Wszystko spakowane ma jutro?
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Frustrujące
Dobrze czasem się oderwać
Co za przypadek
Jesteś wybrańcem panie profesorze
Nigdy na to nie wpadną
Nie tym razem, nie po tym co robiłeś z betoniarką
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież9 stycznia 2020, 15:37
Na* jutro
Odpisz
9 stycznia 2020, 19:15
@Pomidor_: litrówka*
Odpisz
9 stycznia 2020, 17:33
Z całym szacunkiem dla Michała Szpaka, ale jak on ku*wa wygląda? Wiem, że trzeba wziąć poprawkę na to, że należy się samemu sobie podobać, ale ludzie... Najpierw wyglądał totalnie jak kobieta, kiedy zapuścił brodę i trochę przytył (czy tam zaczął chodzić na siłownię, nie pamiętam) wyglądał znacznie lepiej, ale teraz z tymi długimi włosami, brodą i poje**nych ciuchach (serio, skąd on je bierze?) wygląda jak ten ziomek z filmów ,,który głosi pokój i miłość na wiecznym haju"...
\_______/
Odpisz
9 stycznia 2020, 19:14
@Figarus: popieram
Odpisz
9 stycznia 2020, 16:11
I okazuje się jednak to trzeba było przynieść tydzień temu
Bo jutro jest kartkówka
Odpisz
6 stycznia 2020, 21:36
najgorzej jest z typem od muzyki bo mamy zawsze w poniedzialek a on nie wiadomo jakim plastykiem i zawsze jakies ku*wa wycinanki lowickie czy klej na goraco chce
Odpisz
6 stycznia 2020, 22:05
Po co klej na gorąco na muzykę?
Odpisz
7 stycznia 2020, 04:22
Odpisz
6 stycznia 2020, 23:22
Podobna sytuacja była zawsze jak się przypomniało, że na jutro pani kazała flet przynieść
Odpisz
6 stycznia 2020, 23:41
@Czarna_Zmora: Nam co lekcję facetka kazała przynosić flet ale i tak nikt nie przynosił więc w końcu zrezygnowała.
Odpisz
6 stycznia 2020, 23:50
@PolishMichaelGamer: No u mnie tak było tylko w podstawówce, babka ogarnęła kto umie ładnie grać i brała ich na występy, a reszta klasy miała luz pas na lekcjach
Odpisz
6 stycznia 2020, 21:37
Ah, stare dobre czasy kiedy na plastykę trzeba było przynosić blok i kredki...
Teraz jestem w plastyku i mogę o takich rzeczach tylko pomarzyć
Odpisz
6 stycznia 2020, 23:10
@rozwalgo: więc co przynosisz?
Odpisz
6 stycznia 2020, 23:15
W plastyku wszystko przechowujemy w szkole. Mam węgiel, ołówki, paletę, farby, sepię, fartuch i dwa szkicowniki
Odpisz
6 stycznia 2020, 21:34
wtedy zwykle z rana biegłem do sklepu,brałem te rzeczy i spóźniałem się na autobus
Ah ta klasa 2
Odpisz