Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Pyrkon pewnie też łączy ludzi
Najbardziej realistyczny spośród modów
Totalnie
Tylko dzięki temu mega wulkany pod Polską nie wybuchają
Niegrzeczny Oskarek
Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież12 stycznia 2020, 15:45
Czerwone baterie to są naboje do strzelb, które nie spełniły marzeń
Change my mind
Odpisz
12 stycznia 2020, 00:06
Gdzie mogę kupić takie fioletowo-różowe baterie?
Odpisz
12 stycznia 2020, 01:06
@Ajoke: W sklepie
Odpisz
11 stycznia 2020, 22:39
Na tym zdjęciu widać jeden z niewielu powodów, dlaczego ps jest lepsze od xboxa, żeby naładować pada od xboxa trzeba kupić baterie, a żeby naładować pada od ps trzeba mieć tylko ładowarkę (nawet od telefonu), oczywiście zaraz dostane dużo czerwonych
Odpisz
11 stycznia 2020, 23:14
Ale tak jest tylko na xboxie 360 A w one to jest opcja ładowania
Odpisz
11 stycznia 2020, 23:14
a to nie wiedziałem
Odpisz
11 stycznia 2020, 23:14
to już wiesz ;)
Odpisz
11 stycznia 2020, 23:17
Poza tym, nie trzeba kupować baterii, wystarczyć kupić akumulatory, a dodatkowo 360 miała oficjalne akumulatory ze stacją dokucjącą tak, że wkładałeś i nawet z pada nie musiałeś wyciągać, bo akumulator zastępował tą klapke na baterie.
Odpisz
11 stycznia 2020, 22:37
Dziwnie się te pady trzyma, przez to pudełko na baterie niewygodne takie
Odpisz
8 stycznia 2020, 10:28
Ludzie co nie używali tego pada nie zrozumieją, ja mam dwa takie pady i czasami kiedy w jednym kończy się bateria muszę zamienić te pudełka z bateryjkami. To brzmi głupio ale jest zajebiście satysfakcjonujące
Odpisz
11 stycznia 2020, 21:04
@Rozyv: wygląda satysfakconująco
Odpisz
11 stycznia 2020, 21:09
@Rozyv: też tak robiłem bo sam mam 2 pady od x360. z jednego zupełnie nie korzystałem bo mi się mlekiem zalał i trudnobyło wciskać y.
Odpisz
11 stycznia 2020, 21:45
@antonippp: człowieku coś ty zrobił z tymi padami, ja myślałem że to ja mam brudne :O
Odpisz
11 stycznia 2020, 21:46
@Rozyv: nie grałem na nich od paru lat i chowałem je za telewizorem
Odpisz
8 stycznia 2020, 11:23
Ja wolę zmieniać bateryjki w moim discmanie. W zeszłą zimę miałam plecak z ok. 7 pustymi bateriami, conajmniej 4 nowymi, kieszenie też pełne tego. Dobre czasy
Odpisz