Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Trzeba brać osobną torbę
Nie tym razem, nie po tym co robiłeś z betoniarką
Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku
Młodzi gniewni
Jak myślicie, skąd się tam wziął?
Niestety nie dla pracownika banku kiełbasa
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież26 grudnia 2019, 11:45
Mag zawsze najlepszy
Odpisz
26 grudnia 2019, 11:50
ogólnie mag jest bardzo dobry, ale ma trochę mało punktów życia i braki w odporności na truciznę, dlatego częściej wybieram paladyna, ale jak wspomniałem - mag też jest bardzo dobry
Odpisz
26 grudnia 2019, 11:54
mag zazwyczaj ma absorbcję, leczenie, oraz czary ochronne, którymi odrabia hp i pancerz. A paladyn też świetny, zazwyczaj sporo pancerza, życia, oraz różne aury oraz zaklęcia
Odpisz
26 grudnia 2019, 11:55
jedyną wadą paladyna są łowcy z niszczeniem pancerza
Odpisz
26 grudnia 2019, 11:56
lub je**na trucizna
Odpisz
26 grudnia 2019, 12:04
ja mam paladyna z eq które absorbuje obrażenia
Odpisz
26 grudnia 2019, 12:06
@jejaplxiaomi: ale o jakiej grze mówisz?
Odpisz
26 grudnia 2019, 12:33
tej na tytule mema
Odpisz
26 grudnia 2019, 12:34
@jejaplxiaomi: na jakim świecie?
Odpisz
26 grudnia 2019, 12:42
już nie gram od roku ale świat hutena
Odpisz
26 grudnia 2019, 12:43
@jejaplxiaomi: ooo ja gram aktualnie na hutenie
Odpisz
28 grudnia 2019, 01:10
pozdrowienia z Telawela
Odpisz
28 grudnia 2019, 09:37
@jejaplxiaomi: jaki był tytuł?
Odpisz
28 grudnia 2019, 10:16
@Przemek572: też nwm. ale sądząc o nazwach jakie to wymienili wyżej chodzi o grę przeglądarkową MMORPG Margonem.
Odpisz
28 grudnia 2019, 10:47
@Przemek572: tytuł brzmiał "margonem"
Odpisz
28 grudnia 2019, 11:49
aaaa to to chyba byłem magiem
Odpisz
28 grudnia 2019, 09:38
Gdziekolwiek gram, w cokolwiek gram, praktycznie zawsze wybieram maga.
Odpisz
27 grudnia 2019, 21:10
Asasyn najlepszy
Odpisz
26 grudnia 2019, 15:49
W s&f zawsze grałem magiem
Odpisz
26 grudnia 2019, 11:41
I tak piromanta najlepszy
Odpisz
26 grudnia 2019, 11:44
Jaki piromanta *big brain*
Odpisz
26 grudnia 2019, 11:45
dopiero teraz zauważyłem tytuł, myślałem że chodzi ogólnie o Rpgi
Odpisz
26 grudnia 2019, 11:43
i am stonk
Odpisz
26 grudnia 2019, 11:38
Memy z tym Elonem Muskiem i tym " pojazdem " nie są już śmieszne
Odpisz
26 grudnia 2019, 11:39
@Bananowski: nie było innego szablonu, przepraszam
Odpisz
26 grudnia 2019, 11:40
@Bananowski: wtf typie
Cybertruck związek z tym memem ma niewielki
Odpisz
26 grudnia 2019, 11:47
ok
Odpisz