Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Phi!
Pozdrawiam świetliki
Nie zadzieraj z bobrami
Niestety nie dla pracownika banku kiełbasa
Kochani czekamy 17 godzin, nie będę złodziejom płacić
A, okej
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież22 września 2013, 10:01
no po prostu chora na swoim punkcie nastolatka
Odpisz
4 września 2017, 22:37
@Wojtinio: Wiem że odpisuje na komentarz sprzed 4 lat ale jestem z*ebany i musiałem się komuś pochwalić że ta pizzeria jest koło mojej miejscowości i z tamtąd zamawiam pizze.
Odpisz
23 listopada 2017, 22:14
@SoMuchMLG: to, że odpowiadasz na komentarze sprzed lat nie czyni cię dziwnym.
Odpisz
24 listopada 2017, 22:32
@Grzechoooo: Ale to ze odpowiadam na nie tylko dlatego żeby się pochwalić już tak.
Odpisz
25 listopada 2017, 00:08
@SoMuchMLG: może trochę...
Odpisz
6 sierpnia 2021, 12:30
@Grzechoooo: a co powiesz o mnie?
Odpisz
6 sierpnia 2021, 16:40
@Kebasa_z_mema: nic.
Odpisz
6 sierpnia 2021, 16:41
@Grzechoooo: :00000000000
Odpisz
18 marca 2021, 13:26
Kiedy 8 latka która próbuje być "Kul" zamawia pizzę.
Odpisz
16 listopada 2018, 16:23
To Jak taki gościu z mojej szkoły najpierw wszystkich wyzywa a później przeprasza
Odpisz
11 lipca 2016, 12:40
Idiotyzm poziom:
Master
Odpisz
5 stycznia 2014, 14:11
idiotd, idiots everywhere...
Odpisz
22 września 2013, 16:06
idioci. idioci wszędzie.
Odpisz
21 września 2013, 18:02
Idiotka czy troll? Oto jest pytanie.
Odpisz
21 września 2013, 20:20
@Rokoko: Raczej idiotka ;P
Odpisz
22 września 2013, 14:21
@Rokoko:
niekiedy trole tak bardzo wczuwają się w role debila,że różnica jest znikoma.
Odpisz
22 września 2013, 02:24
... Czytam i czuje jak mi obumieraja szare komorki.
Odpisz
22 września 2013, 00:37
mam tutaj dla was parę uwag co do tego obrazka c:
1. Ortografia jak u 7-latka
2.Nerwowa "paniusia"
3."Mądra" inaczej
4. Jak tacy idioci w ogóle mają się do kogo odzywać :/
5. Mała "królewna" wszystko trzeba podać i zrobić dobrze a jak nie to FOCH FOR EVER
6. i ostatnie kto był na tyle głupi że w ogóle do niej pisał?
Odpisz
21 września 2013, 21:27
ಠ_ಠ
Odpisz
21 września 2013, 21:06
To najbardziej logiczna rozmowa jaką słyszałem
Odpisz
21 września 2013, 20:23
W tym nie było by nic śmiesznego jakby nie na końcu to cyniczne słowo ' pedały ' :D
Odpisz
21 września 2013, 18:01
Not sure if idiot or just troll.
Odpisz
21 września 2013, 17:56
gdzie ortografia!!!!!!!!!! do czego zmierza ten świat
Odpisz
21 września 2013, 15:16
ślimak 980 :o
Odpisz
21 września 2013, 15:56
@Konstanty_ma_bana: No bym się nie ździwił :P
Odpisz
21 września 2013, 16:33
@siemek22: To podobieństwo.
Odpisz
21 września 2013, 16:34
@Konstanty_ma_bana: I to jeszcze jakie
Odpisz
21 września 2013, 16:45
@siemek22: I te inteligentne wypowiedzi...
Odpisz