Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar
Konto usunięte

9 marca 2023, 10:29

Wzasadzie to szatan nie karze ludzi bo jak trafiają do piekła to są już ukarani (idziesz do piekła jako kara)

Avatar Jadczukov

30 grudnia 2019, 08:54

Dla szatana to co on tam robi jest dobre. Czyli jest dobroczyńcą. Czyli nagradza ludzi. Czyli i tak jest dobry. Z jego perspektywy

Avatar Gameroqu

11 kwietnia 2022, 14:54

@Jadczukov: tym że ich krzywidzi?

Avatar Gameroqu

11 kwietnia 2022, 13:38

Bo Bóg go stworzył by karać ludzi.
Bóg jest przecież wszechmogący

Avatar orzech39

Edytowano - 30 grudnia 2020, 17:27

Szatan nie karze ludzi xD

Avatar oczypaczom

31 grudnia 2019, 17:50

Jak się nazywa ta inimacja z mema?

Avatar Gmotek

1 stycznia 2020, 02:07

@oczypaczom: Film o pszczołach. Dosłownie.

Avatar oczypaczom

4 stycznia 2020, 21:37

@Gmotek: a ok dzięki, rzeczywiście

Avatar MuffinkaXXL

Edytowano - 30 grudnia 2019, 23:53

BÓG NIE ISTNIEJE

Avatar Peroczek

30 grudnia 2019, 23:54

Avatar
Konto usunięte

30 grudnia 2019, 16:56

Avatar Errror_Sans

Edytowano - 30 grudnia 2019, 09:29

Powiem przykład zgodny z logiką mema i jego autora.
Seba okrutnie pobił koleżankę za co zamknięto go w pustej sali. W tym czasie Jaś ukradł kolejny ołówek kolegom za co zamknięto go razem z Sebą w tej samej sali. Seba nie lubił Jasia i go pobił.
Zgodnie z logiką mema i opa Seba ukarał Jasia i Seba jest dobry.
Natomiast zgodnie z prawdą szatan nie każe tylko karą jest pobyt z szatanem

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (3)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (3)
Avatar
Konto usunięte

Edytowano - 30 grudnia 2019, 13:09

@Caset: A to przypadkiem nie jest tak że według katolików nie ma kręgów piekieł tylko jedno piekło?

Avatar Errror_Sans

Edytowano - 30 grudnia 2019, 15:45

w Bibli napisane jest tyle że jest tam ogień który nigdy nie gaśnie oraz robak który nigdy nie umiera a dokładniejszego opisu piekła w Piśmie Św. nie znalazłem

Avatar gury_wamac

30 grudnia 2019, 13:56

Bóg karze za czyn przez szatana żeby nie było ze Bóg jest zły

Avatar Myuriam

30 grudnia 2019, 12:47

Satan by chętnie wziął ze sobą wszystkich ludzi, bo ich nienawidzi. To Bóg wybawia tych dobrych.
Tak mi tłumaczyła katechetka.

Avatar
Konto usunięte

30 grudnia 2019, 12:20

Ale sam powoduje że są źli

Avatar snajpercat

30 grudnia 2019, 12:12

Czasami się o ciebie martwię fredko

Avatar Cytuuseq

30 grudnia 2019, 11:33

Mozna szablon??

Avatar Wspanialy_ia

30 grudnia 2019, 10:03

Bo to wcale nie tak że pisał o tym Goethe w Fauście albo potem Bułhakow w M&M tylko o jakiś typ w Internecie wymyślił ,,Jezu e te internetaty banie mi ryjąąąą, trza przestać bo będę za mondry, hehe, ale te babę z Religi zagne XDDD" . KU*WA NIE, PSEUDOPLAGIATOMETR MI WYJE**ŁO

Avatar
Commonwealth

30 grudnia 2019, 11:06

Avatar xXkuba22Xx

30 grudnia 2019, 09:27

Na pierwszym miejscu Bóg!

Avatar bamxvvss

30 grudnia 2019, 10:51

@xXkuba22Xx: na pierwszym miejscu wiara

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Nigdy na to nie wpadną

Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom

Niegrzeczny Oskarek

Jakby trochę nie fair

Tylko dzięki temu mega wulkany pod Polską nie wybuchają

Nie są aż takie pyszne

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka