Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Wojtinio

22 września 2013, 10:01

no po prostu chora na swoim punkcie nastolatka

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (5)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (5)
Avatar Grzechoooo

6 sierpnia 2021, 16:40

Avatar Kebasa_z_mema

6 sierpnia 2021, 16:41

@Grzechoooo: :00000000000

Avatar Spider007

18 marca 2021, 13:26

Kiedy 8 latka która próbuje być "Kul" zamawia pizzę.

Avatar NuQQetS

16 listopada 2018, 16:23

To Jak taki gościu z mojej szkoły najpierw wszystkich wyzywa a później przeprasza

Avatar
Konto usunięte

11 lipca 2016, 12:40

Idiotyzm poziom:
Master

Avatar
Konto usunięte

5 stycznia 2014, 14:11

idiotd, idiots everywhere...

Avatar SpaceMarine1990

22 września 2013, 16:06

idioci. idioci wszędzie.

Avatar Rokoko

21 września 2013, 18:02

Idiotka czy troll? Oto jest pytanie.

Avatar Slenderowiec2012

21 września 2013, 20:20

@Rokoko: Raczej idiotka ;P

Avatar marianosk8

22 września 2013, 14:21

@Rokoko:
niekiedy trole tak bardzo wczuwają się w role debila,że różnica jest znikoma.

Avatar Pottermanka

22 września 2013, 02:24

... Czytam i czuje jak mi obumieraja szare komorki.

Avatar YuniePL

22 września 2013, 00:37

mam tutaj dla was parę uwag co do tego obrazka c:
1. Ortografia jak u 7-latka
2.Nerwowa "paniusia"
3."Mądra" inaczej
4. Jak tacy idioci w ogóle mają się do kogo odzywać :/
5. Mała "królewna" wszystko trzeba podać i zrobić dobrze a jak nie to FOCH FOR EVER
6. i ostatnie kto był na tyle głupi że w ogóle do niej pisał?

Avatar Oliwciakowa

21 września 2013, 21:27

ಠ_ಠ

Avatar Krychomir

21 września 2013, 21:06

To najbardziej logiczna rozmowa jaką słyszałem

Avatar TheNelsonPL

21 września 2013, 20:23

W tym nie było by nic śmiesznego jakby nie na końcu to cyniczne słowo ' pedały ' :D

Avatar Rokoko

21 września 2013, 18:01

Not sure if idiot or just troll.

Avatar mich805k

21 września 2013, 17:56

gdzie ortografia!!!!!!!!!! do czego zmierza ten świat

Avatar Konstanty_ma_bana

21 września 2013, 15:16

ślimak 980 :o

Avatar siemek22

21 września 2013, 15:56

@Konstanty_ma_bana: No bym się nie ździwił :P

Avatar Konstanty_ma_bana

21 września 2013, 16:33

@siemek22: To podobieństwo.

Avatar siemek22

21 września 2013, 16:34

@Konstanty_ma_bana: I to jeszcze jakie

Avatar Konstanty_ma_bana

21 września 2013, 16:45

@siemek22: I te inteligentne wypowiedzi...

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Avatar lufca
Dodane przez: lufca

Phi!

Pozdrawiam świetliki

Nie zadzieraj z bobrami

Niestety nie dla pracownika banku kiełbasa

Kochani czekamy 17 godzin, nie będę złodziejom płacić

A, okej

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka