Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar
Konto usunięte

18 stycznia 2020, 09:41

Normickie jest robienie takich memów bo op na siłę chce pokazać że jest w czymś lepszy

Avatar Idiosyncratic

18 stycznia 2020, 09:51

+1

Avatar Sebzer

19 stycznia 2020, 17:57

@Idiosyncratic: 1-1= 0

Avatar koberek

18 stycznia 2020, 19:35

no raczej nie jejacy

Avatar Cks1924

18 stycznia 2020, 14:17

Kubuś Puchatek ale ten napis!

Avatar Landark

16 stycznia 2020, 13:38

Takie obrazki można uznać za test na normictwo

Avatar KubiXator

18 stycznia 2020, 08:09

@Landark: ej
Bo nie mam Reddita i nie wiem co to normiki
Może ktoś wyjaśnić?
\______/

Avatar BigSmoke2077

18 stycznia 2020, 08:23

@KubiXator: Kubuś:Lubię miodek!
Ale wiesz czego nie lubię?
I ten napis

Avatar KubiXator

18 stycznia 2020, 08:27

@BigSmoke2077: mówię że nie wiem co to normik
Mema zrozumiałem

Avatar BigSmoke2077

18 stycznia 2020, 08:28

@KubiXator: ja też nie wiem - _-

Avatar Landark

18 stycznia 2020, 09:02

@BigSmoke2077: W tym filmie jest spoko wytłumaczone https://youtube/pquLtAwE4S0

Avatar
Commonwealth

18 stycznia 2020, 09:07

@KubiXator: Normik to osoba która by tego mema nie zrozumiała bez całości a to jest tylko część i Normik by nie zrozumiał

Avatar Grzechoooo

18 stycznia 2020, 09:46

@KubiXator: Normik to ktoś "normalny", spoza świata memów.

Avatar Ploopyczek

18 stycznia 2020, 09:46

@KubiXator: normik to ktoś normalny, nie memiarz

Avatar KubiXator

18 stycznia 2020, 09:52

@Ploopyczek: czyli moja klasa to normiki dobrze wiedzieć

Avatar Cotosiestanelo

18 stycznia 2020, 10:02

@KubiXator: większość klas to normiki

Avatar ursusowanie

16 stycznia 2020, 14:45

Ci są najgorsi bo się wymądrzają

Avatar bamxvvss

16 stycznia 2020, 13:39

Zapraszam was normiki

Avatar JaJestemZWami

16 stycznia 2020, 12:49

Ja też

Avatar
niemamnietu

16 stycznia 2020, 13:07

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Avatar kursor
Dodane przez: kursor

Pyrkon pewnie też łączy ludzi

Tylko dzięki temu mega wulkany pod Polską nie wybuchają

Były nóżki, nie ma nóżek

Nieuczciwa ocena

To się nie może nie udać

Phi!

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka