Potwory żyją wśród nas...
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Fajnie że odpowiedzieli
Dobrze czasem się oderwać
Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?
Angielskie śmieszki
Ikony
Nie idź!
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież10 sierpnia 2022, 18:33
*tu wstaw miniaturkę z filmiku o Tedzie Bundym na kanale Historia bez Cenzury*
Odpisz
24 grudnia 2019, 12:22
Z rybą to może jeszcze
ALE KU*WA Z DŻEMEM
PIEROGI POWINNY BYĆ KU*WA SŁONE
Odpisz
24 grudnia 2019, 14:33
@gobo333: Pierogi z jagodami, truskawkami...
Odpisz
24 grudnia 2019, 20:25
@gobo333: przecież istnieją pierogi na słodko
Odpisz
25 grudnia 2019, 11:39
@Grzechoooo: Taka sama herezja jak pierogi z dżemem
Odpisz
25 grudnia 2019, 10:58
Masz coś do pierogów z rybą?
Odpisz
24 grudnia 2019, 15:38
Aż mi się przypomniało "są ziemniaki, jest melasa"
Odpisz
24 grudnia 2019, 13:32
Grizzy z bajki 'Grizzy i lemingi' jedzący rybę z nutellą
Odpisz
24 grudnia 2019, 13:10
Dwóch typów podcast cooking show <3
Odpisz
24 grudnia 2019, 12:48
pierogi z jabłkami to moje ulubione
Odpisz
24 grudnia 2019, 13:02
@PAtrycjaX: WTF DUDE !!!!!
Odpisz
24 grudnia 2019, 12:31
Co to ku*wa w ogóle znaczy
Odpisz
24 grudnia 2019, 12:29
A pierogi z cheddarem?
Odpisz
24 grudnia 2019, 12:12
O ile z dżemem zrozumiem
to pierogi z rybą to jest nienormalne
Odpisz
22 grudnia 2019, 09:39
U nas jakieś dwa tygodnie temu na stołówce były pierogi z kebabem
Odpisz
22 grudnia 2019, 09:56
to chyba nic nadzwyczajnego bo to po prostu ciasto
Odpisz
22 grudnia 2019, 11:08
@LanTuFri123: A mi się wydaje, że z mięsem kebabowym, jeśli się mylę poprawcie mnie. Ale teraz się nie pomylę, bo to zupełnie inne mięso, do jednego dajesz mielone wieprzowe, a do drugiego dają kurczaka albo wołowinę, a w oryginale dają baraninę
Odpisz
22 grudnia 2019, 13:45
mmmm pierożki kebabowe moje ulubione
Odpisz
22 grudnia 2019, 21:38
@LanTuFri123: niby nic, ale wyobeaź sobie że
kroisz se pieroga a tam kebsik
Odpisz
22 grudnia 2019, 10:42
Pierogi z sosem tajskim smakują jak sajgonki
Odpisz
22 grudnia 2019, 09:46
ja jem naleśniki z majonezem.
Odpisz
22 grudnia 2019, 09:57
Odpisz
22 grudnia 2019, 09:58
@Denom: no mordo dobre są
Odpisz
22 grudnia 2019, 09:34
Ale że razem?!
Odpisz