Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar pawelsolo

19 września 2013, 14:46

tsaa znowu deszcz a jak było lato ? to co też narzekanie ogarnijcie sie może

Avatar slimak980

19 września 2013, 14:52

@pawelsolo: Znalazł się ten co nigdy nie narzeka na pogodę

Avatar pawelsolo

19 września 2013, 19:07

@slimak980: rozumiem można po narzekać ale bez jaj w lato są obrazki ,że za gorąco w zime ,że za zimno jak pada to ,że znowu pada a jak susza to ,że za sucho więc rozumiem narzekac ale ile mozna ?!

Avatar slimak980

Edytowano - 19 września 2013, 20:05

@pawelsolo: No fakt ale cóż my Polacy tak mamy już nie od dziś lubimy narzekać

Avatar pawelsolo

20 września 2013, 14:31

@slimak980: To wiem ale wiesz bez jaj

Avatar slimak980

20 września 2013, 17:16

@pawelsolo: Wiem rozumiem o co chodzi

Avatar
Konto usunięte

19 września 2013, 16:28

Niebywałe,jak w 2 tygodnie może zmienić się klimat z jednej pory roku w drugą.Zresztą ciesze się,że dopiero deszcze padają,kiedy śnieg spadnie,a ciemno będzie się robić już o 16 to zatęsknicie za tym klimatem.Po zimie czekacie na wiosnę,a ona dużo się nie różni od jesieni,tyle,że kwiaty kwitną.

Avatar patil94

19 września 2013, 14:49

Deszcz jest ***isty, nie wiem, o co wam chodzi ;)

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Dwa oblicza

Niegrzeczny Oskarek

Były nóżki, nie ma nóżek

Hobby dla faceta

Rel

Trzeba sprawdzać jak niedzielę handlową

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka