Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar panrybka

27 grudnia 2019, 20:21

tylko ze w nocy roslina pobiera tlen

Avatar Edwardyna

27 grudnia 2019, 20:45

Avatar Domkri

27 grudnia 2019, 21:57

@panrybka: to się lampkę domontuje

Avatar lolo220

3 stycznia 2021, 17:48

@Domkri: a woda?

Avatar Smuteczek

2 stycznia 2020, 22:43

Z tego co pamiętam, to jeden człowiek potrzehuje 3 dużych drzew, żeby wystarczyło mu tlenu

Avatar nightmare_fredbear

8 marca 2020, 14:32

@Smuteczek: nie, 1 drzewo wystarcza na 3 ludzi

Avatar taranee4545

27 grudnia 2019, 21:11

Avatar
Konto usunięte

26 grudnia 2019, 13:28

CO2 jest cięższe i opadnie na dno

Avatar XStuntManiac1

26 grudnia 2019, 13:46

Dlatego trzeba usprawnić i dodać wiatraczek na baterie ładowany panelami solarnymi.

Avatar Veilla

27 grudnia 2019, 20:11

to będzie chodził na rękach

Avatar Pyszka

27 grudnia 2019, 20:21

to przyczepią mu roślinkę pod brodą

Avatar Pozytywny_wariat

26 grudnia 2019, 20:28

Takie coś nie może działać z oczywistego powodu, ale na szczęście dosyć łatwo to naprawić.
Żółta reklamówka filtruje zbyt dużo światła, przez co roślina może umrzeć i trzeba urzyć bezbarwnej reklamówki.

Avatar Nidgar1997

26 grudnia 2019, 19:59

Avatar Pracownik_Fundacji_SCP

26 grudnia 2019, 13:17

Avatar PieselArcheolog

26 grudnia 2019, 14:35

@Pracownik_Fundacji_SCP: fundation street 8

Avatar Lumii

26 grudnia 2019, 13:26

I potem tacy ludzie uciekają z Polski za pracą. Potrzebujemy ich w kraju.

Avatar tata113m

26 grudnia 2019, 13:12

A nagrodę nobla z astronomii, biologii, fizyki dostaje... TEN PAN

Avatar CupOfWater

26 grudnia 2019, 13:02

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?

Nie znoszę kleszczy

Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku

Zaufaj mi, nie znam się na tym

Płać pan

Równi i równiejsi

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka