Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Dobrze czasem się oderwać
Jak myślicie, skąd się tam wziął?
Przerwa na herbatkę
Nigdy na to nie wpadną
Trochę to nie fair wobec pozostałych
To by wystarczyło
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież12 maja 2020, 17:16
Oglądam, oglądam, oglądam i gzie jest ten wypadek?
Odpisz
10 stycznia 2020, 09:15
mam nowe marzenie!
Odpisz
9 stycznia 2020, 20:31
Mario Kart podobnie wygląda na PS4 Pro i XONE X.
Odpisz
9 stycznia 2020, 16:26
Chwilę mi zajęło ogarnięcie, że to wcale nie jest ulica.
Odpisz
9 stycznia 2020, 16:17
Mario kart 64. Grało się.
Odpisz
9 stycznia 2020, 15:51
Czekałem na wypadek
Odpisz
9 stycznia 2020, 15:37
Gdzie to jest, chcę odwiedzić to miejsce póki lód zamarza :D
Odpisz
9 stycznia 2020, 14:44
Czekaj... czy oni się ścigają po zamarzniętej rzece?
Odpisz
9 stycznia 2020, 15:05
@kuba1996: Brakuje jeszcze jak się łamie pod kims lód i to be continued
Odpisz
9 stycznia 2020, 15:04
Perfect
Odpisz
9 stycznia 2020, 14:06
500 cc ku*wa XD
Odpisz
7 stycznia 2020, 12:24
Deja vu
Odpisz