Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar
Konto usunięte

2 stycznia 2020, 21:27

Czy lęk przed ciemnością jest naprawdę tak powszechny wśród Jejowiczan?

Avatar Xenomorph12

2 stycznia 2020, 21:43

Nie przed ciemnością tylko tym co się w niej czai...

Avatar Koteczek_21

7 stycznia 2020, 20:08

@Xenomorph12: A to co się czai jest zwane "nocną bestią", która poluje na tych, którzy nie mają przy sobie jakiegokolwiek źródła światła.

Avatar MCAssassin

3 stycznia 2020, 01:54

Nigdy nie rozumiałem lęku przed ciemnością.
Ciemność może być twoim przyjacielem.
Ci którzy kryją się w mroku doskonale widzą tych oślepionych blaskiem światła. I pozostają przez nich nie zauważeni.

Jestem dziwny?

Avatar Pawlito9090

3 stycznia 2020, 03:21

@MCAssassin: i właśnie dlatego ludzie boją się ciemności

Avatar jejaplxiaomi

3 stycznia 2020, 07:43

@Pawlito9090: czyli w skrócie boimy się tego że słabo widząc w ciemności możemy zostać zaatakowani

Avatar MCAssassin

3 stycznia 2020, 14:36

@jejaplxiaomi: Z tym że przebywając w ciemności widzisz lepiej niż kiedy w nocy siedzisz przy ognisku.
Światło ogranicza cię do niewielkiego kręgu.

Avatar Hestio

3 stycznia 2020, 10:49

Ja nie zapalam

Avatar vikcika2002

3 stycznia 2020, 09:02

Tymczasem są ludzie którzy mają w dupie jka umrą więc gaszą światło i na luziku wychodzą z piwnicy z nadzieją na spotkanie Belzebuba

Avatar Dark_Owl

3 stycznia 2020, 00:16

Uuuu stary , ja się nawet do piwnicy nie zapuszczam

Avatar Armer

2 stycznia 2020, 23:26

Pozdrawiam osoby bez piwnicy

Avatar kroljanjulian

2 stycznia 2020, 23:46

@Armer: nie chodzę do piwnicy
Żartuję, piwnica to moje mieszkanie i zaskakująco rzadko stamtąd wychodzę

Avatar ALKATRAZ

2 stycznia 2020, 22:11

Chyba to trochę wstyd, że ja stary chłop boi się ciemności

Avatar
Konto usunięte

2 stycznia 2020, 22:20

@ALKATRAZ: nie ma żadnego wstydu, przez wiele przeszedłeś

Avatar Xenomorph12

31 grudnia 2019, 18:52

Interesuje mnie skąd ten tytuł

Avatar
Konto usunięte

Edytowano - 31 grudnia 2019, 20:59

@Xenomorph12: Może taka sytuacja zdarzyła się już raz...
Elmo kogoś złapał...

Avatar Xenomorph12

31 grudnia 2019, 21:30

To by wszystko wytłumaczało...

Avatar Lekki69

2 stycznia 2020, 21:16

@Xenomorph12: nie no ale czarni to takie podpieczone już tylko do podgrzania

Avatar Helmut_Przeciwlotniczy

2 stycznia 2020, 21:59

@Lekki69: Elmo sie z tobą nie zgadza

Avatar KayonPL

2 stycznia 2020, 22:03

@Lekki69: O ń

Uciekaj

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Należy się za piękne oczy

Deal życia

Żartownisie

Pyrkon pewnie też łączy ludzi

Mało znany szczegół

Papierowa szkoła posting

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka