Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Pracownik_Fundacji_SCP

26 grudnia 2019, 17:13

Albo jeszcze lepiej
Ja:*jestem coraz bliżej śmierci*

Rodzice i przyjaciele*

Avatar Rawau

27 grudnia 2019, 22:02

@Pracownik_Fundacji_SCP: Z każdą sekundą zbliżamy się do śmierci

Avatar Yeyau

30 grudnia 2019, 08:27

@Pracownik_Fundacji_SCP:
Dobrze że nie celebrujemy tak rocznic wojen.

Avatar Rawau

30 grudnia 2019, 23:18

@Yeyau: może trzeba zacząć

Avatar Yeyau

31 grudnia 2019, 08:50

@Rawau:
Może.....

Avatar Drag_on

25 maja 2021, 12:17

@Yeyau: jak nie jak tak

Avatar Yeyau

30 grudnia 2019, 08:26

Kosmici:

komentarz obrazkowy

Avatar Krucjator

26 grudnia 2019, 17:38

Tak właściwie to tylko pretekst by się nawalić jak Messerschmitt. Równie dobrze to mogła by być rocznica obcięcia paznokci przez wujka Staszka

Avatar Broski

27 grudnia 2019, 20:48

@Krucjator: Tak samo jak imieniny, innego powodu by wsadzić imiona do kalendarza nie znam.

Avatar Krucjator

27 grudnia 2019, 22:18

@Broski: Niby i tak mało kto to świętuje, ale jak imieniny ma jakieś tam Sylwester, to całemu światu odwala

Avatar Mega_Groudon

29 grudnia 2019, 20:38

@Krucjator: Obcięcie paznokci przez wuja Staszka? Świętowałbym

Avatar Dexterek

28 grudnia 2019, 15:38

Cieszą się póki jeszcze nie wypie**oliła z orbity

Avatar BigSmoke2077

28 grudnia 2019, 01:45

Tak.

Avatar Crln_7

28 grudnia 2019, 01:21

Pretekst to chlania, i okazja do zarobienia na frajerwerkach

Avatar
Konto usunięte

27 grudnia 2019, 21:20

Obieg nie obrót. Obrót to może zrobić wokół własnej osi

Avatar Sharlatan

27 grudnia 2019, 20:38

No pilotowi wielu ludzi bije brawa, czemu by Ziemii nie bić

Avatar Oloest

26 grudnia 2019, 17:12

Poje**ło ich

Avatar Gekonnen

26 grudnia 2019, 17:16

@Oloest: my jesteśmy od tego lepsi

Avatar Polski_Ziemniok

26 grudnia 2019, 17:14

jeszcze zatruwają organizm alkoholem

Avatar CupOfWater

Edytowano - 26 grudnia 2019, 17:14

Nosz kurna, raz sobie zrobisz piruet, a tym już odwala

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Avatar SoCl0se
Dodane przez: SoCl0se

Niegrzeczny Oskarek

Zdeklasowani znowu

Frustrujące

Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?

Trochę to nie fair wobec pozostałych

Pyrkon pewnie też łączy ludzi

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka