Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Pozdrawiam świetliki
Zróbcie tak, gorzej i tak nie będzie
Jakby trochę nie fair
Tylko dzięki temu mega wulkany pod Polską nie wybuchają
Nie po oczach
Gdy zostanę milionerem nikomu nie powiem, ale będą znaki
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież27 grudnia 2021, 23:19
PAN NIEBIOSÓW OBNAŻOONY
Odpisz
21 grudnia 2020, 15:36
Bóg się rodzi....
...mocno chleje...
Odpisz
22 listopada 2020, 15:02
Moja ulubiona kolęda.
Odpisz
26 grudnia 2019, 21:52
właśnie, o co chodzi z "Moc truchleje"
Odpisz
26 grudnia 2019, 21:58
Kurczę, odpowiedziałem ci ale dodało się osobno a nie mogę edytować bo mam lekko zepsuty telefon. Znajdziesz sobie?
Odpisz
26 grudnia 2019, 22:05
@darcus:
Odpisz
26 grudnia 2019, 21:57
Truchleć to być słabym, bać się.
Cały utwór opiera się na kontrastach.
Bóg - rodzi się
Moc - truchleje
Pan niebiosów - obnażony
Itd.
Chodzi o to jak bardzo kontrastuje ze sobą bycie Bogiem i człowiekiem.
Odpisz
26 grudnia 2019, 21:38
BISKUP WCHOOODZI
JAŚ TRUCHLEEEJE
BADZIONG BESTII OBNAŻONY
KNAGA KRZEEEPNIE
I TWARDNIEEEJE
BISKUP JEST ZADOWOLONY
Odpisz
26 grudnia 2019, 21:53
@darcus: W oryginale był Papież, ale zmieniłem dla poprawności potylicznej :b
Odpisz
26 grudnia 2019, 21:36
Mój nauczyciel polskiego z liceum twierdził, że ta pieśń to absolutny szczyt polskiej liryki. Nawet Mickiewicz nigdy tego poziomu nie przekroczył.
Odpisz
24 grudnia 2019, 15:35
Zawsze śpiewałem "Noc truchleje... "
Odpisz
26 grudnia 2019, 21:15
Jezu właśnie mi uświadomiłeś że to moc
Odpisz
24 grudnia 2019, 14:28
Nasza nauczycielka polskiego opowiadała, że kiedyś z kolegami i koleżankami tańczyli do tej kolędy poloneza.
Odpisz
24 grudnia 2019, 14:30
Ja kiedyś dostałem uwagę za to, że tańczyłem do hymnu Polski
Odpisz
24 grudnia 2019, 14:31
Ja do tego tańczyłam poloneza
W drugiej klasie podstawówki
Na jasełkach
Odpisz
26 grudnia 2019, 20:12
Franciszek Karpiński napisał to właśnie w rytmie poloneza
Odpisz
26 grudnia 2019, 19:14
Bóg się rodzi! Karp truchleje!
Odpisz
26 grudnia 2019, 18:07
Lejcie wódę bo trzeźwieje
Odpisz
26 grudnia 2019, 18:03
Szablon w 4k?
Odpisz
24 grudnia 2019, 22:43
Mg szablonik?
Odpisz
26 grudnia 2019, 10:41
@paugor9:
Odpisz
24 grudnia 2019, 14:29
Na klasowej dostalem taka koszulke i wychowawczyni zabronila mi spiewac koledy xd
Odpisz
24 grudnia 2019, 14:35
@kontur: Macie obrazy w klasie?
Odpisz
Edytowano - 24 grudnia 2019, 14:36
@kazdan480: tak? Przez samą listwe na scianie można się domyślić że klasa
Odpisz
24 grudnia 2019, 14:43
@kontur: To już wiadomo dokąd idą pieniądze na mydło i papier toaletowy
Odpisz
24 grudnia 2019, 15:01
@kontur: O
T
U
A
Odpisz
24 grudnia 2019, 15:10
@Towarzysz777: N
Y
C
Odpisz
24 grudnia 2019, 14:52
Obnarzony...?
Odpisz