Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Legolas9988

12 stycznia 2020, 15:45

Czerwone baterie to są naboje do strzelb, które nie spełniły marzeń
Change my mind

Avatar Ajoke

12 stycznia 2020, 00:06

Gdzie mogę kupić takie fioletowo-różowe baterie?

Avatar Noteus

12 stycznia 2020, 01:06

@Ajoke: W sklepie

Avatar
Konto usunięte

11 stycznia 2020, 22:39

Na tym zdjęciu widać jeden z niewielu powodów, dlaczego ps jest lepsze od xboxa, żeby naładować pada od xboxa trzeba kupić baterie, a żeby naładować pada od ps trzeba mieć tylko ładowarkę (nawet od telefonu), oczywiście zaraz dostane dużo czerwonych

Avatar
Konto usunięte

11 stycznia 2020, 23:14

Ale tak jest tylko na xboxie 360 A w one to jest opcja ładowania

Avatar
Konto usunięte

11 stycznia 2020, 23:14

a to nie wiedziałem

Avatar
Konto usunięte

11 stycznia 2020, 23:14

to już wiesz ;)

Avatar Ten_tamten

11 stycznia 2020, 23:17

Poza tym, nie trzeba kupować baterii, wystarczyć kupić akumulatory, a dodatkowo 360 miała oficjalne akumulatory ze stacją dokucjącą tak, że wkładałeś i nawet z pada nie musiałeś wyciągać, bo akumulator zastępował tą klapke na baterie.

Avatar creeper_girl

11 stycznia 2020, 22:37

Dziwnie się te pady trzyma, przez to pudełko na baterie niewygodne takie

Avatar Rozyv

8 stycznia 2020, 10:28

Ludzie co nie używali tego pada nie zrozumieją, ja mam dwa takie pady i czasami kiedy w jednym kończy się bateria muszę zamienić te pudełka z bateryjkami. To brzmi głupio ale jest zajebiście satysfakcjonujące

Avatar Maly_modelarz15

11 stycznia 2020, 21:04

@Rozyv: wygląda satysfakconująco

Avatar antonippp

11 stycznia 2020, 21:09

@Rozyv: też tak robiłem bo sam mam 2 pady od x360. z jednego zupełnie nie korzystałem bo mi się mlekiem zalał i trudnobyło wciskać y.

Avatar Rozyv

11 stycznia 2020, 21:45

@antonippp: człowieku coś ty zrobił z tymi padami, ja myślałem że to ja mam brudne :O

Avatar antonippp

11 stycznia 2020, 21:46

@Rozyv: nie grałem na nich od paru lat i chowałem je za telewizorem

Avatar Shadow_years

8 stycznia 2020, 11:23

Ja wolę zmieniać bateryjki w moim discmanie. W zeszłą zimę miałam plecak z ok. 7 pustymi bateriami, conajmniej 4 nowymi, kieszenie też pełne tego. Dobre czasy

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Gdy zostanę milionerem nikomu nie powiem, ale będą znaki

Najwspanialszy spośród przedmiotów

Kochani czekamy 17 godzin, nie będę złodziejom płacić

Trzeba brać osobną torbę

Phi!

Nie są aż takie pyszne

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka