Jedna z niewielu marek, która po tylu latach wciąż trzyma formę
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Były nóżki, nie ma nóżek
Mało znany szczegół
Przyszłość jest piękna
Typowy NPC
Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom
Dobrze czasem się oderwać
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież25 grudnia 2019, 17:56
A gdzie doom 3 gdzie według mnie była najlepsza ?
Odpisz
25 grudnia 2019, 22:52
@ALKATRAZ: doom 3 to świetna gra, ale trochę mało "doomowa". Wiesz, magazynki, wolniejsza i mroczniejsza rozgrywka, doom zawsze był arcadowy, co nie zmienia faktu, że 3 jest dobrą grą
Odpisz
28 lipca 2020, 02:13
@adriano0510: doom 3 był dobrą gra ale Złym doomem
Odpisz
25 grudnia 2019, 23:16
Wolfenstein tak samo, New colosuss to majstersztyk
Odpisz
25 grudnia 2019, 17:28
Myślę że kirby również zalicza się do takich tytułów
Odpisz
22 grudnia 2019, 14:41
Doom eternal nie jeszcze nie wyszło
Odpisz
22 grudnia 2019, 14:42
@mapiarz:
Odpisz
22 grudnia 2019, 15:15
@mapiarz: Nie wyszło ale i tak zapowiada się zajebiście
Odpisz
22 grudnia 2019, 15:51
@grzybu86: no wiem
Odpisz
25 grudnia 2019, 16:40
@grzybu86: my mamy preorder w sklepie z darmową koszulką w zestawie, która wynagradza nam to że... Jest tam tylko jeden poziom
Odpisz