memy
Dodaj komentarz obrazkowy
Ważne informacje:
27 grudnia 2019, 17:56
... Wolę nie wybierać wcale.
Odpisz
16 grudnia 2020, 08:39
@Figarus: ale czasami trzeba wybrać większe zło, żeby uczynić małe dobro
27 grudnia 2019, 00:37
Odbiegając od mema to ogółem wole dark side
27 grudnia 2019, 00:56
@PaVellos12: dlaczego by nie podnieść mocą tysiąc blasterów i nie zabić całą armię?
27 grudnia 2019, 01:01
@nazyk: jeśli to byłaby armia z 2mln na przykład klonów to by taki jeden gościu musiał się skupić na 2mln blasterach a nie wiem czy tak się da +nie uniósł by tego tyle bo za ciężkie
27 grudnia 2019, 01:09
@PaVellos12: a kto tu przyszedł
27 grudnia 2019, 01:18
@nazyk: gdzie?
27 grudnia 2019, 01:21
@PaVellos12: do pokoju gdzie dzieci na Jedi się trenują
27 grudnia 2019, 01:24
@nazyk: jeśli chodzi ci o to kto je powybijał to Anakin
27 grudnia 2019, 01:27
@nazyk: o Anakina ci chodzi?
27 grudnia 2019, 01:28
@PaVellos12: nom
27 grudnia 2019, 01:29
@nazyk: i co on ma do tego?
27 grudnia 2019, 01:33
@PaVellos12: poprostu nudzi mi się i głowa mnie boli. Sry, nie pytaj
27 grudnia 2019, 01:36
@nazyk: widzę że impra była idź się prześpij czy cuś
27 grudnia 2019, 01:40
@PaVellos12: dziękuję dobry człowieku
27 grudnia 2019, 01:51
@nazyk: prosze
26 grudnia 2019, 21:22
Proszę o szablon
26 grudnia 2019, 00:03
jeżeli mam wybierać pomiędzy jednym złem a drugim, to wolę nie wybierać wcale
26 grudnia 2019, 00:14
@bandit_the_drug_lord: Czyli wybrałeś piasek.
26 grudnia 2019, 00:16
ale to największe zło
26 grudnia 2019, 00:39
@bandit_the_drug_lord: Czyli wybrałeś ścieżkę wiedźmina. Gratulacje.
26 grudnia 2019, 01:10
@Lueziss: Nie ma większego zła. Zło to zło.
26 grudnia 2019, 19:08
@bandit_the_drug_lord: Geralt? Czy to ty?
26 grudnia 2019, 18:48
Chyba w Rosji Bo wiecie Putin
Edytowano - 26 grudnia 2019, 18:20
Wybieram obi wana
26 grudnia 2019, 00:25
Z dwojga zła strzelę se w łeb
Dołącz screena
Komentarze
Odśwież27 grudnia 2019, 17:56
... Wolę nie wybierać wcale.
Odpisz
16 grudnia 2020, 08:39
@Figarus: ale czasami trzeba wybrać większe zło, żeby uczynić małe dobro
Odpisz
27 grudnia 2019, 00:37
Odbiegając od mema to ogółem wole dark side
Odpisz
27 grudnia 2019, 00:56
@PaVellos12: dlaczego by nie podnieść mocą tysiąc blasterów i nie zabić całą armię?
Odpisz
27 grudnia 2019, 01:01
@nazyk: jeśli to byłaby armia z 2mln na przykład klonów to by taki jeden gościu musiał się skupić na 2mln blasterach a nie wiem czy tak się da +nie uniósł by tego tyle bo za ciężkie
Odpisz
27 grudnia 2019, 01:09
@PaVellos12: a kto tu przyszedł
Odpisz
27 grudnia 2019, 01:18
@nazyk: gdzie?
Odpisz
27 grudnia 2019, 01:21
@PaVellos12: do pokoju gdzie dzieci na Jedi się trenują
Odpisz
27 grudnia 2019, 01:24
@nazyk: jeśli chodzi ci o to kto je powybijał to Anakin
Odpisz
27 grudnia 2019, 01:27
@nazyk: o Anakina ci chodzi?
Odpisz
27 grudnia 2019, 01:28
@PaVellos12: nom
Odpisz
27 grudnia 2019, 01:29
@nazyk: i co on ma do tego?
Odpisz
27 grudnia 2019, 01:33
@PaVellos12: poprostu nudzi mi się i głowa mnie boli. Sry, nie pytaj
Odpisz
27 grudnia 2019, 01:36
@nazyk: widzę że impra była idź się prześpij czy cuś
Odpisz
27 grudnia 2019, 01:40
@PaVellos12: dziękuję dobry człowieku
Odpisz
27 grudnia 2019, 01:51
@nazyk: prosze
Odpisz
26 grudnia 2019, 21:22
Proszę o szablon
Odpisz
26 grudnia 2019, 00:03
jeżeli mam wybierać pomiędzy jednym złem a drugim, to wolę nie wybierać wcale
Odpisz
26 grudnia 2019, 00:14
@bandit_the_drug_lord: Czyli wybrałeś piasek.
Odpisz
26 grudnia 2019, 00:16
ale to największe zło
Odpisz
26 grudnia 2019, 00:39
@bandit_the_drug_lord: Czyli wybrałeś ścieżkę wiedźmina. Gratulacje.
Odpisz
26 grudnia 2019, 01:10
@Lueziss: Nie ma większego zła. Zło to zło.
Odpisz
26 grudnia 2019, 19:08
@bandit_the_drug_lord: Geralt? Czy to ty?
Odpisz
26 grudnia 2019, 18:48
Chyba w Rosji
Bo wiecie Putin
Odpisz
Edytowano - 26 grudnia 2019, 18:20
Wybieram obi wana
Odpisz
26 grudnia 2019, 01:10
Odpisz
26 grudnia 2019, 00:25
Z dwojga zła strzelę se w łeb
Odpisz