Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
To właśnie dlatego dzieci uważają je za takie cool
Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?
Lekko nie będzie
Nie idź!
Powodzenia
Najwspanialszy spośród przedmiotów
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież16 grudnia 2021, 20:13
O co chodzi bo ja w GTA nie gram?
Odpisz
25 kwietnia 2020, 12:26
Tylko Rodziny
Odpisz
29 grudnia 2019, 18:53
Groove street dom, a przynajmniej był zanim wszystko spieprzyłem
Odpisz
1 stycznia 2020, 02:49
@LOKO30: podniosłeś zły dom głupcze!
Odpisz
1 stycznia 2020, 16:26
@Przytulaniec: Duży dym! To ja, Karol! Chłód, chłód!
Odpisz
6 stycznia 2020, 11:58
@alexiejs: Karol? Oooch! Mój pies! Co jest na górze?
Odpisz
29 grudnia 2019, 18:55
Nie grałem w GTA, o co chodzi?
Odpisz
29 grudnia 2019, 18:58
@Mega_Groudon: nie znasz się na życiu młody
Odpisz
29 grudnia 2019, 19:00
@LOKO30: Bardzo mi przykro, że mam ważniejsze wydatki, niż gry, a teraz gadaj o co chodzi, żebym mógł się śmiać
Odpisz
Edytowano - 29 grudnia 2019, 19:09
@Mega_Groudon: nie opowiem ci bo to historia na 4 godziny
Odpisz
Edytowano - 29 grudnia 2019, 19:13
@Mega_Groudon: W wielkim skrócie:
W gta San Andreas grasz CJem, który jest z gangu Rodzin z Grove Street są oni wrogami Ballasów. Obrazek przedstawia Grove Street w uniwersum HD (GTA San Andreas było w innym uniwersum), w którym Ballasi władają Grove Street. Wielu ludzi wychowało się na GTA San Andreas, co sprawia, że prawie każdy nienawidzi Ballasów
Odpisz
29 grudnia 2019, 19:36
@Wilhelm_II_Hohenzollern: Dziękuję, tyle mi wystarczy
Odpisz
31 grudnia 2019, 18:32
@Mega_Groudon: gry nie są stratą czasu
Odpisz
31 grudnia 2019, 18:44
@Dcktun: Nie napisałem, że są
Odpisz
31 grudnia 2019, 19:19
@Mega_Groudon: nie cytowałam cię, tylko napisałam "gry nie są stratą czasu". Poza tym musisz nadrobić GTA SA.
Odpisz
31 grudnia 2019, 19:22
@Dcktun: To do czego te "gry nie są stratą czasu" miało się w takim razie odnosić? I nie, nie muszę nadrobić żadnego GTA. Nie odczuwam potrzeby grania w te gry, a także nie lubię jako tako strzelanek ze względu na minusowy poziom skilla
Odpisz
31 grudnia 2019, 19:30
@Mega_Groudon: A więc w co ci dobrze idzie ?
Odpisz
31 grudnia 2019, 19:33
@Dcktun: A czy naprawdę jest to istotne dla tej rozmowy?
Odpisz
31 grudnia 2019, 20:22
@Mega_Groudon: niezbyt, ale i tak możesz powiedzieć.
Odpisz
31 grudnia 2019, 20:26
@Dcktun: Dobrze mi idzie bardziej w turowe gry. Kiedy nie mam czasu pomyśleć to robię losowe rzeczy, w większości błędne
Odpisz
1 stycznia 2020, 00:04
@Mega_Groudon: a próbowałeś najpierw pomyśleć a później działać?
Odpisz
1 stycznia 2020, 00:09
@RayGuy_Player: Pod presją czasu nie myślę
Odpisz
1 stycznia 2020, 00:10
@Mega_Groudon: mała rada, strzelaj w przeciwnika. Nie za nim, nie obok, a w niego. Działa w większości przypadków.
Odpisz
1 stycznia 2020, 00:15
@RayGuy_Player: Jak ja nie umiem celować w realu, a co dopiero w grze, gdzie moje faktyczne ruchy nie są tym samym co robi postać
Odpisz
Edytowano - 1 stycznia 2020, 00:17
@Mega_Groudon: no cóż, nikt nie mówi, że musisz być w tym dobry. Liczy się dobra zabawa, wysadzanie czołgów i epicka fabuła. No chyba, że jak ja postanowiasz odpalić poziom trudności legendarny ze wszystkimi czaszkami i płakać, że nie masz HUDa, amunicji i zasadniczo jakichkolwiek funkcji z oryginalnej gry.
Odpisz
1 stycznia 2020, 00:21
@RayGuy_Player: Dobra, na drugiej połowie śmiechłem. A tak poza tym to kto mówi, że ja chcę być w tym dobry? I tak w nic nie pogram, bo STEAM odmawia założenia mi konta. Na szczęście na Battle Net już takich problemów nie było, ale znudziło mi się bardzo szybko, bo chyba w około miesiąc
Odpisz
1 stycznia 2020, 00:24
@Mega_Groudon: steam odmawia posłuszeństwa? Aww, a chciałem z kimś zagrać w halo, albo chociaż poczciwą drużynową fortecę 2
Odpisz
1 stycznia 2020, 00:28
@RayGuy_Player: Zapewne grałbyś przeciwko noobowi, którym jestem w większości dziedzin
Odpisz
1 stycznia 2020, 00:34
@Mega_Groudon: a co powiesz na grę z przyjacielem u boku?
Odpisz
1 stycznia 2020, 00:35
@RayGuy_Player: W co?
Odpisz
3 stycznia 2020, 00:43
@Mega_Groudon: Team fortress 2 to całkiem fajna opcja, CS: GO może być dość wymagające i pełne toksycznego community, Left 4 dead jest fajne ale brutalne, potrzeba czterech graczy i nie jest darmowe. Halo: master chief collection jest ponoć dobre, ja sam kupiłem halo Reach, ale gra wciąż boryka się z glitchami SI, chrupiącym dźwiękiem i brakiem trybu kuźni. Fajnie się w niego gra, zwłaszcza na co-opie ale wciąż ma trochę błędów (plus halo Reach nieco kosztuje, nie wspominając o całej reszcie). Gmod można łatwo dostać na promocji i pozwala na wiele. Oraz Minecraft. Stary dobry Minecraft.
Odpisz
3 stycznia 2020, 09:53
@Mega_Groudon: polecam tf2
Odpisz
31 grudnia 2019, 23:00
Grove Street moim drugim domem
Odpisz
31 grudnia 2019, 22:59
ah shit, here we go again
Odpisz
31 grudnia 2019, 20:17
W nienawiści do ballasów tak zostałem wychowany
Odpisz
31 grudnia 2019, 18:47
Kto nie skacze ten za ballasami
Odpisz
31 grudnia 2019, 17:55
Bardzo dobre zachowanie
Odpisz
Edytowano - 31 grudnia 2019, 17:50
Trevor moim idolem [*]
CJ duchem świętym
Odpisz
31 grudnia 2019, 16:51
Powinni zrobić jakiś darmowy dodatek do GTA v online jak ten z napadem na kasyno i tam byłaby mini fabuła związana właśnie z walka z ballasami
Odpisz
29 grudnia 2019, 18:41
Śmierć Ballasom!
Odpisz
29 grudnia 2019, 18:42
w nienawiści do fioletu, tak zostałem wychowany
Odpisz
29 grudnia 2019, 23:32
@zyl15:
Odpisz
Edytowano - 29 grudnia 2019, 23:38
@zyl15: Pamiętam jak kiedyś jeszcze w podstawówce nazywaliśmy jedną dziewczynę ,,ballaska'' bo zawsze miała fioletowe ubrania
Odpisz
31 grudnia 2019, 16:37
@zyl15: Ale Saints Row to ty szanuj
Odpisz
Edytowano - 29 grudnia 2019, 20:41
W ballasach byli ci co nie zostali przyjęci do Groove street Families
Odpisz
31 grudnia 2019, 16:04
@Boberek00: o ku*wa
Odpisz
31 grudnia 2019, 12:29
Lubię, kiedy ktoś patrzy, jak gram, ale niestety to ja jestem najmłodszy z rodzeństwa
Odpisz
29 grudnia 2019, 20:53
Ah gówno, tutaj my idziemy znowu
Odpisz