Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Figarus

27 grudnia 2019, 17:56

... Wolę nie wybierać wcale.

Avatar orzech39

16 grudnia 2020, 08:39

@Figarus: ale czasami trzeba wybrać większe zło, żeby uczynić małe dobro

Avatar PaVellos12

27 grudnia 2019, 00:37

Odbiegając od mema to ogółem wole dark side

Avatar nazyk

27 grudnia 2019, 00:56

@PaVellos12: dlaczego by nie podnieść mocą tysiąc blasterów i nie zabić całą armię?

Avatar PaVellos12

27 grudnia 2019, 01:01

@nazyk: jeśli to byłaby armia z 2mln na przykład klonów to by taki jeden gościu musiał się skupić na 2mln blasterach a nie wiem czy tak się da +nie uniósł by tego tyle bo za ciężkie

Avatar nazyk

27 grudnia 2019, 01:09

@PaVellos12: a kto tu przyszedł

Avatar PaVellos12

27 grudnia 2019, 01:18

@nazyk: gdzie?

Avatar nazyk

27 grudnia 2019, 01:21

@PaVellos12: do pokoju gdzie dzieci na Jedi się trenują

Avatar PaVellos12

27 grudnia 2019, 01:24

@nazyk: jeśli chodzi ci o to kto je powybijał to Anakin

Avatar PaVellos12

27 grudnia 2019, 01:27

@nazyk: o Anakina ci chodzi?

Avatar nazyk

27 grudnia 2019, 01:28

Avatar PaVellos12

27 grudnia 2019, 01:29

@nazyk: i co on ma do tego?

Avatar nazyk

27 grudnia 2019, 01:33

@PaVellos12: poprostu nudzi mi się i głowa mnie boli. Sry, nie pytaj

Avatar PaVellos12

27 grudnia 2019, 01:36

@nazyk: widzę że impra była idź się prześpij czy cuś

Avatar nazyk

27 grudnia 2019, 01:40

@PaVellos12: dziękuję dobry człowieku

Avatar PaVellos12

27 grudnia 2019, 01:51

@nazyk: prosze

Avatar c12345

26 grudnia 2019, 21:22

Proszę o szablon

Avatar bandit_the_drug_lord

26 grudnia 2019, 00:03

jeżeli mam wybierać pomiędzy jednym złem a drugim, to wolę nie wybierać wcale

Avatar
GABIusz03

26 grudnia 2019, 00:14

@bandit_the_drug_lord: Czyli wybrałeś piasek.

Avatar
darkisz

26 grudnia 2019, 00:16

ale to największe zło

Avatar Lueziss

26 grudnia 2019, 00:39

@bandit_the_drug_lord: Czyli wybrałeś ścieżkę wiedźmina. Gratulacje.

Avatar Antoinederwe

26 grudnia 2019, 01:10

@Lueziss: Nie ma większego zła. Zło to zło.

Avatar Dlifrag

26 grudnia 2019, 19:08

@bandit_the_drug_lord: Geralt? Czy to ty?

Avatar NesquikBoi

26 grudnia 2019, 18:48

Chyba w Rosji
Bo wiecie Putin

Avatar mapiarz

Edytowano - 26 grudnia 2019, 18:20

Wybieram obi wana

Avatar
Somsiad

26 grudnia 2019, 01:10

Avatar Krzyniu

26 grudnia 2019, 00:25

Z dwojga zła strzelę se w łeb

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Powodzenia

Co za przypadek

Zróbcie tak, gorzej i tak nie będzie

No to posłuchane

Chciał tylko pomóc

Mało znany szczegół

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka