Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar cziker_z_maka

3 listopada 2025, 09:52

Baza

Avatar Kevinz

8 stycznia 2020, 12:37

Gry to gry więc się pogódźmy i hejtujmy fortnite

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (3)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (3)
Avatar Shihura

9 stycznia 2020, 23:00

@Kevinz: Fortnite to najgorsze ścierwo jakie wyszło :D ale no cóż na każdym sprzęcie to ten sam syf XD Odpaliłem raz to z ciekawości pograłem przez 2h i stwierdziłem, że to nie warte ani minuty więcej mojego czasu XD

Avatar hlepo

6 marca 2020, 14:13

@Shihura: fortnajt zbiera toksyczne dzieci dzięki czemu nie ma ich w dobrych grach

Avatar darcus

8 stycznia 2020, 10:52

Akurat pecetowcy żyją w zgodzie ze wszystkimi*, to konsolowcy się nie dogadują między sobą :v

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (5)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (5)
Avatar pawlikok

10 stycznia 2020, 11:57

@Mikrus19: ja kupiłem konsolę z 2 powodów. Pierwszy, to gry na kinect, który dla mnie w wieku 12-13 lat był marzeniem. Drugi to właśnie nie obawianie się czy gra pójdzie czy nie pójdzie. Każda gra na Xboxa 360 chodziła sprawnie

Avatar Shihura

10 stycznia 2020, 16:29

@Mikrus19: Chłopie ściągałeś grę tylko tydzień. Kurde ale jesteś kozak. Ja czasami po 2 tygodnie czekałem na slota na DC++ by zacząć ściągać grę. A jak gościu poszedł pod koniec ściągania i nie wrócił to półtorej tygodnia szło w las :D Ja pierwszą konsolę kupiłem mając chyba z 24 lata gdzie używka ps3 kosztowała mnie coś koło 500zł :D a zarabiałem 1300. Obecnie mam i Gamingowego PC i ps4, nintendo ds :P Kto bogatemu zabroni :D ale wiem, że wszystko ma swoje plusy i minusy :D

Avatar TrueStoryGuy

6 stycznia 2020, 13:07

Xboxasie? To jest jakiś tajemny ród?

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (4)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (4)
Avatar Czwarty_Wymiar

6 stycznia 2020, 15:37

@Fnafowyziomek: Ja sam również zaliczam się do konsolowców. (PSP, N Switch, N 2ds).

Avatar pawlikok

10 stycznia 2020, 11:59

@Czwarty_Wymiar: ja bym napisał "xboxianie" jak jakiś naród

Avatar Jejowczka_Spod_Kamyczka

8 stycznia 2020, 17:08

Mobilniaki

Avatar podgrzybek126

8 stycznia 2020, 15:37

Jestem multiplatwormowy

Avatar
CzasNaBoczek

8 stycznia 2020, 13:55

Gram jednocześnie na PC, X Box i Nintendo Switch

Avatar MajnkraftAlusiek

8 stycznia 2020, 13:03

Australia ķůŕwä płonie.

Avatar Jurekis_

8 stycznia 2020, 12:15

Prędzej konsolowcy i to między soba. My podpisaliśmy juz rozejm

Avatar Czwarty_Wymiar

6 stycznia 2020, 13:06

Dwie osoby poczuły się urażone. Przepraszam.

Avatar Polalak

8 stycznia 2020, 10:03

@Czwarty_Wymiar: 6 osób

Avatar Desuv

6 stycznia 2020, 13:56

je**ć pctowców
tylko pc
czekaj, coś mi nie pasuje

Avatar Czwarty_Wymiar

Edytowano - 6 stycznia 2020, 13:41

Byłbym zapomniał, tradycyjnie daję szablonik:

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Brawo za czujność!

Hobby dla faceta

A jednak zrobili to w ten sposób

Tylko ty możesz rozwiązać tę sprawę Bob

Typowy NPC

Przyszłość jest piękna

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka