Kto nie miał Piccolo na żadnym Sylwestrze, ten nie miał Sylwestra
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Totalnie
Nie znoszę kleszczy
Albo dla osób w spektrum
Należy się za piękne oczy
Pyrkon pewnie też łączy ludzi
Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież1 stycznia 2020, 03:20
Tylko trele morele
Odpisz
1 stycznia 2020, 03:14
Ja dziś kupiłam 5 butelek i mój kochany kotek wrzucił ze stołu 3 butelki i ja musiałam to sprzątać
Odpisz
1 stycznia 2020, 02:36
Pozdrawiam, poszłam kupić wczoraj i już nie było żadnego, więc mam jakieś 2 tanie, jeden jest okropny za 5 zł, drugi wypiję na karnawał.
Ale te 3 łyki zaje**ne od starych zajebiste
Odpisz
1 stycznia 2020, 00:27
Mocne to...
Odpisz
1 stycznia 2020, 00:03
Bo inne dziecięce szampany to smakują jak tania oranżada lub gazowane coś.
Odpisz
31 grudnia 2019, 22:58
Nie obchodzę świąt. Wracam po 15 godzinach pracy, a jutro pobudka o 5 rano.
Odpisz
31 grudnia 2019, 22:57
Ja nie miaem
Odpisz
31 grudnia 2019, 22:09
Akurat mam piccolo
Odpisz
30 grudnia 2019, 14:47
Kupię sobie piccolo, skoro mówicie, że się na nim zarabia
Odpisz
31 grudnia 2019, 21:11
To bardziej powód, żeby go nie kupować.
Odpisz
30 grudnia 2019, 14:37
*Właściciel najmocniejszego trunku na świecie
Odpisz
30 grudnia 2019, 14:26
Odpisz
30 grudnia 2019, 14:26
True
Odpisz