Przegrywanie jest dla leszczy...
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Trzeba brać osobną torbę
Znak czasów
Dobrze czasem się oderwać
To będzie bolało
Jeszcze jak
Trochę to nie fair wobec pozostałych
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież26 grudnia 2019, 21:30
Ja zawsze lubiłem wyzwania to wlaczalem najtrudniejszy poziom w age of empire i podobne takie i powiem szczerze zawsze wszystko sprowadzało się tak naprawdę do pierwszych 15 minut gry, wtedy już wiesz czy wygrałeś czy przegrałem czyli po 2 pierwszych atakach przeciwnika, jeśli udało Ci się w miarę bez szkód obronić się - możesz grać, jeśli udało Ci się obronić ale zdążyli ci zniszczyć mury, i jakąś część wieśniaków - wtedy już jest przerąbane przez większość gry :v
Odpisz
26 grudnia 2019, 21:35
@Lekki69: Zazwyczaj pozatym zależy też, czy jesteś przygotowany na jego strategię, bo czasami początek się uda, a później może cię rozgnieść przez twój brak ekonomii, którą on może mieć
Odpisz
27 grudnia 2019, 15:40
@Patrgos: na najtrudniejszym poziomie enemy zawsze ma ekonomię lepsza, raz miałem tryb odsłon wszystko, kiedy miałem 20 wieśniaków nw z 7 budynków
Ten miał już z 40 wieśniaków i 30 budynków i armię w trakcie budowy.
Odpisz
Edytowano - 27 grudnia 2019, 01:10
Age of empires jest fajne, spodobał mi sie motyw że gracz zaczyna w słabej epoce i musi w walce z przeciwnikami nie tylko dbać o skuteczną walke ale również o szybki rozwój technologiczny (wiem że prawie każdy rts to ma ale w innych jest to z reguły na mniejszą skale, mniej ulepszeń a różnice pomiędzy maksymalnie ulepszonym graczem a nieulepszonym graczem są na tyle małe że gracz nieulepszony ma w miare jakieś małe szanse na wygraną w rozgrywce, gdzie w aoe te różnice są tak wielkie ze gracz nieulepszony nie ma żadnych szans na wygraną z ulepszonym graczem już od kąd ten osiągnie 3 z 4 epok)
Ostatnio gram w Europa Universalis 4 i mam pytanie, znacie coś bardziej rozbudowanego? Coś gdzie polityka i zażądzanie państwem jest na jeszcze wyższym poziomie?
Odpisz
27 grudnia 2019, 01:23
@Errror_Sans: szczerze mówiąc chciałbym ci wskazać taką grę ale nie znam takiej gry i sądzę że eu4 jest na takim poziomie skomplikowania, że wielu bardziej skomplimowanych gier nie ma, a już napewno takich znacznie bardziej. Chociaż ja mam wiele dlc do europy, może dlatego taka mi się wydaje... Opcjonalnie możesz spróbować crusader kings 2, aczkolwiek nie grałem w to, tylko słyszałem że skomplikowane
Odpisz
27 grudnia 2019, 02:15
@Errror_Sans: także polecam crusader kings 2 jest mocno rozbudowane ale za jakiś czas ma wyjść 3 część więc jak wolisz
Odpisz
27 grudnia 2019, 08:30
@Surge1200: dziękuję wam i powiem że pogrzebałem znacznie bardziej w internecie i się dowiedziałem że firma AGEod robi znacznie bardziej rozbudowane gry strategiczne (choć są one na znacznie mniejszą skalę) od paradoxu i na razie wybieram pomiędzy Alea Jacta Est a Pride of Nations.
Odpisz
27 grudnia 2019, 12:16
@Errror_Sans: szczerze mówiąc żadna z tych gier nie wydaje mi się szczególnie dla mnie aczkolwiek po krótkim reaserchu myślę że bardziej skomplikowane będzie pride of nations
Odpisz
27 grudnia 2019, 00:46
Ej ludzie, z jakiego to filmu pls
Odpisz
27 grudnia 2019, 00:28
Ja kodów używam tylko do dinozaura google.
Odpisz
27 grudnia 2019, 00:06
Po lewej stronie legioniści a po prawej koledzy po fachu Jamesa Bonda
Odpisz
26 grudnia 2019, 23:05
Ktoś chętny do partyjki w aoe2 ?
Odpisz
26 grudnia 2019, 22:40
Pierwsze kody jakie użyłem to w Vice city
Odpisz
26 grudnia 2019, 21:14
Albo Civilization
Odpisz