Was też denerwują te chomiki?
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
To by wystarczyło
To się nie może nie udać
Nie idź!
Nigdy na to nie wpadną
Były nóżki, nie ma nóżek
Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież1 marca 2020, 08:11
Ale wy wiecie,że robiąc memy o tych chomikach zachęcacie Media Ekspert do zrobienia kolejnej reklamy z nimi?
Odpisz
1 stycznia 2020, 20:11
Dobrze że nie oglądam telewizji od 3 lat i nie muszę tej reklamy oglądać co 20 minut
Odpisz
Edytowano - 28 grudnia 2019, 16:07
Petycja by zrobić rajd na siedzibę główną media ekspert za tą reklamę
Podpisać proszę się tutaj:
Odpisz
28 grudnia 2019, 16:09
@CupOfWater: podpisuję się
Odpisz
28 grudnia 2019, 16:12
@CupOfWater: Można długopisem, czy trzeba użyć krwi?
Odpisz
28 grudnia 2019, 16:12
@KalkoPl: Ważne by był podpis...ale krwią najlepiej, by było trwałe
Odpisz
28 grudnia 2019, 16:39
@CupOfWater:
Odpisz
30 grudnia 2019, 16:27
@CupOfWater: proszę podpis
Odpisz
30 grudnia 2019, 16:47
@CupOfWater: tą reklamę kręcili u mnie w mieście pod media expert
Odpisz
30 grudnia 2019, 16:48
OOF 100
Odpisz
30 grudnia 2019, 16:50
I co nic nie zrobiłeś? Przeszedłeś sobie jak gdyby nigdy nic? Mogłeś nas uratować, ale ty nie zrobiłeś absolutnie nic. Wstydź się za swoje zachowanie
Odpisz
30 grudnia 2019, 16:52
@Wilhelm_II_Hohenzollern: ja tego nie widziałem, ja tylko wiem że tam kręcili
Odpisz
30 grudnia 2019, 16:54
To zwracam honor
Odpisz
30 grudnia 2019, 17:02
@CupOfWater: 𝒯ℯ𝓃 𝒪𝒹 𝒫𝒾𝓏𝓏𝓎✔
Odpisz
30 grudnia 2019, 17:18
@ten_od_pizzy: podpisuję się
Odpisz
30 grudnia 2019, 17:26
@CupOfWater: ~ •
| |(P/"|"|÷• już
Odpisz
30 grudnia 2019, 17:32
@CupOfWater:
Odpisz
30 grudnia 2019, 18:04
@CupOfWater: Będzie taki rajd jak na strefę 51. Dużo zapisanych, przychodzi 1‰, a na miejscu palicie grilla....
Odpisz
30 grudnia 2019, 18:13
@CupOfWater: podpisuje się
Odpisz
30 grudnia 2019, 18:49
@CupOfWater: podpis
ⅅᎾℳℐXℂ
Odpisz
30 grudnia 2019, 20:13
@CupOfWater: 𝓴𝓲𝔀𝓲𝔃𝓭𝔃𝓲𝔀𝓲
Odpisz
30 grudnia 2019, 20:41
@CupOfWater:
Odpisz
30 grudnia 2019, 20:44
@CupOfWater: kurde
Nie umiem pisać
Odpisz
30 grudnia 2019, 23:32
@CupOfWater: *podpisywanko*
Odpisz
30 grudnia 2019, 23:44
@Stulej4: *podpisuje się*
Odpisz
30 grudnia 2019, 23:47
@CupOfWater: *ja*
Odpisz
31 grudnia 2019, 11:02
@CupOfWater: ku**a zniszczyć te chomiki
Odpisz
1 stycznia 2020, 16:24
@CupOfWater: *podpisuję się*
Odpisz
28 grudnia 2019, 15:54
Najgorszym sequelem byłby Fortnite 2.
Odpisz
28 grudnia 2019, 15:55
ku*wa nie kuś losu
Odpisz
Edytowano - 28 grudnia 2019, 16:00
@KubiXator: jak wyjdzie forrnite 3 to się wezmę za siebie i w końcu się powieszę
Odpisz
28 grudnia 2019, 16:13
sok kasztanowy zrobiony z łososia
Odpisz
28 grudnia 2019, 16:17
@KubiXator: teoretycznie to jest fortnite 2
Bo w 10 sezonie czy co to tam jest fortnite zmienił nazwę z fortnite sezon 11 na fortnite chapter 2
Odpisz
30 grudnia 2019, 16:24
@alien_guy: Nie wiem o co chodzi ale jestem zaintrygowana
Odpisz
31 grudnia 2019, 17:49
@krzysztofina_z_sosnowca: to taki czar który zmniesza szansę na powstanie gównoburzy na jeja
Odpisz
31 grudnia 2019, 17:50
@GeneralDespacito:
Odpisz
31 grudnia 2019, 08:10
Ej! Te reklamy są świetne! Czekam na kolejną!
Odpisz
Edytowano - 31 grudnia 2019, 11:12
@aigorpl5555: no chyba nie
Odpisz
30 grudnia 2019, 23:34
Ku*wa z 5-6 razy widziałem te je**ne szczury
Niewiele brakowało, bym telewizor w salonie rozje**ł
Odpisz
30 grudnia 2019, 23:06
Faljne są z nich ziomy
Odpisz
Edytowano - 30 grudnia 2019, 21:43
Która reklama według was była bardziej wku***ająca? Wgóręgłos: pierwasza, wdółgłos: druga
Odpisz
30 grudnia 2019, 22:44
@AliceMadnessReturn: obydwie
Odpisz
30 grudnia 2019, 21:03
Nawet ku*wa na spotify są
Odpisz
30 grudnia 2019, 17:42
A pamięta ktoś Lisowską?
Odpisz
Edytowano - 30 grudnia 2019, 18:11
@Grzechoooo: chomiki są gorsze od Lisowskiej bo ona profanowała swoją i tak denerwującą piosenkę a chomiki niszczą O.N.A.
Odpisz
30 grudnia 2019, 17:51
nienawidzę tego.
Odpisz
30 grudnia 2019, 17:23
Gdyby nie internet to w życiu nie wiedziałabym o istnieniu tejże reklamy >_> Wystarczy trochę ograniczyć tv i jest już o wiele mniej powodów do narzekań~
Odpisz
30 grudnia 2019, 17:11
Odpisz
30 grudnia 2019, 17:03
I ku*wa czemu ten film ma 2,8 miliona wyświetleń do h*ja
Odpisz
30 grudnia 2019, 16:51
Ja tam je lubie
Odpisz
30 grudnia 2019, 17:02
@Sova_aka_hu: So you have chosen death
Odpisz