Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar zbychu321

6 stycznia 2020, 19:46

Tak bylo... tak bedzie... i tak jest.

Avatar Antonio331

5 stycznia 2020, 18:06

Jak zaczną używać atomówek, to żaden kraj a juz na pewno w Eutopie się nie uchroni przed rozpier***em

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (8)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (8)
Avatar wielkinawieki

Edytowano - 6 stycznia 2020, 18:50

@Lekki69: wtedy amerykanie mieli monopol na broń atomową, nikt nie mógł wziąć na nich odwetu, do tego ta metoda była humanitarna w porównaniu do tego co chcieli zrobić, mianowicie zrzucić na japończyków tyle gazów bojowych że zginąć miało nawet kilka milionów ludzi, a do tego amerykanie wiedzieli że nigdy nie przejmą kontroli nad japonią

Avatar wielkinawieki

6 stycznia 2020, 18:52

@polandszczalka: Wiem, zresztą McArthur nie należał do pacyfistów

Avatar zyl15

5 stycznia 2020, 17:44

Fala uderzeniowa i radioaktywny pył w powietrzu raczej też ich dopadnie

Avatar Jadczukov

6 stycznia 2020, 17:22

@zyl15: Andrzeju nie denerwuj się, tam wszędzie są schrony i bunkry

Avatar jacek1s

6 stycznia 2020, 17:24

@zyl15: Broń jądrowa służy przede wszystkim do straszenia, a nie do wysadzania państw.

Avatar Jadczukov

6 stycznia 2020, 17:27

@jacek1s: Bo służy do wysadzania pojedynczych miast (/s)

Avatar
Konto usunięte

6 stycznia 2020, 16:29

Skad wiece ze jej tez ktos nie podbije?

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (16)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (16)
Avatar
Konto usunięte

7 stycznia 2020, 18:56

@Szalom: powiedz to Hitlerowi w 1939 ze Polska to nie teren Niemiec xD

Avatar Szalom

7 stycznia 2020, 19:19

Akurat z Polską to chodziło o to że nie zgodziła się "współpracować" w sprawie Gdańska i autostrady eksterytorialnej. Ale jakbyś mógł na temat

Avatar Jestem_Kondracki

5 stycznia 2020, 17:38

Szwajcaria opłakująca śmierć wielu niewinnych ludzi

komentarz obrazkowy

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (6)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (6)
Avatar Szymon123PL

6 stycznia 2020, 16:11

@Oloest: Chodzi o pisownie, komentarz wyżej miał być sarkastyczny.

Avatar Legolas9988

6 stycznia 2020, 16:12

@Oloest: No właśnie.

Avatar mapiarz

5 stycznia 2020, 18:40

Też szwajcaria: twój tryb zmienił się na tryb obserwatora

Avatar
ddawdad

5 stycznia 2020, 17:43

Gorzej jak cały świat wytłucze się atomówkami i na nic im będzie ta kasa.

Avatar Portinio

5 stycznia 2020, 17:37

A tu nagle pierwszy raz wypowiada wojne

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Jak myślicie, skąd się tam wziął?

Dobrze czasem się oderwać

Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?

Totalnie

Młodzi gniewni

Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka