Pewne rzeczy się nie zmieniają
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Przerwa na herbatkę
Trzeba brać osobną torbę
Tylko ty możesz rozwiązać tę sprawę Bob
Fajnie że odpowiedzieli
Trochę to nie fair wobec pozostałych
Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
OdświeżEdytowano - 13 marca 2020, 13:02
dałeś uncharted 1? to nie jest na playstation 3!
Odpisz
Edytowano - 27 grudnia 2019, 12:25
Pad Xboxa- zmienia się odrobinę ku lepszemu
Pad od PlayStation- jest spoko więc zostawmy takiego
Pady od Nintendo- ch*j ku*wa xdddd każda konsola będzie własnego mieć pada XDDDD
Odpisz
28 grudnia 2019, 01:00
@snajpercat: No bo nintendo lubi w eksperymenty
Szczególnie po gamecube
Bo co po nim dostajemy
Konsole opartą głównie o ruchowe kontrolery
Konsole bardziej opartą o kontroler z swoim ekranem i zabawą ekranami
Konsole która jest hybrydą sprzętu przenośnego jak i stacjonarnego
Z odpinanymi od ekranu kontrolerami
Według mnie nintendo ma fajne pomysły
I szanuje ich za to że nie boją się eksperymentować
Odpisz
28 grudnia 2019, 02:45
w sumie racja,ale mówimy o konsolach ruchowych.to zakazany temat
Odpisz
Edytowano - 9 lutego 2020, 13:51
Ja też, ale nie szanuję ich za to że mają Polskę w dupie, i dlatego że pozywają każdego kto opublikuje swój własny fangame albo romhack.
Odpisz
9 lutego 2020, 14:01
@MajnkraftAlusiek: Cóż mają do tego prawo
To ich marki i bez zezwolenia takich rzeczy nie można robić
Nie ważne czy ktoś na tym zarabia czy też nie
No i jednak teraz trochę próbują wejść w polske małymi krokami
W czasach piractwa gdy był pegazus nie było to zbyt opłacalne
A potem już rynek zdominowało PlayStation i ciężko było coś ugrać
Odpisz
Edytowano - 9 lutego 2020, 14:05
Czytałem, że polski oddział Nintendo nie jest oficjalny.
Odpisz
9 lutego 2020, 17:52
@MajnkraftAlusiek: zawierają tylko umowy z zewnętrznymi dystrybutorami, oni mają ich reprezentować
Ale jakoś nie ma u nas specjalnie trudnego dostępu do ich gier
Przynajmniej z mojej perspektywy
Media markt czy w media expert można znaleźć większość gier Nintendo
A i z dostępnością Nintendo online i kodów do eshopu nie jest źle
W sam eshopie da się płacić złotówkami
Odpisz
12 lutego 2020, 10:20
A nie mogli wejść na polski rynek między 1989 a 1994? Wtedy nie było pegasusa ani PlayStation.
Odpisz
14 lutego 2020, 15:07
@MajnkraftAlusiek: nadal piractwo
Odpisz
25 grudnia 2019, 14:40
PS1-Crash
PS2-Kratos
PS3-Drake
PS4-pacz PS3
Nintendo zawsze- k u r w a m a r i o
Odpisz
27 grudnia 2019, 10:31
wcalenie
Odpisz
27 grudnia 2019, 10:38
a smash Bros? Luigi's mansion? Metroid? Wii sport? Mega men?
Odpisz
27 grudnia 2019, 10:46
@mapiarz: Zelda
Odpisz
27 grudnia 2019, 10:58
S P A T O O N
Odpisz
27 grudnia 2019, 11:04
@mapiarz: bokémon
Odpisz
27 grudnia 2019, 12:43
@mapiarz: Rabbids
Odpisz
27 grudnia 2019, 14:58
eeee... chyba nie
Odpisz
27 grudnia 2019, 14:59
@pjodeer124: gry z warto też
Odpisz
25 grudnia 2019, 16:00
Szkoda tylko że każdy mario drastycznie różnił się rozgrywką ale ok
Odpisz
27 grudnia 2019, 10:22
gry z Mario dzielą się na dwa typy. Te oryginalne oraz te, które są platformówką 2D tylko z nowymi supermocami i bossami i lepszą grafiką
Odpisz
27 grudnia 2019, 13:22
Masz rację
Odpisz
27 grudnia 2019, 12:34
Mario jest ponadczasowy
Odpisz
25 grudnia 2019, 15:13
Kupilem ostatnio remake crasha i polecam ale trudny jak nie wiem
Odpisz
27 grudnia 2019, 11:27
@minom321: me too
Odpisz
27 grudnia 2019, 11:28
@minom321: Serio dla ciebie jest trudny? Pewnie według ciebie DS też jest trudne.
Odpisz
27 grudnia 2019, 12:06
@minom321: "Trudne". To ty chyba w Raymana nie grałeś
Odpisz
27 grudnia 2019, 12:22
@BilmoBlampkins: dark souls jest trudne jak dar souls
-IGN
Odpisz
27 grudnia 2019, 10:44
Ahhhh te wspomnienia
Odpisz
25 grudnia 2019, 16:05
nie rel, na gamecube powinien być fox a na wii cloud
Odpisz
27 grudnia 2019, 10:15
@FlorencjaBall: łódka
Odpisz
27 grudnia 2019, 11:21
@Nuzjn: k zapomniałeś.
Odpisz
27 grudnia 2019, 13:12
@Internetowymedrzec: specjalnie
Odpisz
27 grudnia 2019, 15:40
@Internetowymedrzec: specjalnie tak napisał
Ja go rozumiem
Właściciel tego komentarza powinien wejść do łodzi która będzie pułapką i odpłynie w ch*j daleko
Koniec...
Odpisz
9 lutego 2020, 13:44
@FlorencjaBall: aha
Odpisz