Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Pyrkon pewnie też łączy ludzi
Tylko dzięki temu mega wulkany pod Polską nie wybuchają
Były nóżki, nie ma nóżek
Nieuczciwa ocena
To się nie może nie udać
Phi!
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież18 stycznia 2020, 09:41
Normickie jest robienie takich memów bo op na siłę chce pokazać że jest w czymś lepszy
Odpisz
18 stycznia 2020, 09:51
+1
Odpisz
19 stycznia 2020, 17:57
@Idiosyncratic: 1-1= 0
Odpisz
18 stycznia 2020, 19:35
no raczej nie jejacy
Odpisz
18 stycznia 2020, 14:17
Kubuś Puchatek ale ten napis!
Odpisz
16 stycznia 2020, 13:38
Takie obrazki można uznać za test na normictwo
Odpisz
18 stycznia 2020, 08:09
@Landark: ej
Bo nie mam Reddita i nie wiem co to normiki
Może ktoś wyjaśnić?
\______/
Odpisz
18 stycznia 2020, 08:23
@KubiXator: Kubuś:Lubię miodek!
Ale wiesz czego nie lubię?
I ten napis
Odpisz
18 stycznia 2020, 08:27
@BigSmoke2077: mówię że nie wiem co to normik
Mema zrozumiałem
Odpisz
18 stycznia 2020, 08:28
@KubiXator: ja też nie wiem - _-
Odpisz
18 stycznia 2020, 09:02
@BigSmoke2077: W tym filmie jest spoko wytłumaczone https://youtube/pquLtAwE4S0
Odpisz
18 stycznia 2020, 09:07
@KubiXator: Normik to osoba która by tego mema nie zrozumiała bez całości a to jest tylko część i Normik by nie zrozumiał
Odpisz
18 stycznia 2020, 09:46
@KubiXator: Normik to ktoś "normalny", spoza świata memów.
Odpisz
18 stycznia 2020, 09:46
@KubiXator: normik to ktoś normalny, nie memiarz
Odpisz
18 stycznia 2020, 09:52
@Ploopyczek: czyli moja klasa to normiki dobrze wiedzieć
Odpisz
18 stycznia 2020, 10:02
@KubiXator: większość klas to normiki
Odpisz
16 stycznia 2020, 14:45
Ci są najgorsi bo się wymądrzają
Odpisz
16 stycznia 2020, 13:39
Zapraszam was normiki
Odpisz
16 stycznia 2020, 12:49
Ja też
Odpisz
16 stycznia 2020, 13:07
@JaJestemZWami: +1
Odpisz