Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Można, tylko trzeba wstawać rano
Fajnie że odpowiedzieli
Tylko dzięki temu mega wulkany pod Polską nie wybuchają
Zróbcie tak, gorzej i tak nie będzie
Nie zadzieraj z bobrami
Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież29 grudnia 2019, 11:44
Maryla Rodowicz usiądź mi na mordzie ku*wa
Odpisz
27 grudnia 2019, 15:20
A ten po prawej, w pomarańczowym to kto?
Odpisz
Edytowano - 27 grudnia 2019, 15:25
Wygląda jak mój znajomy od montażu.
Odpisz
27 grudnia 2019, 15:43
rojo z yt
Odpisz
29 grudnia 2019, 09:22
jakiś taki pulchny
Odpisz
29 grudnia 2019, 11:43
Wardęga
Odpisz
29 grudnia 2019, 11:44
gdyby nie te okularki to bym powiedzial ze Snax
Odpisz
27 grudnia 2019, 15:18
Boże moja idolka. Marylcia kochana, patusy węgielka jedynie używają.
Odpisz
28 grudnia 2019, 22:53
@GupieKonto: węgiel to bardzo dobry materiał do grzania w piecu,
Odpisz
28 grudnia 2019, 23:09
a czym diaxxxy przetopisz w piecu jak nie weglem
Odpisz
29 grudnia 2019, 00:11
@Venomoth: można też patykami, ale domu tym nie ogrzejesz
Odpisz
29 grudnia 2019, 00:16
@Venomoth: Wiadrem lawy
Odpisz
29 grudnia 2019, 00:25
@rozwalgo: rusztowaniami
Odpisz
29 grudnia 2019, 09:41
@Grzechoooo: dywanami
Odpisz
29 grudnia 2019, 08:46
Dlaczego tak po niej jedziecie, co zrobi to hahha węgiel, napindalacie się z jej nazwiska jak jakieś dzieciaki z pierwszej klasy a potem wielkie zdziwienie dlaczego tyle osób ma depresje. uuuu widzę fale strzałek na dół
Odpisz
29 grudnia 2019, 08:47
XD
Odpisz
30 grudnia 2019, 06:32
ok boomer
Odpisz
30 grudnia 2019, 12:00
Wiesz, trzeba wiedzieć kiedy "ok boomer" się używa.
Odpisz
30 grudnia 2019, 12:05
ok zoomer
Odpisz
30 grudnia 2019, 12:10
boomer jest od baby boomersów więc powinno być ok z jak już
Odpisz
30 grudnia 2019, 12:15
ok voomer
Odpisz
31 grudnia 2019, 18:16
No tak, bo depresja jest jak katar i można ją dostać od przeczytania komentarza w internecie.
Weź idź pobiegaj, bo chyba depresje masz lol
Odpisz
28 grudnia 2019, 21:13
O odmrozili ją już ?
Teraz tylko nowe klony Braci Pie**olec i ekipa na sylwestra gotowa.
Odpisz
28 grudnia 2019, 21:27
@Dexterek: Spokojnie, Jurij Owsienko o wszystko zadba
Odpisz
29 grudnia 2019, 00:26
@Dexterek: To nie słyszałeś, że w tym roku zamrażania nie będzie?
Odpisz
28 grudnia 2019, 23:22
Już ją rozmrozili jak widać
Odpisz
28 grudnia 2019, 23:13
Maryla
Odpisz
28 grudnia 2019, 22:16
Żadnej bym nie nazwał "piękną kobietą". Maryla, moim zdaniem, maluje się jak na karnawał. Węgielka jest za młoda, by ją nazwać kobietą i bym oceniał jej wygląd
Odpisz
28 grudnia 2019, 22:18
@MineDan: O ty goju. Jak nazwałeś Nieśmiertelną?
Odpisz
28 grudnia 2019, 22:25
@rumcajschr: "Maryla"
Odpisz
28 grudnia 2019, 22:31
@MineDan: Znaczy jakbyś jej nie nazwał
Odpisz
28 grudnia 2019, 22:57
@rumcajschr: Piękną, subiektywnie
Odpisz
29 grudnia 2019, 00:10
@MineDan: Jutro przyjdą po ciebie agenci Mosadu
Odpisz
29 grudnia 2019, 00:29
@rumcajschr: Jakiego osadu? Mam płyn do kabin prysznicowych i nie zawacham się go użyć!
Odpisz
29 grudnia 2019, 00:55
@MineDan: Nawet nie wiesz co cię czeka... Ale co podpowiem. Zaczyna się na angielską nazwę koguta i kończy na "torture"
Odpisz
29 grudnia 2019, 04:53
@rumcajschr: Jakie kogucie tortury?
Odpisz
2 stycznia 2020, 20:11
@rumcajschr: COCK AND BALL TORTURE
Odpisz
28 grudnia 2019, 22:56
O boże globalne ocieplenie. U mnie śnieg pada co wy chcecie?
Odpisz
29 grudnia 2019, 11:47
@janekelo: no a w wiekszosci terenach Polski jest ch*jnia z grzybnia zamiast sniegu... normalnie pazdziernik
Odpisz
28 grudnia 2019, 21:58
Ten z tyłu najlepszy
Odpisz
28 grudnia 2019, 21:44
Głupi węgiel.
Odpisz
28 grudnia 2019, 21:12
A po środku to kto?
Odpisz
27 grudnia 2019, 16:24
Boże jakie Złoto opie czyste złoto
Odpisz
27 grudnia 2019, 16:59
@Oloest: Przepraszam, ale podje**ne...
Odpisz
27 grudnia 2019, 17:00
@SzyMONECKI009: to jest złote
Odpisz
28 grudnia 2019, 01:06
@Oloest:
Odpisz
27 grudnia 2019, 15:27
Już ją odmrozili? Nie za wcześnie? Przecież im dłużej nie przebywa w inkubatorze tym gorzej dla jej cery
Odpisz
27 grudnia 2019, 15:59
@emilian02: To nie słyszałeś, że w tym roku zamrażania nie będzie?
Odpisz
27 grudnia 2019, 16:00
@Grzechoooo: o shit, czyżby koniec świata scenariusz XK?
Odpisz
27 grudnia 2019, 15:52
I'm fast boi
Odpisz