Jakie to było piękne życie
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Brawo za czujność!
Nie idź!
Najbardziej realistyczny spośród modów
Dobrze czasem się oderwać
Totalnie
Należy się za piękne oczy
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież1 stycznia 2022, 12:51
Pomyślmy teraz jak oni nagle się poczuli, jak przyszła mama i mówi "Córciu/synku do szkoły zapie******"
Odpisz
7 października 2020, 20:49
Wtedy nie było internetu
Odpisz
6 marca 2020, 20:50
Mm analfabeci
Odpisz
22 grudnia 2019, 11:39
Były wtedy dobre czasy... Bez ciężkich plecaków, wstawiania o 5, odrabiania domowych wypracowań...
Odpisz
25 grudnia 2019, 09:23
@Bananowski: bez dożywania do czterdziestki...
Odpisz
25 grudnia 2019, 09:38
@Dardanelle: ludzie dożywali wtedy w Grecji gdzieś do 50/60 a średnia jest tak mała dlatego że była duża śmiertelność noworodków
Odpisz
25 grudnia 2019, 10:13
@Bananowski: Bez umiejętności czytania i pisania. Z odciskami na dłoniach wywołanych ciężką pracą...
Tak to były świetne czasy.
Odpisz
25 grudnia 2019, 11:44
W Grecji może tak, ale nie na terenach Polski, bo tu cywilizacja się jeszcze nawet nie zaczęła budować w IV wieku
Odpisz
25 grudnia 2019, 20:30
@Dardanelle: ale szkoła została wynaleziona w Grecji więc myślałem że chodzi ci o Grecję
Odpisz
25 grudnia 2019, 20:44
opis Bananowskiego z plecakami i wypracowaniami też nie przypominał antycznej szkoły greckiej, więc myślałem, że mówimy ogólnie, o całym świecie. Poza tym mój komentarz był wyolbrzymiony, oczywiście, że nie wszyscy w IV wieku umierali młodo.
Odpisz
26 grudnia 2019, 18:42
A nie w Prusach?
Odpisz
25 grudnia 2019, 16:36
Ludzie przed 387 p.n.e. naprawdę: Uwaga pora na... Umierańsko w wieku poniżej 40 lat!
Odpisz
Edytowano - 22 grudnia 2019, 10:48
Ale cudownie było tak się urodzić w rolniczej rodzinie i nie mieć żadnych szans na awans społeczny, a przez to całe życie ciężko pracować na polu jako analfabeta, który nie umie nawet się podpisać
Odpisz
22 grudnia 2019, 10:50
@Wilhelm_II_Hohenzollern: A tymczasem Ci których byo stać na edukacke połowe swojego życia balowali i oglądali przedstawienia w anfiteatrach i walki w koloseach. Tak, hurrr durrr szkoła zła
Odpisz
Edytowano - 25 grudnia 2019, 08:30
@Wilhelm_II_Hohenzollern: ale po co mieli by umieć się podpisywać? Nie było im to w żadnym przypadku przydatne.
Odpisz