, 11:45

pewdiepie by się nadawał na mema dekady bo cały czas było o nim głośno, ale nie stworzył żadnego iconic mema

Avatar
Konto usunięte

Edytowano - 21 grudnia 2019, 15:37

@kroljanjulian: samo ikonicznym memem było samo subscribe to pewdiepie

Avatar maslo123_5

21 grudnia 2019, 13:44

Ekhem... Tylko Megalovania

Avatar
Konto usunięte

21 grudnia 2019, 13:18

już wszyscy zapomnieli raid na strefę 51 i memy o nim?

Avatar Erykolo12

Edytowano - 21 grudnia 2019, 13:09

Dla mnie we are number one bo Stefan Karl jest numerem jeden w moim sercu

Avatar Slayerg

21 grudnia 2019, 10:30

Według mnie memem dekady powinno być "Press F to pay respects " ponieważ w pewnym sensie stał się on częścią języka.

Avatar drzewko_kokosowe1

21 grudnia 2019, 08:39

ja bym zagłosowała na shreka

Avatar Mafelusz

19 grudnia 2019, 20:52

Demokracja to kłamstwo

Avatar Wilhelm_II_Hohenzollern

19 grudnia 2019, 07:22

Avatar mapiarz

19 grudnia 2019, 15:07

Avatar didujakaskemm

19 grudnia 2019, 09:47

czemu memem dekady ma się stać aktualny mem z końcówki 2019

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Najwspanialszy spośród przedmiotów

Nie znoszę kleszczy

Nie są aż takie pyszne

Brawo za czujność!

Nieuczciwa ocena

Rel

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka