Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar
Konto usunięte

7 stycznia 2020, 18:06

Chcecie się zamienić? Ja bardzo chętnie wrócę do szkoły.

Avatar koberek

Edytowano - 7 stycznia 2020, 21:16

Dokładnie. 6 rano i do pracy na 8 godzin. Jedna przerwa ustawowa, a jak pójdziesz na wagary to często, bo koledzy namówili, to często juz nie wracasz, bo dyrektor już nie przyjmie

Avatar
Konto usunięte

7 stycznia 2020, 22:40

@koberek: już ch*j jak o 6 się zaczyna, przynajmniej zostaje ci popołudnie i wieczór. A jak na 14 musisz zapie*dalać? Wstajesz o 9, miną 3 godziny i już do roboty się zbierasz. Wracasz, szybki prysznic, godzinka - dwie i do łóżka boś padnięty. Ech, jak ja chcę wrócić do szkoły... No niby studia fajna sprawa, ale jednak ta robota...

Avatar Strielok

4 stycznia 2020, 20:22

Zawsze możesz zjeść ku#wa pryncypałki,poprawiają życie

Avatar fadamaka7

4 stycznia 2020, 20:26

@Strielok: kuuuurczeee, pryncypałki!

Avatar
Konto usunięte

7 stycznia 2020, 18:16

@Strielok: Czym one niby różnią się od innych słodyczy?

Avatar HusariaTV

7 stycznia 2020, 18:21

@Strielok: Co to to nie one zawierają olej palmowy więc jako alternatywę polecam wam kokosowy baton bounty

Avatar Pryncypalki

7 stycznia 2020, 18:22

@Strielok: To prawda, życie jest piękne 💙

Avatar NesquikBoi

7 stycznia 2020, 18:49

tym że tfuj stary pijany

Avatar Nuzjn

7 stycznia 2020, 18:52

że są lepsze

Avatar Gateusz

7 stycznia 2020, 21:46

@HusariaTV: ty nowy w internecie ????

Avatar HrabiaF

7 stycznia 2020, 19:14

I to ku*wa życie kiedy matka drze sie na Ciebie, bo powiedziales jedno słowo, siostra z chłopakiem sie odwracają ode mnie, jej chłopak ogółem jest bogaty, daje mi xboxa one na kilka tygodni jak mam wolne, jest calkiem spoko, ale przez to jest wiele kłótni no i tak, tym sposobem nikt mnie nie lubi bo „za dużo gadam”, chociaż powiedzialem jedno słowo. Jeszcze 4 lata i się wyprowadze. Powodzenia w tym życiu jejaki!

Avatar Litops

Edytowano - 4 stycznia 2020, 20:37

Żul jedzie autobusem czy autobus jedzie żulem?

Avatar Legolas9988

4 stycznia 2020, 23:41

@Litops: W autobusie jedzie żulem.

Avatar Mijak

7 stycznia 2020, 18:04

@Litops: Oba są prawdziwe, ale autobus jedzie żulem bardziej niż żul autobusem, bo gdy żul wysiądzie z autobusu to żul już nie jedzie autobusem, a autobus nadal jedzie żulem.

Avatar lolpandapl

7 stycznia 2020, 18:05

@Legolas9988: autobus przejechał żule przez co autobus teraz jedzie żulem

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Nieuczciwa ocena

Frustrujące

Pozdrawiam świetliki

To by wystarczyło

Przerwa na herbatkę

Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka