Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar
Konto usunięte

17 stycznia 2020, 12:35

coz to za ladne zwierzątko

czyzby ruhaczo zjadacz?

Avatar PanMisiek

23 grudnia 2019, 11:39

Niestety nasz król nie brnął dalej w tę inicjatywę i nie bronił Kremla jak należy. Chociaż ja się zastanowić, to Polska i tak była już wtedy rozje**na od wewnątrz, więc pręrzej czy później stracili byśmy kontrolę tak tak zajebiście dużym terenem. Moskwa po prostu nie była nam pisana.

Avatar Legolas9988

25 grudnia 2019, 16:20

@PanMisiek: Zyga był bardzo zazdrosny o sukcesy hetmana

Avatar Vaanchig

26 grudnia 2019, 01:01

@Legolas9988: homar

Avatar Legolas9988

26 grudnia 2019, 11:55

@Vaanchig: Rak

Avatar Vaanchig

27 grudnia 2019, 00:21

@Legolas9988: homar

Avatar Legolas9988

27 grudnia 2019, 00:25

@Vaanchig: Rak...

Avatar Vaanchig

27 grudnia 2019, 00:53

@Legolas9988: homar

Avatar Legolas9988

27 grudnia 2019, 09:37

@Vaanchig: Remember, no homar

Avatar Wikta5

Edytowano - 26 grudnia 2019, 03:19

A najlepsze, że oni obchodzą święto narodowe z okazji rocznicy wywalenia Polaków z Moskwy xD

(Jeśli ktoś jest ciekawy to może sobie poszukać Dzień Jedności Narodowej)

Avatar Keraton

25 grudnia 2019, 16:05

Cały okres historii z Dymitrami Samozwańcami jest tak komiczny, że można by z tego dobrą komedię nakręcić.

Avatar
Konto usunięte

25 grudnia 2019, 16:28

@Keraton: Oglądałbym

Avatar Vaanchig

26 grudnia 2019, 01:00

same here

Avatar
Konto usunięte

23 grudnia 2019, 10:46

Pijani Polacy są mocniejsi od każdej armii

Avatar kazdan480

23 grudnia 2019, 10:48

Zapomniałeś o anonach po 3 żelkach witaminowych i tanim energetyku z biedry

Avatar NaiNeko27

25 grudnia 2019, 16:08

@kazdan480: ale to też polskie, więc tak czy siak Polska rozje**ła

Avatar kazdan480

25 grudnia 2019, 16:43

@NaiNeko27: Tak

Avatar lesio2you

25 grudnia 2019, 18:59

najpotężniejsza jednostka bojowa w całej grze

Avatar CiemnoStrasznieUMnieWDomu

23 grudnia 2019, 10:49

POTĘŻNE ARMIE

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Avatar Grandsoniusz
Dodane przez: Grandsoniusz

Jakby trochę nie fair

Najwspanialszy spośród przedmiotów

Lekko nie będzie

Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?

Ładne rzeczy

Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka