Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Zdeklasowani znowu
Pyrkon pewnie też łączy ludzi
Szokujące jak zmieniło się życie w Stanach przez 40 lat
Należy się za piękne oczy
Totalnie
Dobrze czasem się oderwać
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież15 lutego, 11:08
idzie się na dwór ...je
Odpisz
27 listopada 2021, 07:37
Ja nigdzie nie idę bo kwarantannę mam
Odpisz
14 września 2020, 08:01
Na odwrót
Odpisz
20 stycznia 2020, 01:15
Na pole lub na zewnątrz
Odpisz
19 stycznia 2020, 01:03
Po bułki do sklepu
Odpisz
18 stycznia 2020, 23:07
"Na wies"
Kaszuby
Odpisz
18 stycznia 2020, 22:35
Na zewnątrz
Odpisz
18 stycznia 2020, 20:15
Na plac
Odpisz
18 stycznia 2020, 19:33
Na ku*wy
Odpisz
18 stycznia 2020, 18:43
eLowina jesieniary wypizgam na ulice
Odpisz
18 stycznia 2020, 18:20
Ja wychodzę na podwórko.
Odpisz
18 stycznia 2020, 17:10
Na zewnątrz :D
Odpisz
18 stycznia 2020, 17:08
Opie ci się coś poje**ło.
Na pole się wychodzi doglądać chłopów [będąc szlachtą, nie chłopem]
I na dwór się też wychodzi będąc szlachtą [przed własny dwór]
To nie wiem jak jedna szlachta jest gorsza od drugiej dla ciebie, chyba że typowy polak z ciebie.
Odpisz
18 stycznia 2020, 11:08
Idę na pole,i tyle.Nawet nie jestem z Krakowa.
Odpisz
18 stycznia 2020, 15:51
@Simciakk: trgo określenia używa się w całej byłej galicji
Odpisz
18 stycznia 2020, 15:22
jedni idą na pole drudzy na dwór
Odpisz