Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Nigdy na to nie wpadną
Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom
Niegrzeczny Oskarek
Jakby trochę nie fair
Tylko dzięki temu mega wulkany pod Polską nie wybuchają
Nie są aż takie pyszne
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież9 marca 2023, 10:29
Wzasadzie to szatan nie karze ludzi bo jak trafiają do piekła to są już ukarani (idziesz do piekła jako kara)
Odpisz
30 grudnia 2019, 08:54
Dla szatana to co on tam robi jest dobre. Czyli jest dobroczyńcą. Czyli nagradza ludzi. Czyli i tak jest dobry. Z jego perspektywy
Odpisz
11 kwietnia 2022, 14:54
@Jadczukov: tym że ich krzywidzi?
Odpisz
11 kwietnia 2022, 13:38
Bo Bóg go stworzył by karać ludzi.
Bóg jest przecież wszechmogący
Odpisz
Edytowano - 30 grudnia 2020, 17:27
Szatan nie karze ludzi xD
Odpisz
31 grudnia 2019, 17:50
Jak się nazywa ta inimacja z mema?
Odpisz
1 stycznia 2020, 02:07
@oczypaczom: Film o pszczołach. Dosłownie.
Odpisz
4 stycznia 2020, 21:37
@Gmotek: a ok dzięki, rzeczywiście
Odpisz
Edytowano - 30 grudnia 2019, 23:53
BÓG NIE ISTNIEJE
Odpisz
30 grudnia 2019, 23:54
@MuffinkaXXL:
Odpisz
30 grudnia 2019, 16:56
Odpisz
Edytowano - 30 grudnia 2019, 09:29
Powiem przykład zgodny z logiką mema i jego autora.
Seba okrutnie pobił koleżankę za co zamknięto go w pustej sali. W tym czasie Jaś ukradł kolejny ołówek kolegom za co zamknięto go razem z Sebą w tej samej sali. Seba nie lubił Jasia i go pobił.
Zgodnie z logiką mema i opa Seba ukarał Jasia i Seba jest dobry.
Natomiast zgodnie z prawdą szatan nie każe tylko karą jest pobyt z szatanem
Odpisz
30 grudnia 2019, 09:49
@Errror_Sans: That makes sense... Dla szatana karanie ludzi cierpieniem to przyjemność, nie ważne jakich - z tym że dobrych nie może, mimo kuszenia za życia
Odpisz
30 grudnia 2019, 09:50
@Errror_Sans: Polać mu
Odpisz
30 grudnia 2019, 11:54
@Errror_Sans: polecam Boską Komedię na wikipedji. Są tam okręgi piekieł i za co ludzie trafiają do poszczególnych z nich a w ostatnim trzeba przebywać w towarzystwie odrażającego Lucyfera
Odpisz
Edytowano - 30 grudnia 2019, 13:09
@Caset: A to przypadkiem nie jest tak że według katolików nie ma kręgów piekieł tylko jedno piekło?
Odpisz
Edytowano - 30 grudnia 2019, 15:45
w Bibli napisane jest tyle że jest tam ogień który nigdy nie gaśnie oraz robak który nigdy nie umiera a dokładniejszego opisu piekła w Piśmie Św. nie znalazłem
Odpisz
30 grudnia 2019, 13:56
Bóg karze za czyn przez szatana żeby nie było ze Bóg jest zły
Odpisz
30 grudnia 2019, 12:47
Satan by chętnie wziął ze sobą wszystkich ludzi, bo ich nienawidzi. To Bóg wybawia tych dobrych.
Tak mi tłumaczyła katechetka.
Odpisz
30 grudnia 2019, 12:20
Ale sam powoduje że są źli
Odpisz
30 grudnia 2019, 12:12
Czasami się o ciebie martwię fredko
Odpisz
30 grudnia 2019, 11:33
Mozna szablon??
Odpisz
30 grudnia 2019, 10:03
Bo to wcale nie tak że pisał o tym Goethe w Fauście albo potem Bułhakow w M&M tylko o jakiś typ w Internecie wymyślił ,,Jezu e te internetaty banie mi ryjąąąą, trza przestać bo będę za mondry, hehe, ale te babę z Religi zagne XDDD" . KU*WA NIE, PSEUDOPLAGIATOMETR MI WYJE**ŁO
Odpisz
30 grudnia 2019, 11:06
@Wspanialy_ia: c o
Odpisz
30 grudnia 2019, 09:27
Na pierwszym miejscu Bóg!
Odpisz
30 grudnia 2019, 10:51
@xXkuba22Xx: na pierwszym miejscu wiara
Odpisz