Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Zróbcie tak, gorzej i tak nie będzie
To właśnie dlatego dzieci uważają je za takie cool
Kochani czekamy 17 godzin, nie będę złodziejom płacić
Dobrze czasem się oderwać
Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom
Tylko dzięki temu mega wulkany pod Polską nie wybuchają
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież21 września 2013, 21:30
znam to ... xD
Odpisz
17 listopada 2015, 18:09
@nika5428: Nie zakładaj majtek będzie git.
Odpisz
1 maja 2017, 20:17
@Archeologwinternetach: Jak na to wpadłeś?
Odpisz
15 grudnia 2017, 17:58
@Archeologwinternetach: Dobre pytanie!
Odpisz
13 lutego 2018, 21:26
@Archeologwinternetach: zapomniałeś się przelogować? xd
Odpisz
16 lutego 2018, 00:54
@Filipsss: to taka taktyka by zmylić wroga!
Odpisz
Edytowano - 16 lutego 2018, 13:39
@Ameron: Kamuflaż level: Archeologwinternetach
Odpisz
16 lutego 2018, 16:33
@Filipsss: taaak
Odpisz
29 lipca 2018, 08:28
@Ameron: taaak
Odpisz
30 lipca 2018, 08:47
@PAtrycjaX: ahhhh
Odpisz
11 grudnia 2019, 22:52
@nika5428: kup majtki z wizerunkiem gościa z never gonna give u up
Odpisz
31 sierpnia 2020, 01:21
@Mpawlo: Rick Astley
Odpisz
31 sierpnia 2020, 08:08
@Wesoly_Jez: to byłby ciekawy widok
Odpisz
31 maja 2021, 15:53
@Archeologwinternetach: :]
Odpisz
19 grudnia 2021, 19:44
@Akaajhf: :))))
Japierdziu, ale nostalgia lvl MAX
Odpisz
20 grudnia 2021, 08:35
oj nostalgia, tak tak
Odpisz
24 grudnia 2021, 23:15
@Ameron: pamiętasz jak szukałam twoich komentarzy? Piękne czasy
Odpisz
25 grudnia 2021, 14:02
@PAtrycjaX: nooo, a teraz same się znajdują :v
Odpisz
13 lutego 2018, 21:26
Jak to jest dla ciebie siedzenie... eh
Odpisz
6 stycznia 2018, 00:21
Nie widzę problemu ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Odpisz
23 stycznia 2017, 20:49
wolę spodnie.
Odpisz
6 października 2016, 16:26
Lubię spódniczki, ale nie lubię rajstop :<
Odpisz
22 lipca 2016, 11:37
( ͡° ͜ʖ ͡°)
Odpisz
29 czerwca 2016, 21:29
Uwielbiam spódniczki kiedy je widać jak na zdj 2 xD
Odpisz
4 czerwca 2016, 13:11
nie lubię spódniczek ;3
Odpisz
17 lutego 2016, 18:39
nie lubię spódniczek :<
Odpisz
24 listopada 2015, 18:35
Eeee... to normalne też tak lubię tak samo. Jestem w domu pije cole i bekam XD
Odpisz
27 września 2014, 19:37
I te dwie rzeczy biją się o siebie... ;P
Odpisz
15 lutego 2014, 11:03
Zgadza się :D
Odpisz
21 września 2013, 21:05
To fajnie. W wersji męskiej widać Ci klejnoty więc wolę żebyś to Ty tak siedziała.
Odpisz
21 września 2013, 15:10
to się nazywa ,,leżenie" a nie siedzenie. ;)
Odpisz
21 września 2013, 15:20
@Polska_z4smazka: siedzieć jak ,,facet''
Odpisz