Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?
Chciał tylko pomóc
Totalnie
Młodzi gniewni
Kochani czekamy 17 godzin, nie będę złodziejom płacić
Jesteś wybrańcem panie profesorze
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież25 grudnia 2019, 09:40
Wku##iła mnie poprawność polityczna ale mniejsza o to
Odpisz
24 grudnia 2019, 12:15
Po ch*j ci cebula
Odpisz
24 grudnia 2019, 12:30
@Crln_7: Miałem dokladnie to samo na myśli, jak tylko spojrzałem na te zdjęcie.
Odpisz
24 grudnia 2019, 12:32
@Mariano_italiano: dużo pytań a tak mało odpowiedzi
Odpisz
24 grudnia 2019, 15:25
@Crln_7: No jak to...do jedzenia przecież a do czego ma być
Odpisz
24 grudnia 2019, 21:49
@arenak1111: myślałem że do wsadzania se w dupę
Odpisz
24 grudnia 2019, 18:10
Ja obejrzałem całość w dniu premiery.
Odpisz
24 grudnia 2019, 16:54
Już poleruję parabelkę po pradziadku.
Odpisz
24 grudnia 2019, 14:31
Bardzo ładne panele podłogowe.
Odpisz
24 grudnia 2019, 08:39
Niby Wiedźmin, więc git, ale Sapkowski...
Odpisz
24 grudnia 2019, 08:58
*inhales* Ale wiesz, że Sapkowski napisał Wiedzmina? Bo nie wiem czy to jakis troll czy co
Odpisz
24 grudnia 2019, 09:05
@Noteus: Ale Sapkowski gej
Odpisz
24 grudnia 2019, 09:11
a to akurat prawda
Odpisz
24 grudnia 2019, 13:58
@Noteus: Sapkowski napisał książki na podstawie gier
Odpisz
24 grudnia 2019, 14:42
@korus: *Sapkowski widząc twój komentarz*: * angry inhales *
Odpisz
24 grudnia 2019, 15:17
@korus:
Odpisz
24 grudnia 2019, 15:23
@Aoi_Edelstain:
Odpisz
24 grudnia 2019, 13:30
Mam nadzieję że ubrany w 4f, prosto i MISBHV
Odpisz
24 grudnia 2019, 00:27
Kiedy byłem małym chłopcem, mama wysłała mnie do sklepu po cebulę. Poszedłem więc do księgarni i zapytałem o Sapkowskiego.
[Dokończcie opowiadanie]
Odpisz
24 grudnia 2019, 13:06
Kobieta stojąca za ladą uśmiechnęła się z politowaniem i powiedziała: "Tam o jest spożywczak"
Odpisz
24 grudnia 2019, 12:35
Muszę wytrzymać do Wigilii
Odpisz
Edytowano - 24 grudnia 2019, 12:28
To było insta story tylko nie pamiętam czyje, a nie chcę palnąć głupoty. Na 80% kogoś z TVGry
Odpisz
24 grudnia 2019, 00:58
Chciałbym, aby niebo właśnie tak wyglądało
Odpisz
24 grudnia 2019, 00:27
tak wygląda niebo?
Odpisz
24 grudnia 2019, 00:18
Ku*wa, to zdjęcie jest tak świetne że wow
Odpisz
24 grudnia 2019, 00:08
I jeszcze ten Żebrowski
Odpisz
23 grudnia 2019, 23:56
Japie**ole, Tyskie
Odpisz
Edytowano - 24 grudnia 2019, 00:00
@GrazZ: A co byś chciał? Bezalkoholowe sommersby?
Odpisz
Edytowano - 24 grudnia 2019, 00:13
@GrazZ: aż sie ten koleś wstydzi się na ciebie patrzeć
Odpisz
24 grudnia 2019, 04:55
Okocim jasne pełne poprosze
Odpisz
25 grudnia 2019, 07:55
@GrazZ: Po prostu jest tyle bardzo dobrego piwa na rynku że Tyskie wypada blado
Odpisz