Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Sansfrompoland_505

26 lipca 2021, 22:55

Dobry
Zły
I Rusek
W kinach od 12 sierpnia

Avatar AixPower

24 grudnia 2019, 10:29

Przecież w CT nie da się kupić AK chyba że jakiś TT wydropi

Avatar d0wek

24 grudnia 2019, 10:34

@AixPower: Nawet w grze, która jest zbalansowana dobrzy mają m'kę, w źli AK.

Avatar AixPower

24 grudnia 2019, 10:35

@d0wek: zależy w jakiej drużynie sie jest

Avatar d0wek

24 grudnia 2019, 10:36

@AixPower: *powinna być zbalansowana

Avatar Hartio

28 grudnia 2019, 18:14

@d0wek: Akurat cs jest dobrze zbalansowana gra. Jedynie awp mnie doprowadzają do białej gorączki.

Avatar guniov

28 grudnia 2019, 14:27

Czyli w sumie gówno cię nauczył cs heh

Avatar
Konto usunięte

28 grudnia 2019, 00:10

Co Ku*wa Ruski tylko kałasznikow

"Drop mi kalaszka idiem na b"

Avatar PoTeST

24 grudnia 2019, 10:29

Ja tam najbardziej lubię grać karabinami powtarzalnymi

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (13)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (13)
Avatar
LenoPat

27 grudnia 2019, 20:13

@mapiarz: jak ja nie cierpię tego mało dystansowego dziadostwa

Avatar mapiarz

27 grudnia 2019, 23:06

strzelby są spoko jako pyro main doceniam strzelbe za durze obrarzenia i możliwość zrobienia kombosów

Avatar DzanoBogRajdow

27 grudnia 2019, 22:06

P90 to Rusek albo podku*wiony lub pijany Polak

Avatar Domkri

Edytowano - 27 grudnia 2019, 15:31

Czy tylko mnie to boli, że niektóre dobre bronię takie jak P90 czy G3 są znizane do najniższych partii piekła bo w Csgo są dla noobow?

Avatar komzler

27 grudnia 2019, 13:59

m4a4 zamiast m4a1s bym wstawil

Avatar skinny

27 grudnia 2019, 14:29

@komzler: też m4a4 jest imo bardziej skillowa iż gdyż ponieważ m4a1s nie ma recoila :)

Avatar komzler

27 grudnia 2019, 15:42

@skinny: prawde powiadasz

Avatar ben1794

27 grudnia 2019, 14:15

Ma ktoś jakieś dobre buildy i taktyki na klasy oprócz medyka do bf 1? Mam zamiar zagrać, ale jak sobie przypominam, że 3/4 mojej rozgrywki to medyk, to odechciewa mi się grać. Potrzebuje jakiegoś urozmaicenia.

Avatar Polalak

27 grudnia 2019, 13:20

M4A1 to moja ulubiona broń

Avatar TheUnknow737

Edytowano - 27 grudnia 2019, 13:00

W Batmanie obojętnie czym strzelają bo i tak zawsze w ciebie

Avatar PanKundelek

27 grudnia 2019, 10:31

O kurde...
Mam 520 killi p90 xd

Avatar axis551

27 grudnia 2019, 11:46

Avatar GdanskiTermos

27 grudnia 2019, 10:27

Najlepiej to się zabija karabinem z piłą mechaniczną

Avatar KubiXator

27 grudnia 2019, 10:25

To jestem Ruskiem
Zawsze biorę p90

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Nieuczciwa ocena

Trochę to nie fair wobec pozostałych

To musiało być męczące

Niezniszczalne

Ładne rzeczy

Dwa oblicza

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka