memy
Dodaj komentarz obrazkowy
Ważne informacje:
4 stycznia 2020, 15:18
szablonik ?
Odpisz
4 stycznia 2020, 17:21
@alexiejs: Nie mam szablonu, sama zrobiłam.
5 stycznia 2020, 14:26
@Kanda: chodzi chyba o to "mamę przyjdź"
5 stycznia 2020, 15:14
@alexiejs: .
5 stycznia 2020, 17:19
@alexiejs: Po angielsku, ale to samo
5 stycznia 2020, 19:01
Dzięki!
16 listopada 2021, 16:31
@alexiejs:
18 lutego 2021, 00:39
Kiedyś na informatyce widziałem reklamę "Trzecia wojna światowa. Polska jest poważnie zagrożona" mini zawał, ale na szczęście to reklama gry strategicznej
4 stycznia 2020, 13:16
Wskrzesili go czy co?
4 stycznia 2020, 13:23
@Azkis: tak
4 stycznia 2020, 13:41
@Azkis: Czyli jednak go zamrozili
4 stycznia 2020, 13:42
@Wilhelm_II_Hohenzollern: czyli jednak żyje
4 stycznia 2020, 13:47
@Azkis: O cie panie! Na to uwagi nie zwróciłam
Edytowano - 4 stycznia 2020, 16:25
@Azkis: Wrócił aby uratować ten naród piękny (tylko ludzie ku*wy)
4 stycznia 2020, 16:38
No to proste. Zabija wszystkich poza sobą i kobietą no i od nowa
5 stycznia 2020, 15:21
@Azkis: prawnuk
4 stycznia 2020, 14:51
Jaka nazwa gry? (Bo raczej nie symulator IIIwś)
4 stycznia 2020, 16:59
@Mafelusz: conflict of nations
4 stycznia 2020, 12:59
Grałem w to wczoraj
Dołącz screena
Komentarze
Odśwież4 stycznia 2020, 15:18
szablonik ?
Odpisz
4 stycznia 2020, 17:21
@alexiejs: Nie mam szablonu, sama zrobiłam.
Odpisz
5 stycznia 2020, 14:26
@Kanda: chodzi chyba o to "mamę przyjdź"
Odpisz
5 stycznia 2020, 15:14
@alexiejs: .
Odpisz
5 stycznia 2020, 17:19
@alexiejs: Po angielsku, ale to samo
Odpisz
5 stycznia 2020, 19:01
Dzięki!
Odpisz
16 listopada 2021, 16:31
@alexiejs:
Odpisz
18 lutego 2021, 00:39
Kiedyś na informatyce widziałem reklamę "Trzecia wojna światowa. Polska jest poważnie zagrożona" mini zawał, ale na szczęście to reklama gry strategicznej
Odpisz
4 stycznia 2020, 13:16
Wskrzesili go czy co?
Odpisz
4 stycznia 2020, 13:23
@Azkis: tak
Odpisz
4 stycznia 2020, 13:41
@Azkis: Czyli jednak go zamrozili
Odpisz
4 stycznia 2020, 13:42
@Wilhelm_II_Hohenzollern: czyli jednak żyje
Odpisz
4 stycznia 2020, 13:47
@Azkis: O cie panie! Na to uwagi nie zwróciłam
Odpisz
Edytowano - 4 stycznia 2020, 16:25
@Azkis: Wrócił aby uratować ten naród piękny (tylko ludzie ku*wy)
Odpisz
4 stycznia 2020, 16:38
No to proste. Zabija wszystkich poza sobą i kobietą no i od nowa
Odpisz
5 stycznia 2020, 15:21
@Azkis: prawnuk
Odpisz
4 stycznia 2020, 14:51
Jaka nazwa gry? (Bo raczej nie symulator IIIwś)
Odpisz
4 stycznia 2020, 16:59
@Mafelusz: conflict of nations
Odpisz
4 stycznia 2020, 12:59
Grałem w to wczoraj
Odpisz